Skoči na vsebino

Čistilna sredstva, čiščenje, pranje


hotschko

Priporočene objave

Jaz meglio razredčim z vodo, namesto gobe pa uporabljam čopič. sperem pa takoj, ko umazanija "spusti" (s pomočjo čopiča se to zgodi ponavadi kar takoj).

Pa ni zaenkrat še nič razžrlo, ali pa razbarvalo :D je pa potrebno res dobro sprati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gericke sampon za motorje. lojzov je podoben. 10,0 l za ca. € 18.-.

BTW tudi liter razlitega domacega olivnega olja v prtljazniku se je dalo (vecinoma tako da ne smrdi) lepo odstraniti (:blink: ko stojim na semaforju poci steklenica :wacko: sama od sebe :glare::slap:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gericke sampon za motorje. lojzov je podoben. 10,0 l za ca. € 18.-.

BTW tudi liter razlitega domacega olivnega olja v prtljazniku se je dalo (vecinoma tako da ne smrdi) lepo odstraniti (:blink: ko stojim na semaforju poci steklenica :wacko: sama od sebe :glare::slap:)

V kufru poleti je od 60°C gor, seveda lahko steklovina poci sama od sebe s pomočjo vročine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse vas, ki vas zanima s čem se da očistit izpušne cevi imam jz za vas eno zadevo. Naročil sem jo iz Louisa, pa sm mislu da je LariFari ampak zadeva RES FULL Pomaga. Poglejte si slikce mojga motorina pred in po(sicer sem danes sliku, pral sem pa s tem ekrat oktobra) pranju s tem čistilom. Sam je pa res zelo močno čistilo. Mene je pod nohti kr fejst pekl, pa tut po nosu te žge, tko da če maš kakšen bugspoiler al pa kej tazga ga odšraufi stran za čas pranja.

LINK na Louisovo stran do tega izdelka

Izvolte pa si sami poglejte:

PRED Čiščenjem (slikano avgusta enkrat)...sicer se ne vid najboljš

post-10955-126460598736_thumb.jpg

Po Čiščenju- tukaj se še vidi kakšne barve je bilo pred čiščenjem.

Poglej tam kjer je vezava med 1 pa 4 cilindrom oz. izpušnimi cevmi med cilindri (slikano danes)

post-10955-126460595256_thumb.jpg

Po Čiščenju (slikano danes)

post-10955-126460596562_thumb.jpg

Tole dejansko deluje celo brez pretiranega drgnjenja. Sem kar debelo pogledal, ko sem prvič pošprical. Je pa res izredno strupeno, tako da je uporaba rokavic obvezna pa tudi kakšna maska čez usta in nos. Po čem drugem kot izpušnih ceveh pa raje ne bi šprical.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kufru poleti je od 60°C gor, seveda lahko steklovina poci sama od sebe s pomočjo vročine.

daj preberi kaj sem napisal. :rolleyes:

steklenica je bila v AVTOMOBILSKEM prtljazniku, zgodilo se je pred dvemi tedni. BTW klimatska naprava lepo deluje, hvala na vprasanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole dejansko deluje celo brez pretiranega drgnjenja. Sem kar debelo pogledal, ko sem prvič pošprical. Je pa res izredno strupeno, tako da je uporaba rokavic obvezna pa tudi kakšna maska čez usta in nos. Po čem drugem kot izpušnih ceveh pa raje ne bi šprical.

Sej vas nebi "nategnu". Res zadeva ful deluje. Ne moreš verjet. Js tut nisem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

zdravo.

bi mi lahko kdo od vas ki zahajate bolj pogosto v louisa

nabavo tole čistilo za auspuh?

se da to mogoče kupit v slo?

plačam po povzetju lahko tudi mal več od dejanske vrednosti,

ker če naročim preko njih po pošti me pride dvajset eur poštnine.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si kaj v lj lahko narečiš izdelek tukaj, poštnine se ti ne računa, prištejejo pa 1% k ceni. Lahko ti potem oni tudi na dom pošljejo ali prevzameš pri njih. Čas dobave od naročila je v praksi nekje 2-3 tedne, teoretičen pa 1 teden :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

a je že kdo preizkusil tole:

http://www.limpo.si/...id=47&Itemid=28

prispevek o tem je bil tudi na:

http://poptv.si/mult...01-09-2010.html glej od 38 minute naprej

bi bilo idealno za čiščenje mrčesa, že kdo zasledil to kje,

a se mogoče že da dobiti tale zadeva za domačo uporabo mogoče v kakšnem spreju?

