Skoči na vsebino

Hyosung GT125


AiroH

Priporočene objave

sej mi nebojo motorja čez pol slovenije pošiljal da zmerjo moč ??

in kje bi lahk dobu same krivine?

pejdi tvojmu serviserju in naroči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

a ma gdo owners manual za ta motor?

če je kak link :rolleyes:

človek če te zanima kako in kaj pejdi tvojmu serviserju sigurno ti bo povedal kako in kaj ...jao

Drugače probaj it v trafiko mogoče ga dobiš tam....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tko me zanima za manual

da pogledam kolk je prav tlak pa to, da nebom za take malenkosti hodu h serviserju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene sam zanima če je ker iz okolce KK s tem motorjom pa kuk kej kur benz ta motor ???

LP

nič ne kuri jst sem z polnim tankom naredu Izola-Celje in tankal zopet za nazaj v ljubljani.

Drugače cirka 3 ali 2 litra na 100km ( pa sem ga teral na 100-110 tudi 120 )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič ne kuri jst sem z polnim tankom naredu Izola-Celje in tankal zopet za nazaj v ljubljani.

Drugače cirka 3 ali 2 litra na 100km ( pa sem ga teral na 100-110 tudi 120 )

aja še neki...kuk ti je kej končna hitrost ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst moram motor prštimat mal, ker je več kot pou leta stav pri prejšnem lastniku (gas, kuplenga, bremza, ketna,gume,...)

jst sm se pelov 95 pol je pa začel kr dost tresb balanco ker je kr prazna guma odspred, tko da nism več terov..blo je pa ene 6-8 tisoč obratov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bi bilo bolje kupit? Hondo cbr 125 ali Hyosung GT 125 Naked. Glede gum verjamem da husota... kaj pa glede hitrosti in navora??

sigurno hyosota ima 2 cilindra = več navora.

Hyoso gre 120 vsaj meni menda CBRka gre isto sam pač njo zjebeš pri navoru :)

pa še hyoso ima blokade tko da bi šou še kr več kot tale CBRka pa še je bol stabilen na "večjih" hitrostih ker je bol okreten ko una mala CBRka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sigurno hyosota ima 2 cilindra = več navora.

Hyoso gre 120 vsaj meni menda CBRka gre isto sam pač njo zjebeš pri navoru :)

pa še hyoso ima blokade tko da bi šou še kr več kot tale CBRka pa še je bol stabilen na "večjih" hitrostih ker je bol okreten ko una mala CBRka

Pa ti maš blokado u glav :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti maš blokado u glav :devil:

si ti vozu ta motor , veš kako deluje ! !!!!!! ??????????????????????????????

jst sem ga vozu 23k km in vem vse ok ne mi ti en KRETEN prit sem pametnarit !!!!!!!!! rajš beži čistit si RIT !

mam pun kurac vas z takimi kretenskimi objavami!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tko me zanima za manual

da pogledam kolk je prav tlak pa to, da nebom za take malenkosti hodu h serviserju...

v sami knjigici si bos bol tesko pomagu z navodili za tlak v pnevmatikah.

pise tako:

ena oseba dve osebi

sprednja 200 kpa, 29,0 psi 200 kpa, 29,0 psi

zadnja 225 kpa, 32,0 psi 250 kpa, 36,0 psi

upam da ti bo pomagal ker men ni :)

lp

jasmin

Popravljeno . Popravil Jasmin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v sami knjigici si bos bol tesko pomagu z navodili za tlak v pnevmatikah.

pise tako:

ena oseba dve osebi

sprednja 200 kpa, 29,0 psi 200 kpa, 29,0 psi

zadnja 225 kpa, 32,0 psi 250 kpa, 36,0 psi

upam da ti bo pomagal ker men ni :)

lp

jasmin

1kpa je 0.01 bara

ena oseba dve osebi

sprednja 2 bar-a 2 bar-a

zadnja 2,25 bar-a 2,5 bar-a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sigurno hyosota ima 2 cilindra = več navora.

Hyoso gre 120 vsaj meni menda CBRka gre isto sam pač njo zjebeš pri navoru :)

pa še hyoso ima blokade tko da bi šou še kr več kot tale CBRka pa še je bol stabilen na "večjih" hitrostih ker je bol okreten ko una mala CBRka

dj reč ke ma Hyosung blokade da usaj prbližn vem pa kuk kej pol leti ?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj reč ke ma Hyosung blokade da usaj prbližn vem pa kuk kej pol leti ?

LP

vse leži v cevi k grejo od cilindra not je še ena mala cevka v tej cevi ...in še ena je v lonci katero komot lahko odstraniš.

Če dobiš nove cevi z 4 cm debeline bo šlo hudo pa zvok boš imel bolši ;) jst sem to mislu naredit sam zdej itaq je bedno ....lahko pa tudi naročiš cevi od 250tke saj une cevi not nimajo nobenih cevi še not kot 125tka

če mi ne verjameš poglej širino cevi od cilindra pa presekaj na pol not boš dubu še eno manjšo cev.

