Skoči na vsebino

Je ceneje lastna punca ali prostitutka na lizing?


Insallah

Priporočene objave

audijem A8

..kupiti A8 č...če nimaš A8

audiji tako dragi. A4 dražj... bo na audija. 

...da A8  mog...

:topic: polž očitno ti je AUDI zelo pri srcu :naughty: Ali pa tudi NE? :kva2:

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: polž očitno ti je AUDI zelo pri srcu  :naughty:  Ali pa tudi NE?  :kva2:

Laska mi, da ti je všeč moje delo. :) Z audijem pa me je okužil Kontrabant :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tehnično gledano je najbolj ekonomično samozadovoljevanje. :afro1:

ja je res hudič dognat, kje je večji deficit/profit, ker je treba vštet tudi črpanje psihofizičnih sredstev...

žena/punca itd: pije kri, živce, denar. poleg tega zahteva, da si to kar nočeš bit in plačaš neglede na storitev :blink:

kurba,ljubica: pije denar. zaščita je všteta v storitev, plačaš tudi, če nisi zadovoljen. <_<

vdove, nezadovoljene žene: tu je čisti profit. te napije, te naje in potrebuje le malo pozornosti in fizičnega napora. čisti profit. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tehnično gledano je najbolj ekonomično samozadovoljevanje. :afro1:

ja je res hudič dognat, kje je večji deficit/profit, ker je treba vštet tudi črpanje psihofizičnih sredstev...

žena/punca itd: pije kri, živce, denar. poleg tega zahteva, da si to kar nočeš bit in plačaš neglede na storitev  :blink:

kurba,ljubica: pije denar. zaščita je všteta v storitev, plačaš tudi, če nisi zadovoljen. <_<

vdove, nezadovoljene žene: tu je čisti profit. te napije, te naje in potrebuje le malo pozornosti in fizičnega napora. čisti profit. :OK:

:OK:

Moj podpis pod tole!!!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po teoriji da lepša ko je dražja je....sem definitivno med tagrdimi.....

:hmm:

simon davaj pare :angry2: !!!

post-368-1125041257.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nezadovoljene žene: tu je čisti profit. te napije, te naje in potrebuje le malo pozornosti in fizičnega napora. :OK:

Je res. :yes:

Čist mal napora, čist mal božanja, čist en mičken nasmešek, vsake tolk čist en skromen seksek , pa spet samo trohico pozornosti in prijaznosti - to je to :yes:

Potem pa kuha,pa nosi za pit, pa copate podstavlja pod utrujene moške noge, pa poljublja od težkega dela utrujene moške roke, pa se vleže na tla in reče :

" Prosim, dovoli mi, naj bom tvoja preproga......"

In potem je potešena in zadovoljna in hvaležna še celih dolgih sedemnajst laških let.. :yes:

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kasneje tudi za "vzgojo in varovanje otrok" :bounce:

Pa boš potem, ko bodo policaji dobili otroka pri vdiranju v sosednjo trafiko,

denar za vzgojo vrnila?

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa boš potem, ko bodo policaji dobili otroka pri vdiranju v sosednjo trafiko,

denar za vzgojo vrnila?

:P

če bodo slučajno vdirali....recimo temu hipotetična situacija...jih ne bodo dobili.... :)

v primeru da jih bi dobili...recimo temu pravljica....bi ata dobil še en račun...recimo temu račun za slab zgled - od mene se takih neumnosti otroci ne bodo naučili .)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, obstaja še ena opcija. Ta je finančno gledano res poceni: Vstop v redovništvo, samostan, spolna vzdržnost, odmisliš ženske, seks, neumnosti, to te pripelje do višje duhovne ravni, postaneš dovzeten za različne oblike kozmične energije, bereš knjige, začneš mešati zelišča, gojiš viljamovke in napišeš kakšno knjigo. Ker imaš dovolj časa, je tudi motor vedno v nulo spucan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoče rečt, mate motorje, da hvatate(mo) pičke. Sicer bi bli na suhem.

