Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Pusti ga če tak ni normaln... idi brat v temo kačje ride njegove poste... umreš lahko zraven njegovega polaganja... al pa tisto s sarkazmom hahaha :lol: :lol: :lol: (stran 322-323)

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Hahahahahaha kako je smešno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Hahahahahaha kako je smešno :whistle:

sam je res :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Hahahahahaha kako je smešno :whistle:

Oprosti sam za moje pojme res nisi normaln no,pa ne zarad piknikov al pa kakorkoli,sam lahko bi normalne poste pisov pa ne prbijov take, da se kregamo za vsako reč, ker je velik tud zajebancije (ande reesko :D ) da se nas je pa za bat - zakaj že?A smo mar huligani :eek: Mislim, da se večino 125k zna zabavat in ne kregat,konflikt pa tud ti znaš nardit s takimi in drugačnimi posti :glare: Mal bi se lahk zamislu glede na svoja leta :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti sam za moje pojme res nisi normaln no,pa ne zarad piknikov al pa kakorkoli,sam lahko bi normalne poste pisov pa ne prbijov take, da se kregamo za vsako reč, ker je velik tud zajebancije (ande reesko :D ) da se nas je pa za bat - zakaj že?A smo mar huligani :eek: Mislim, da se večino 125k zna zabavat in ne kregat,konflikt pa tud ti znaš nardit s takimi in drugačnimi posti :glare: Mal bi se lahk zamislu glede na svoja leta :wacko:

točno tko..tud besedice ne bi dodau :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr večer.Ze ene parkrat sm opazu tale moto klub sršeni!pravte da ste notr člani k mate motorje od 125 pa do 250ccm?se da v ta klub včlanit oz. pridt na kšn piknik kukr opažam jih mate redno.Mam motor hondo varadero 125 tko da vrjetn bi se vm lahko prdruzu.no nebom dovgovezu sam to sm hotu prašat! :P

Lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr večer.Ze ene parkrat sm opazu tale moto klub sršeni!pravte da ste notr člani k mate motorje od 125 pa do 250ccm?se da v ta klub včlanit oz. pridt na kšn piknik kukr opažam jih mate redno.Mam motor hondo varadero 125 tko da vrjetn bi se vm lahko prdruzu.no nebom dovgovezu sam to sm hotu prašat! :P

Lp :)

kje si pa opazu :P ?

ja valda da se da...ni panike smo veseli novih članov :D :D :D :D

kontakteri grčarja (GrCaR) po PM pa je to to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest se vam bom aktivno pridružu :OK: Smo se dons z Grčarjam, kar velik zgovarjal tko, da definitivno sem pri vas ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest se vam bom aktivno pridružu :OK: Smo se dons z Grčarjam, kar velik zgovarjal tko, da definitivno sem pri vas ;)

Men je tut Grčar včer reku da sm sršen :OK: :OK: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mitofreak pa slika jezero pa pošle..sam da bi me zrajcu a :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma opazu tko na netu...prvo na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)...pol pa tle..pa sm reku morm pisat...ušeč so mi postal tele moto klubi,ker sm predkratkim zamenu motor in je mal bl močn kukr prejšn pa zdj kr dostkrat hodm na tale blagoslove motorje in je kr lušno ja...nč bom pol jst kontakteru grčarja kukr pravte in se zmenm z njim use.upam da se kmal vidmo ne...uživite!! :OK: :OK:

Lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma opazu tko na netu...prvo na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)...pol pa tle..pa sm reku morm pisat...ušeč so mi postal tele moto klubi,ker sm predkratkim zamenu motor in je mal bl močn kukr prejšn pa zdj kr dostkrat hodm na tale blagoslove motorje in je kr lušno ja...nč bom pol jst kontakteru grčarja kukr pravte in se zmenm z njim use.upam da se kmal vidmo ne...uživite!! :OK: :OK:

Lp :)

Pa bod mal aktivn v 125ke se javijo, da se še mal spoznamo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

najprej dober večer!

No zj sm se končn nekak spravu (zares) organizirat našo čago!

Piknik naj bi potekal na placu za fešte tuki pr nas...bom nalepu zemljevid če bo dost interesentov!

Prostor je frej edin naslednjo soboto (to je 14.7.07) odvisn je sam od vas in vremena!

Za spat se postavi šotore je prostora za cel kamp :OK:

Govori se da bo nek bab...

Kdo je za?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej dober večer!

No zj sm se končn nekak spravu (zares) organizirat našo čago!

Piknik naj bi potekal na placu za fešte tuki pr nas...bom nalepu zemljevid če bo dost interesentov!

Prostor je frej edin naslednjo soboto (to je 14.7.07) odvisn je sam od vas in vremena!

Za spat se postavi šotore je prostora za cel kamp :OK:

Govori se da bo nek bab...

Kdo je za?

pazi da ne lažeš.... ;) .... ja jst bi pršu ane :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej dober večer!

No zj sm se končn nekak spravu (zares) organizirat našo čago!

Piknik naj bi potekal na placu za fešte tuki pr nas...bom nalepu zemljevid če bo dost interesentov!

Prostor je frej edin naslednjo soboto (to je 14.7.07) odvisn je sam od vas in vremena!

Za spat se postavi šotore je prostora za cel kamp :OK:

Govori se da bo nek bab...

Kdo je za?

Motozbor MK Sokol v Lescah, rajš izbirej termine k ni motozborov :hmm:

14ga je motozbor u Lescah :D baje..

Jap, jap...Gorenjci valda gremo v Lesce :OK: ande

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj sam je edin frej...

Ne glede bab ne lažem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz še nevem, če pa pridem, pa grem definitivno z avtom, ker se ne mislim jajcat s tem prdalom 200km daleč... :D

Nejko

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14ga je motozbor u Lescah :D baje..

pizda kva vm je da morte na VSAK motozbor?pizda greš na 5 motozborov in to je to ne pa da greš na vseh tisočtristodvainpetdeset :headbang:

sam eno razliko ti povem :

private party-mlad folk mlade bejbe itd...

motozbor-star folk-stare pijane babe in deci 60let+

vidm da ste res za bruhat ker so vm stare gajbe ušeč :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda kva vm je da morte na VSAK motozbor?pizda greš na 5 motozborov in to je to ne pa da greš na vseh tisočtristodvainpetdeset :headbang:

sam eno razliko ti povem :

private party-mlad folk mlade bejbe itd...

motozbor-star folk-stare pijane babe in deci 60let+

vidm da ste res za bruhat ker so vm stare gajbe ušeč :BUA:

:evilgrin: :baa:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda kva vm je da morte na VSAK motozbor?pizda greš na 5 motozborov in to je to ne pa da greš na vseh tisočtristodvainpetdeset :headbang:

sam eno razliko ti povem :

private party-mlad folk mlade bejbe itd...

motozbor-star folk-stare pijane babe in deci 60let+

vidm da ste res za bruhat ker so vm stare gajbe ušeč :BUA:

ravno si mi vzel z jezika :OK: :worship:... no sej včasih je že fajn it na kaki motozbor ne pa vsakokrat tam bluzit ko budalo, sploh pa mi kakega sirja in podobnih starih pametnjakovičev ne bi blo za prenašat, pod vplivom alkohola bi se še ki stepli na koncu... družba mora ipak bit nekako starostno in interesno usklajena

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!