Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

Lahko kupiš samo nosilec za zadnji kufer ali samo nosilce za stranske kufre. Sam imam to zadnje. Lahko pa služi tudi za podporo stranskih platnenih torb. Samo v tem primeru bi raje sam naredil opore torb.

Kupil pa v tcmotoshop-u in sicer givi-ja. Cena nosilca je bila cca 120€ mislim, brez popusta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko kupiš samo nosilec za zadnji kufer ali samo nosilce za stranske kufre. Sam imam to zadnje. Lahko pa služi tudi za podporo stranskih platnenih torb. Samo v tem primeru bi raje sam naredil opore torb.

Kupil pa v tcmotoshop-u in sicer givi-ja. Cena nosilca je bila cca 120€ mislim, brez popusta.

a imajo u TC-ju še kaj na zalogi teh nosilcev ? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa je v garaži :010

fz-1s.jpg

:worship: čestitam

moj gre verjetno danes na preventivni pregled in montažo prikazovalnika prestav :whistle:

još malo pa snega nestalo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisn od stila vožnje in kaj hočeš od gume. Sam sem sprobal na FZ1 Michelin PP, in Metzeler M3. Z slednjo motor pade lepše v ovinek. Opcije Dunlop roadsmart, Continental Sport Attack, ........

Naslednjo bom poskusil PP 190/55 pa da to vidim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

jest moram pa zamenjat gume, pa me zanima kaj vi vozite na tem motorju?

LP

Aleš

Metzeler M3...kot je pa ze Frips rekel,pa je odvisno od stila voznje;obnesejo se tudi kaksne Metzeler Z6 za bolj touring voznjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja izbira bi naj bila za letošnjo sezono Dunlop Roadsmart. Mogoče ve kdo, kje bi se dale dobit najcenej?

Zanima me, če ma kdo kakšno sredstvo da bi namazal karbon (Akrapovič), ker je taki "zblajhan", bi pa želel da bi bil lepih barv, kot da bi ga opral s pervolom :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

jest moram pa zamenjat gume, pa me zanima kaj vi vozite na tem motorju?

LP

Aleš

Dunlop Roadsmart. Zelo zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja izbira bi naj bila za letošnjo sezono Dunlop Roadsmart. Mogoče ve kdo, kje bi se dale dobit najcenej?

Zanima me, če ma kdo kakšno sredstvo da bi namazal karbon (Akrapovič), ker je taki "zblajhan", bi pa želel da bi bil lepih barv, kot da bi ga opral s pervolom :rolleyes:

Vulkanizerstvo Vovk Boštjan, Trebnje - dobra cena, pa pokliči prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

jest moram pa zamenjat gume, pa me zanima kaj vi vozite na tem motorju?

LP

Aleš

Jaz imam novega in sem tudi menjal Dunlop 221 za Metzeler M3.

Za menjavo so me prepričali (po pogovorih)drugi lastniki teh motorjev,

saj naj bi guma dajala slab občutek pri bolj dinamični vožnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri grafitni se vidi sigurno ampak mene ne moti,saj se to vidi le pod določenim kotom in če gledaš na blizu.

Za ostale barve ne vem,ker mi je bila ta barva najbilj všeč in ostalih sploh nisem tako natančno gledal da

bi lahko rekel da majo ali neicon2.gif

icon6.gif

Tudi na mojem l.07 se vidi enako...ampak se pomaračasta površina opazi samo na zadnjem delu, na oklepu in tanku pa ne...barva rdeče/črna...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja izbira bi naj bila za letošnjo sezono Dunlop Roadsmart. Mogoče ve kdo, kje bi se dale dobit najcenej?

Zanima me, če ma kdo kakšno sredstvo da bi namazal karbon (Akrapovič), ker je taki "zblajhan", bi pa želel da bi bil lepih barv, kot da bi ga opral s pervolom :rolleyes:

lani nabavu roadsmart za cca 215€ z montažo v bistrci ob sotli - vulkanizerstvo F1. letos ne vem kakšne cene ma, je treba prej poklicat..

sam sm iz pirelli strada (gor so že ble sam to je podn) šel na roadsmart :worship: (tačke itak brusjo, crash pad je že kr fajn pobral..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, tisti ki ste sami menjali zadnji nosilec tablice, kje se dajo najlažje odklopiti zadnji smerniki, eni konektorji sem videl da so pod zadnjem sedežem, samo potem je verjetno treba odstraniti tudi plastiko pod sedežem, pa še verjetno konektorji ne grejo skozi tisto luknjo? Se da kaj v samih smernikih, da potem samo žice potegneš pod sedež (skrajšaš)? Kako ste delali vi, da ne bom jaz brezveze preveč podiral? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, tisti ki ste sami menjali zadnji nosilec tablice, kje se dajo najlažje odklopiti zadnji smerniki, eni konektorji sem videl da so pod zadnjem sedežem, samo potem je verjetno treba odstraniti tudi plastiko pod sedežem, pa še verjetno konektorji ne grejo skozi tisto luknjo? Se da kaj v samih smernikih, da potem samo žice potegneš pod sedež (skrajšaš)? Kako ste delali vi, da ne bom jaz brezveze preveč podiral? :unsure:

Smernike odklopi na konektorjih,ker na samih smernikih je žica prilotana.Odstraniš samo zadnji sedeš in slediš žici in jo izvlečeš skozi luknjo na nosilcu.

Ko menjaš nosilec narediš enako samo v nasprotnem vrstnem redu.

Malo zajebancije je edino pri razvrščanju žic pri samem vstopu pod sedeš,ampak z malo truda tudi to ni problem.

Vse skupaj maš dela slabo uro.icon6.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem še enkrat prebiral celega foruma glede olja za FZ1. Zanima me, katero olje mi priporočate, sedaj je v motorju motul 5100 4T15W50 (tako piše na računu :unsure: ) . Prebiral sem service manual, pa take kombinacije ni zavedene za opcijo? Na servisu je bil pri MOTO Černe.

Nasveti dobrodošli, zanima me tudi kakšno olje uporabljate vi sintetiko ali polsintetiko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: No mi je bilo mau tečno čez vikend in mausem se igral s pokrovom zadnega zica. Mogoče pa dobr zgleda :P

post-498-1234804802_thumb.jpg post-498-1234805053_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!