Skoči na vsebino

Lap Timer


Terminator

Priporočene objave

Pokliči, pa se bova sigurno kaj zmenila... .)

Kolk bo pa kaj cena za ta nov model, ki bo napajan preko litijevih baterij?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

V pripravi pa je že nov model Z2, ki bo napajan prek litijevih baterij. Predvidoma da bo na voljo V zacetku 2007.

LP,

ANATOM

Je že na voljo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj se planira?

Težava je v dobavljivosti komponente (kontrolerja), ker je čisto nov, tako da dobavitelj ne more zagotoviti ali bo to v 3-4 tdnih ali več..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če se da kupit samo oddajnik za Z01 ker si je mojega nekdo sposodil za nedoločen čas nazadnje ko sem bil na grobniku.Aja pa še kok bi bla cena.

Hvala,Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bu5a Objavljeno Danes, 04:10 PM

Mene pa zanima če se da kupit samo oddajnik za Z01 ker si je mojega nekdo sposodil za nedoločen čas nazadnje ko sem bil na grobniku.Aja pa še kok bi bla cena.

Hvala,Lp

Se da. Jest sem ga dvakrat pozabu na Grobniku, pa sem ga dvakrat uspel dobit nazaj, tretjič na Panoniji ga pa nisem več uspel dobit. Cena novega odajnika je cca 30-35 eur.

Lp, Bizi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se da. Jest sem ga dvakrat pozabu na Grobniku, pa sem ga dvakrat uspel dobit nazaj, tretjič na Panoniji ga pa nisem več uspel dobit. Cena novega odajnika je cca 30-35 eur.

Lp, Bizi

Hvala :OK: .Me je vedno skrbel za tist oddajnik da si ga nebi kdo sposodu in na koncu sm ugotovil da me je upravičeno skrbel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:blush: Živjo jst osebno mam laptime od PZRacing ki ej seveda ita firma .....Po kvaliteti in kakovosti nevem kakšni so ker ga imam namreč prvo leto, tko da probat ni greh...,.,.,,.

drugače se da pogledat tudi na njihovi strani www.pzracing.it........

:OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
Kje v Sloveniji je možno kupiti te timerje, razen pri Kbros Elect?

Lp,

A

mislim da sam pri k-bros..

da še povem..jest sm ga skor nazaj nesel ker tut slučajn ni delal..no pol smo ugotovl da je oddajnik zanič, so ga "popravl" pa je bil še vseen zanič, in pol sm končno dubu novga zdej pa dela super..

baterije v laptimerju držijo že kr nekej časa..u glavnem fajn je..cena? se mi zdi da sprejemljiva..

servis če bomo kej zamenat rabil mislim da bo..

zaenkrat dobr..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ga sprobal tut na Grobniku al samo na kakšni ožji pisti. Namreč nekateri majo težave z lovljenjem signala na širših pistah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ga sprobal tut na Grobniku al samo na kakšni ožji pisti. Namreč nekateri majo težave z lovljenjem signala na širših pistah...

glih 2 dni nazaj na grobniku..brez vsakega problema..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje...

Preko ene italijanske spletne strani sem zasledil ugodno ceno AIM MyChron Light TG. Obstaja tudi opcija, da to vzameš preko firme in zato dobiš brez davka. In ko jaz npr vpišem svoje ime in davčno številko pod ime firme me spusti kar naprej. Mislite, da Italijani preverjajo, če ta firma sploh obstaja, ali znajo pol ko pride paket v Slovenijo naši na pošti komplicirat?

Kako je sploh s tem davkom...če gre preko firme je cena brez davka pač zato, da si potem tukaj ne moreš dati računa v stroške ali kako gre to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje...

Preko ene italijanske spletne strani sem zasledil ugodno ceno AIM MyChron Light TG. Obstaja tudi opcija, da to vzameš preko firme in zato dobiš brez davka. In ko jaz npr vpišem svoje ime in davčno številko pod ime firme me spusti kar naprej. Mislite, da Italijani preverjajo, če ta firma sploh obstaja, ali znajo pol ko pride paket v Slovenijo naši na pošti komplicirat?

Kako je sploh s tem davkom...če gre preko firme je cena brez davka pač zato, da si potem tukaj ne moreš dati računa v stroške ali kako gre to?

ne, če dobiš brez ddv, dobiš nekje 16% dol, no vsaj tako sem jaz iz At dobival robo, nato pa plačas, ne vem če si na 3 meseče davčni, plačaš takrat ta ddv, če pa imaš stroške firme večje od te razlike, ga ne plačaš, za neko malenkost recimo do ene 400eur se skor ne pozna, če kupuješ za več, preko 2k-3keur je pa druga pesm, mislim pa da če hočeš dobiti brez ddv, moraš biti davčni zavezanec, ne samo popoldanski sp, slučajno kdo ve kako ej za popoldanske, dobiš brez ddv, mislim da ne?, hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa preverja sploh kdo te stvari?

meni so v trg v at takoj preko tel preverili v slo,sm kaj so preverjali pa ne vem, sej preverjajo ne, sm dobiš pač za plačati ddv, vseen ta ddv se neizogneš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj tut, če recimo ne preverijo nič (in si jaz zmislim ime neke firme in davčno), dobim pol nakdano domov račun za plačat DDV?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj tut, če recimo ne preverijo nič (in si jaz zmislim ime neke firme in davčno), dobim pol nakdano domov račun za plačat DDV?

no sej glih zaradi tega namena pokličejo, še enkrat ne vem točno vsega, ženska je zmer ko sm bil gor poklicala v slo, kam je pa v slo poklicala pa res ne vem, ne se hecat z takimi rečmi, te lahko ta firma kr fino ...sm pomoje sploh tega ne morš naredit, ker keš moraš nakazati, ga ne boš iz računa od te ffirme, če pa daš podatke od neke firme, keš nakažeš, dvomim da boš kdaj denar dobil nazaj, pa tudi prav da ga nebi...brez zamere sej veš kaj mislim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Hola, mojstri motošporta!

tlele se nas je zbrala ena mala jatica za nakup lap-timerja - če nas bo več imamo obljubljen popust (normalna cena dobrih 200 EUR, s popustom... manj :) ), tako da me zanima če še kdo razmišlja o nakupu da naredimo to skupaj pod najbolj ugodnimi pogoji... prijave prosim na PM, da ne bomo delali reklame :)

kaj kupujemo

NavodiloSLO.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!