Urbi

hotu sm sam rečt, da zmer ubogam, če mi nekdo reče "pa dej mal pomisli no!" ;) (japajade)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, obstaja še ena opcija. Ta je finančno gledano res poceni: Vstop v redovništvo, samostan, spolna vzdržnost, odmisliš ženske, seks, neumnosti, to te pripelje do višje duhovne ravni, postaneš dovzeten za različne oblike kozmične energije, bereš knjige, začneš mešati zelišča, gojiš viljamovke in napišeš kakšno knjigo. Ker imaš dovolj časa, je tudi motor vedno v nulo spucan...

v bistvu smo pogruntal da pretiravate, da "tafinih" itaq ne marate in da je vse skupi ceneje kot razkladate naokoli.... :doze: ...

nekako tako pride žensko kak "fin" dečko zaradi katerega so vložki v kozmetiko, solarije, pilinge, oblačila in modne dodatke astronomsko visoki...pa ne da bi ona to sama po sebi nujno rabila za svoj srečen obstoj.... :hmm:

a vi sploh veste da eni dobri usnjeni skornji s petko stanejo okol 60.000.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot odgovor vprasanja na temo:

slendnja..............................................................najbrz. (kakonajpajaztovempress :? )

samo ne lady povedati. :grrr

ker potem ne bom imel NOBENIH financnih problemov vec. ever. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po teoriji da lepša ko je dražja je....sem definitivno med tagrdimi.....

:hmm:

simon davaj pare :angry2: !!!

a si se dala na borzo al kaj, kdo da več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si se dala na borzo al kaj, kdo da več?

:hmm: :hmm: ......glede na to da si se dal tud ti....cemu ne :)

eniuej hvala bogu da nisi "tafin" ker me manj staneš :004

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu smo pogruntal da pretiravate, da "tafinih" itaq ne marate in da je vse skupi ceneje kot razkladate naokoli.... :doze: ...

nekako tako pride žensko kak "fin" dečko zaradi katerega so vložki v kozmetiko, solarije, pilinge, oblačila in modne dodatke astronomsko visoki...pa ne da bi ona to sama po sebi nujno rabila za svoj srečen obstoj.... :hmm:

a vi sploh veste da eni dobri usnjeni skornji s petko stanejo okol 60.000.... :grim

Dobri usnjeni škornji s petko 60.000 SIT? Hm. Vidim, da je ceneje imeti visoko žensko, ker takšne največkrat ne nosijo petk :)

Pismo, kakorkoli obračaš, na ženske ne moreš gledat skozi finančna očala, ker te vse mine. Najlepše se je zaljubit :)

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samostan je bila najboljša ponujena rešitev........

sploh za tiste, ki razmišljate, kaj je bolje.......

sicer pa... dokler vam žena doma lika, pospravlja, vam kuha in skrbi za vas je preklemano poceni........ bodite veseli, da vas kaka sploh prenaša...... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobri usnjeni škornji s petko 60.000 SIT? Hm. Vidim, da je ceneje imeti visoko žensko, ker takšne največkrat ne nosijo petk  :)

Pismo, kakorkoli obračaš, na ženske ne moreš gledat skozi finančna očala, ker te vse mine. Najlepše se je zaljubit  :)

ker maš napačno gledišče...

poglej tkole...deklica bi dala 60.000 zato da bi lahko simpatično drobencljala s teboj...ali bolj realno - za teboj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobri usnjeni škornji s petko 60.000 SIT? Hm. Vidim, da je ceneje imeti visoko žensko, ker takšne največkrat ne nosijo petk  :)

Pismo, kakorkoli obračaš, na ženske ne moreš gledat skozi finančna očala, ker te vse mine. Najlepše se je zaljubit  :)

jaz sem 175 velika (kar se že smatra za veliko punco) pa obožujem 10 cm petke...... in jih tudi kupim, če v tej bedni Ljubljani najdem čevlje sploh s tako peto..... .)

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samostan je bila najboljša ponujena rešitev........

sploh za tiste, ki razmišljate, kaj je bolje.......

sicer pa... dokler vam žena doma lika, pospravlja, vam kuha in skrbi za vas je preklemano poceni........ bodite veseli, da vas kaka sploh prenaša...... .)

Imaš tudi takšne žene, ki ne likajo in ne pospravljajo, pa moraš najeti čistilko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker maš napačno gledišče...

poglej tkole...deklica bi dala 60.000 zato da bi lahko simpatično drobencljala s teboj...ali bolj realno - za teboj :)

Seveda. Saj je užitek pogledat bejbiko, ki hodi v visokih petkah. Ampak, če drobenclja za menoj.... Imam že raje ob meni. Se lahko vsaj kam naslonim :)

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!