Skoči na vsebino

Kaj naj nardim


Kontraband

Priporočene objave

V skrajnem primeru je pa kar nekaj motosvetovcev iz Ljubljane. Prepričan sem, da bodo priskočili na pomoč :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V skrajnem primeru je pa kar nekaj motosvetovcev iz Ljubljane. Prepričan sem, da bodo priskočili na pomoč :grim

JEL ME NETKO TRAŽIO?.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da sem včasih stanoval v neposredni bližini poljanske gimnazije, trgovske, zdravstvene, administrativne, zobotehnične, farmacevtske, kozmetične srednje šole, visoke šole za zdravstvo + pripadajoči internati, ti povem, da se bo tvoji punci še kako dogajalo, tko da tebi pa več sreče prihodnjič. Life sucks.

Je grdo, ampak sem ti povedal po pravici, to pa tudi nekaj šteje.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da sem včasih stanoval v neposredni bližini p

pa sej ne stanuješ več tam, no...mladoletnice so varne....po tvoji selitvi se je zadeva spremenila.... :D :lol: :lol1: :kva2:

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A potem naj kar pozabim?

Dobro, hvala za to da ste me spravli na "realna tla", da si ne bom preveč domišljal.

Hvala, zdej grem pa pit od žalosti. :(

JAO :( :(

Popravljeno . Popravil Kontraband
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko, sem se z njo pogovoru in sva prišla do spoznanja da se pač ne bo obneslo (no ona je). Mislim da je tako boljše za oba. :cry: :(

Sem upal na drugačen razplet ampak jebat ga, tako je pač življenje, hvala vsem za nasvete, naslednji dnevi bojo zame težki, upam da bom hitro prebolu.

Grem zdej............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: ....idi dalje....je samo ena izmed prvih takih izkušenj v seriji prihajajočih let. Pri vsaki naslednji se ti bo bolj ali manj jebalo. Tako ali drugače.

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze:  ....idi dalje....je samo ena izmed prvih takih izkušenj v seriji prihajajočih let. Pri vsaki naslednji se ti bo bolj ali manj jebalo. Tako ali drugače.

Alla B)

So true

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A potem naj kar pozabim?

Dobro, hvala za to da ste me spravli na "realna tla", da si ne bom preveč domišljal.

Hvala, zdej grem pa pit od žalosti.  :( 

JAO  :(  :(

:slap:

zaradi babe se ni treba jokat...jih je 3,8 miljard na svetu.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 17.tih bi ti ohranil vezo na daljavo??

Ja, seveda...  :lol:

Jaz vama dam maksimalno 2 meseca po odhodu... Place your bets!  :whistle:

A si vidu še preden je šla se je vse razpletlo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avatar, a maš zdej kak nasvet kako pozabit ko si pravu da maš nekaj na zalogi?

Ravno danes me je kolegica spraševala, če poznam kakšenga samskega tipa, ker ima eno frendico, ki je blazno potrebna itd, itd... No, ta frendica je stara okoli 35 let in verjami mi Kontraband, da te bo bistveno bolje spedenala, kot tisto tvoje 17-letno otroče. Imel boš veliko quality time, kar se ti bo pri tvojih letih verjetno zelo prileglo.. Pa še hitro boš pozabil na tole šolarko, ki je odšla v LJ. A naj kolegici rečem, da si zainteresiran?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avatar, a maš zdej kak nasvet kako pozabit ko si pravu da maš nekaj na zalogi?

Seveda. Vse to sem že sam preizkusil (ampak ne z namenom pozabljanja...to je bil le stranski efekt). Ko se boš zbudil nič ne zajtrkuj. Počakaj da bo sonce visoko na nebu (recimo ob 11, 12,13)...če bo soparno in vroče, toliko bolje. Nato se lepo s praznim želodcem spravi na kolo. Krepko goni, naj sonce žge, moč pojenja. Ah...boš videl...mislil boš le še nase in bolečino. A to je le uvod. Spravi se do kakšnega precej strmega in visokega hriba. No, kar pogumno s kolesom gor. Če bo vzpon trajal slabo uro...hehe...če nisi v zelo dobri kondiciji boš kmalu videl, da zagotovo ne boš nič več mislil na dekle. To počni čimbolj pogosto. Ko boš pridobil kondicijo se loti še težjih izzivov. Vmes si oglejuj ostala dekleta. Saj vem, tudi na motor se navežeš. Ampak vsako leto je kakšen nov model, ki pritegne pogled...saj bo...s časom.