Aja pa dize ne pozabit malo poštemat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si ti vozu ta motor , veš kako deluje ! !!!!!! ??????????????????????????????

jst sem ga vozu 23k km in vem vse ok ne mi ti en KRETEN prit sem pametnarit !!!!!!!!! rajš beži čistit si RIT !

mam pun kurac vas z takimi kretenskimi objavami!

Lej dečko. zarad mene lahk ti s tem motorjem prevozš 200.000km, pa si še vseen ne boš mogu u glavo ubit da ta motor ne bo dosegel kaj več. Jst res ne vem ka ti je, a sploh veš kaj pomeni 125ccm pa 4t??? :? :?

Zgleda, da ne!!

Lej mot me k blefiraš da bi iz njega iztisnu več KM,

ja s tem da boš povrtu mašino!! Če se spomneš si nekje na začetku trdil da ma motor 17 al 19 kW(odprt), pa ja

jst mam pa frčija k ma odprt 43.56KM :P :P :P :P :P , pač ne pametuj če ne veš!! :angry:

Drgač pa moj nick je ZED, razen če si ti en nepismen kretenček, ki ne zna pravilno brat črk!! .) .)

Sj se mi kr smilš, aja pa rit sm si tut obrisu ko sem šou na tavelko potrebo, si je ti ne??? :P :P

Ni čudno, da si tok zadrgnjen, če te pa pol use okol riti peče! :lol1: :lol1: :kva2:

Pa če maš poun kurac takih ,,kretenov'', si ga pa vsake tok cajta na roke vrž, da se mal sprazneš :devil:

Sorry za offtopic :blush:

Airoh(nisem napisal KRETEN):

Lahko rečem da motor je 4 taktni hitrost je sicer gnjusna vendar sme že našu vse blokade in to so v avspuhu in cev ki je potrebna odstranit in dat novo in motor pridobi 8 konjev enih 140 gre ( original 110 ) sicer pridobi na KWtih to je tudi dober trik na knižici piše 11KW jst jih imam naj manj 19KW pa še sem vidu da z lahka pridobiš 250tko iz tega motorja vse je isto razen cilinder je manjši to je to.....

.....blablabla

Da nauš reku da kr u tri prazne govorim :OK: :D

še enkrat sorry za offtopic :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej dečko. zarad mene lahk ti s tem motorjem prevozš 200.000km, pa si še vseen ne boš mogu u glavo ubit da ta motor ne bo dosegel kaj več. Jst res ne vem ka ti je, a sploh veš kaj pomeni 125ccm pa 4t??? :? :?

Zgleda, da ne!!

Lej mot me k blefiraš da bi iz njega iztisnu več KM,

ja s tem da boš povrtu mašino!! Če se spomneš si nekje na začetku trdil da ma motor 17 al 19 kW(odprt), pa ja

jst mam pa frčija k ma odprt 43.56KM :P :P :P :P :P , pač ne pametuj če ne veš!! :angry:

Drgač pa moj nick je ZED, razen če si ti en nepismen kretenček, ki ne zna pravilno brat črk!! .) .)

Sj se mi kr smilš, aja pa rit sm si tut obrisu ko sem šou na tavelko potrebo, si je ti ne??? :P :P

Ni čudno, da si tok zadrgnjen, če te pa pol use okol riti peče! :lol1: :lol1: :kva2:

Pa če maš poun kurac takih ,,kretenov'', si ga pa vsake tok cajta na roke vrž, da se mal sprazneš :devil:

Sorry za offtopic :blush:

Airoh(nisem napisal KRETEN):

Lahko rečem da motor je 4 taktni hitrost je sicer gnjusna vendar sme že našu vse blokade in to so v avspuhu in cev ki je potrebna odstranit in dat novo in motor pridobi 8 konjev enih 140 gre ( original 110 ) sicer pridobi na KWtih to je tudi dober trik na knižici piše 11KW jst jih imam naj manj 19KW pa še sem vidu da z lahka pridobiš 250tko iz tega motorja vse je isto razen cilinder je manjši to je to.....

.....blablabla

Da nauš reku da kr u tri prazne govorim :OK: :D

še enkrat sorry za offtopic :blush:

:doze: Ker ego da se tolko nizko spuščaš :P .... smiliš se mi ti.

Aja uno je blo an začetku .....kot vsi za 1 post neko glupost ustrelijo tko sem jst in lahko rečem sory :blush:

Pa aja za blokde mi je reku mehanik ki je servisiral motor pa kako in kaj ......... govorim za blokade in da z njega dobiš 1 konj celo tudi 2 ma nisem 100%

Se ne sekiram dosti glej govori kaj češ ...... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidš, končno ena REALNA izjava!! :worship:

Drgač se pa nism nč nizk spušu sm šou kvečm gor, k se nism tako napadalno odzval kot ti .) , tko da verjem da se ti nimam za kj smilit .)

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!