Popravljeno . Popravil brancisv
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

živjo,

sem imel nekaj vprašanj v eni temi, pa je izginila, tako da ponovno sprašujem tu. Gre za impregnacijo Nikwax, zanima pa me ali je bolje vzeti sprej, ali sredstvo, ki ga vržeš v pralni stroj. kaj da boljši rezultat. Se bojim da z sprejem ne bi naredil enakomernega nanosa. Ima kdo kaj izkušenj.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo,

sem imel nekaj vprašanj v eni temi, pa je izginila, tako da ponovno sprašujem tu. Gre za impregnacijo Nikwax, zanima pa me ali je bolje vzeti sprej, ali sredstvo, ki ga vržeš v pralni stroj. kaj da boljši rezultat. Se bojim da z sprejem ne bi naredil enakomernega nanosa. Ima kdo kaj izkušenj.

Hvala

če uporabiš oboje ,bo sigurno dobr.Probu sem od Revita, pa je o.k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale krpa je dobra pogruntavščina za pranje avta ali mopeda :OK:

post-11617-082112800 1287422173_thumb.jpg

Meni pa ni všeč, ker ko jo zmočiš postane zelo težka in potem spodnji del rokavice ne sledi več gibom roke, vse skupaj postane zelo nepraktično, še posebej na naked motorju, ki ima veliko (ostrih) robov in rež.

Boljše se mi obnese goba s tem patentom oz. tista bela krtača, ki pride zraven visokotlačnih čistilcev KAERCHER.

lp

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

S100 Total Rainiger Gel - čistilo za motorje je ponovno zmagal na testu v Veliki Britaniji in pridobi naziv proizvod leta 2010!

Prestižno nagrado je podelila zelo priznana Angleška motoristična revija MCN v Veliki Britaniji.

V prilogi je članek, kjer si o tem lahko preberete in logotip - proizvod leta 2010.

Zastopnik pri nas pa je Euroton.

lp

post-16429-0-17266200-1290586332_thumb.jpg

post-16429-0-89930400-1290586339_thumb.jpg

post-16429-0-19150500-1290586355_thumb.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj vse moraš imet da spucaš spoliraš aluminij ?

Avtosol poliran pasta je pri meni deloval presenetljivo dobo (na ebayu dost pocen). Pri nas najbol znan Purol se mi zdi za aluminij pregrob. kakšen sonax bi tudi prišel v poštev pomoje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni!

Zanima me kje bi dobil najceneje Motulove izdelke?

Zaenkrat kolkr sm gledu pa primerjal je še vedno najcenejši T A L E...

Aja kupujem pa Shine&GO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanima me kje bi dobil najceneje Motulove izdelke?

Zaenkrat kolkr sm gledu pa primerjal je še vedno najcenejši T A L E...

Aja kupujem pa Shine&GO.

na herkules-pika-si tukaj boš našel še malenkost ceneje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S100 Total Rainiger Gel - čistilo za motorje je ponovno zmagal na testu v Veliki Britaniji in pridobi naziv proizvod leta 2010!

Prestižno nagrado je podelila zelo priznana Angleška motoristična revija MCN v Veliki Britaniji.

V prilogi je članek, kjer si o tem lahko preberete in logotip - proizvod leta 2010.

Zastopnik pri nas pa je Euroton.

lp

Js sem tole kupil, produkt je stal 12 €.

Ni slab, vendar sem ga vzpšoredno primerjal z WD 40 in je WD 40 zmagal prav pri vsakem čiščenju.

Pucal sem deklce, platišča, aluminij, šmir, olje, umazanijo na plastikah...

S tem da je WD 40 še celo cenejši kot tole.

Tale Reiniger ni slab, ampak WD 40 je veliko boljši!

Še njihov pejđ... imajo seznam zua kaj vse je dober...

http://www.wd40.com/

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem tole kupil, produkt je stal 12 €.

Ni slab, vendar sem ga vzpšoredno primerjal z WD 40 in je WD 40 zmagal prav pri vsakem čiščenju.

Pucal sem deklce, platišča, aluminij, šmir, olje, umazanijo na plastikah...

S tem da je WD 40 še celo cenejši kot tole.

Tale Reiniger ni slab, ampak WD 40 je veliko boljši!

Še njihov pejđ... imajo seznam zua kaj vse je dober...

http://www.wd40.com/

WD četrdeset je zakon...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje je tale razmaščevalec in odstranjevalec ostale svinjarije že objavljeno tukaj boljši od opevanega S 100 . Sem testiral na motorju in avtu. Sgrasatore bolje odstrani mrčes, vsekakor pa veliko velioko bolje mastne madeže, tudi takoimenovani "šmir" in najtrdovratnejšo maščobo, tudi ketnsprej (saj sam ga ne uporabljam, ga pa je bivši sosed ) . :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je že kdo probal krpe za čiščenje motorja. Potrebuješ samo vodo in nič čistil. Nisem mogel verjeti dokler nisem sprobal. Spucaš u nulo samo z vodo pa tud i olje ali pa maščobo. Sem probal spucati šipo od pečice in je šlo stran brez čistil in drgnjenja z klinco samo z krpo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!