Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

Zakaj v strahu? Pač veš da moraš na 200 začet iskat pumpo :P

No,no :whistle:

Fajn je da malce prej zacnes iskati pumpo. Ker ce zacnes iskat pri 200 km ti lahko kar hitro sfali benza.

21 l tank kot pri tastari bi bil tukaj zelo dobrodosel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,no :whistle:

Fajn je da malce prej zacnes iskati pumpo. Ker ce zacnes iskat pri 200 km ti lahko kar hitro sfali benza.

21 l tank kot pri tastari bi bil tukaj zelo dobrodosel.

No, sej to je mene motilo, dokler se nism pozanimau in ugotovu, da ma ta samo 18l :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj v strahu? Pač veš da moraš na 200 začet iskat pumpo :P

in pol jo iščeš naslednjih 100 km :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš not bencina za normalno vožnjo še vsaj za 50-70km. Ni vrag da ne najdeš pumpe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...moje izkušnje s porabo goriva in vklopom rezerve so identične vašin...povprečno se mi prižge pri okoli 220 prevoženih km...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FANTJE rabim zadnji sedez za fz1n nc hudga ce je podrsan al pa unicen!! ali pa kaksen pameten predlog kje bi ga dobu po ugodni ceni??tnx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, mene pa zanima, če vam kaj olja pije??

Boh ne daj :nono: Itak so pa to še tolk nove mašina da sploh nebi smel pit olja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, mene pa zanima, če vam kaj olja pije??

Nobena yamaha mi ni še olja pila....:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men ga je prejšna pila od 35k naprej. Pri 60k kar 1 liter na 3000 km. Upam da bo pri tej kaj boljše. Še zmerom pa je bolš kot Italijanarji, ko ti že pri prodaji podarijo 5l olja za dolivat :D .

Do rezerve sem naredu 240 km, ampak zdej ko je nov, ko ga lohk prtisnem sam do 6 jurčkov obratov. K se pa mašina ulavfa, pa se bo pot z enim tankom zelo zmanjšala.

Z prejšno zverino sem včasih do morja skuru tudi do 18 l. Preračunano 10l/100km. To je bla vožnja po avtocesti skoz nad 2... Ne smem napisat :nono: , če tole bere naša lepa ministrica, si bo prc kake nove omejitve zamislila za bajkerje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komot ga lahko tudi nad 6k pritisneš, nič mu ne bo:P. Mišljeno je, da se konstantno ne vrti nad 6k.

Btw. Najdu sem jebačke fusse od Lucasa. Cena je še neznanka?!

post-498-1242323179_thumb.jpg

BTW2.: Mislim, da gredo naslednji teden Lucaseve SRQ (mehke) ploščice gor, te orignal pri 23k ne delajo več tako kot bi mogle. Zgleda da Marof terjal svoj davek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš not bencina za normalno vožnjo še vsaj za 50-70km. Ni vrag da ne najdeš pumpe.

Kolegu je skašljal pri 86. kilometru in to na avtocesti od Istambula proti Ankari :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolegu je skašljal pri 86. kilometru in to na avtocesti od Istambula proti Ankari :rolleyes:

Dober podatek, čeprav imam občutek, da bi moral z zmerno vožnjo, pod 5000 obrati, narediti cca 100 KM ko začne utripat.

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober podatek, čeprav imam občutek, da bi moral z zmerno vožnjo, pod 5000 obrati, narediti cca 100 KM ko začne utripat.

Z zmerno vožnjo verjetno, ampak bili smo na AC in ga kar kurili.

Pa še en podatek FZ-1 je malo požrešnejša od stare FZS pa čeprav bi pričakoval da bo zaradi vbrizga skromnejša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z zmerno vožnjo verjetno, ampak bili smo na AC in ga kar kurili.

Pa še en podatek FZ-1 je malo požrešnejša od stare FZS pa čeprav bi pričakoval da bo zaradi vbrizga skromnejša.

Isto naj bi veljalo za FZ6 in tastaro fazerko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolegu je skašljal pri 86. kilometru in to na avtocesti od Istambula proti Ankari :rolleyes:

Mogoče slabši bencin?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še en podatek FZ-1 je malo požrešnejša od stare FZS pa čeprav bi pričakoval da bo zaradi vbrizga skromnejša.

Jes bi pa reku da približno enako pijeta, al pa raje da nova pije manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes bi pa reku da približno enako pijeta, al pa raje da nova pije manj.

Primerjava s prijateljem, se namreč veliko voziva skupaj, on ima FZ-1S js pa še staro FZS pa ko narediva isto pot in greva dotankat on vedno dotanka nekaj več. Sicer ni veliko,naprimer če jaz tankam 14 litrov jih on skoraj 15 ali kaj takega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo pomoci prosim..Dva kolega imata cisto isti FZ1-S letnik 07 z Leo Vince GP shorty izpuhom brez lopute in brez katalizatorja. Enemu motor lepo potegne, drugemu pa v nizkih obratih slabo nato pa kar naenkrat butne..tako, da ga ni fajn vozit.Je poizkusil to s powe comanderjem resit, pa ni nic boljse. Pozna kdo kaksnega mehanika, ki bi to postimal?

Lp S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo pomoci prosim..Dva kolega imata cisto isti FZ1-S letnik 07 z Leo Vince GP shorty izpuhom brez lopute in brez katalizatorja. Enemu motor lepo potegne, drugemu pa v nizkih obratih slabo nato pa kar naenkrat butne..tako, da ga ni fajn vozit.Je poizkusil to s powe comanderjem resit, pa ni nic boljse. Pozna kdo kaksnega mehanika, ki bi to postimal?

Lp S.

Ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!