Ravno danes me je kolegica spraševala, če poznam kakšenga samskega tipa, ker ima eno frendico, ki je blazno potrebna itd, itd... No, ta frendica je stara okoli 35 let in verjami mi Kontraband, da te bo bistveno bolje spedenala, kot tisto tvoje 17-letno otroče. Imel boš veliko quality time, kar se ti bo pri tvojih letih verjetno zelo prileglo.. Pa še hitro boš pozabil na tole šolarko, ki je odšla v LJ. A naj kolegici rečem, da si zainteresiran?

Je ta frendica od frendice luštna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polž:

Hvala za ponudbo ampak 35 je preveč :( :(

Avatar:

Gonim vsak dan ko norc in tud hujšam tako da to ne bi blo nič novega. Razen bolečina ni tako huda. :( :(

No, super zdej mi v življenju ostane samo motor, pivo in frendi :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, super zdej mi v življenju ostane samo motor, pivo in frendi  :slap:

ja ... in, če računamo, da si 17 ... torej se lahko od življenja posloviš, ka ga itak nič več ni ostalo ... :wacko:

:lol1: :lol1: :lol1:

še dobr, da nista začela s skupnim stanovanjskim zavarovanjem, preden je 1. september ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, super zdej mi v življenju ostane samo motor, pivo in frendi  :slap:

če meniš, da v tvojem življenju ne bo več ženske lahko na isti spol malo potipaš....biti gey v današnjem času ni več tako nenormalno..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, super zdej mi v življenju ostane samo motor, pivo in frendi  :slap:

....biti gey v današnjem času ni več tako nenormalno.....

Itaq! B)

In biti alkoholik je folklora.

In biti mopedist je čast.

Torej je situacija več kot obetavna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno danes me je kolegica spraševala, če poznam kakšenga samskega tipa, ker ima eno frendico, ki je blazno potrebna itd, itd... No, ta frendica je stara okoli 35 let in verjami mi Kontraband, da te bo bistveno bolje spedenala, kot tisto tvoje 17-letno otroče. Imel boš veliko quality time, kar se ti bo pri tvojih letih verjetno zelo prileglo.. Pa še hitro boš pozabil na tole šolarko, ki je odšla v LJ. A naj kolegici rečem, da si zainteresiran?

:kva2: :grim :afro1: :wub: .......... :P :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakte čakte, peder pa ne bom ratal :angry:

Sam fora je v temu da to ni prvič in pol se sprašujem kje je problem. In pač počasi mam dost da se sekiram. Najboljše je "go with the flow". Ne se preveč trudit, kaj bo bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polž:

Hvala za ponudbo ampak 35 je preveč  :(  :(

Avatar:

Gonim vsak dan ko norc in tud hujšam tako da to ne bi blo nič novega. Razen bolečina ni tako huda.  :(  :(

No, super zdej mi v življenju ostane samo motor, pivo in frendi  :slap:

Glej, imaš še druge opcije. Malce počakaš, da se vroča ljubezen ohladi. Ko boš dovolj priseben, pojdi v večje mesto in preučuj punce. Zagotavljam ti, nekatere so takšne, da se ti bo tvoja "nekdanja" zazdela kot grdi raček. Vse se da primerjati z motorji. Tudi jaz se ne bi jokal za svojim ER 5, če bi od nekod dobil...npr...Hondo CBF 600.

Še radikalnejša opicja je, kot predlaga TC, konverzija v pedra. Če ti to ni všeč se lahko lotiš živali. Mah, možnosti polno. Vidiš, v najslabšem primeru smo tisti moški, ki posegamo samo po ženskah...in si sami ožamo izbor...ko je na tem svetu še toliko živih bitji :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, a veš kaj je problem. Da so tiste "ta fine" iz velikih mest zafnane do kraja in padajo na tipe z audijem A8. Sem lih včeraj gledal malo in se je to lepo vidlo. Jaz pač nimam in nikoli verjetno ne bom imel takega avta . In kaj naj pol.....lahk se sam po jajcih čoham :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!