Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

Yamahca je porihtana - napaka na električni napeljavi :hmm: , kaj točno ne vem - je pa bi menjan en kos napeljave. Vse urejeno brez problema v garanciji :worship:

Zdaj pa ta vikend testiram nove gume qualifier II na poti do Raba...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamahca je porihtana - napaka na električni napeljavi :hmm: , kaj točno ne vem - je pa bi menjan en kos napeljave. Vse urejeno brez problema v garanciji :worship:

Zdaj pa ta vikend testiram nove gume qualifier II na poti do Raba...

To se ne more pokvarit :grrr ... sigurno ti je kakšn diverzijo naredu, ker ti je bil fouš k Yamahca tok dobr dela :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamahca nazaj iz servisa na 10.000 km...zaenkrat se vse dela, edino nekatere sraufe je bilo treba malce zasraufat, ostalo pa vse v mejah normale. Placal 116,12 EUR. Zadovoljen z odnosom sefa , delom serviserja in ostale ekipe...ce mas zeljo si lahko zraven motorja,ko se sraufa - Moto Mirci v Sl.Konjicah. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamahca nazaj iz servisa na 10.000 km...zaenkrat se vse dela, edino nekatere sraufe je bilo treba malce zasraufat, ostalo pa vse v mejah normale. Placal 116,12 EUR. Zadovoljen z odnosom sefa , delom serviserja in ostale ekipe...ce mas zeljo si lahko zraven motorja,ko se sraufa - Moto Mirci v Sl.Konjicah. :worship:

Drag servis na 10kkm, glede na to, da je potrebno zamenjati le olje in oljni filter (razen če si natankal sintetiko, pa še to je malo preveč).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drag servis na 10kkm, glede na to, da je potrebno zamenjati le olje in oljni filter (razen če si natankal sintetiko, pa še to je malo preveč).

Meni se zdi cisto normalna cifra. Mogoce je pri kaksnem drugem uradnem servisu kaksnih 10 ali 20 EUR ceneje. Pri kaksnem neuradnem ali popoldanskem fusarju pa verjetno se vec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi cisto normalna cifra. Mogoce je pri kaksnem drugem uradnem servisu kaksnih 10 ali 20 EUR ceneje. Pri kaksnem neuradnem ali popoldanskem fusarju pa verjetno se vec

Sej pravim. Odvisno kaj si nalil noter. Drugače pa je cena v Delta Team-u, kjer naj ne bi bili fušarji dosti manjša v kolikor si nalil polsintetiko. Mislim, da sem dal nekaj manj kot 70€ za servis na 10kkm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pravim. Odvisno kaj si nalil noter. Drugače pa je cena v Delta Team-u, kjer naj ne bi bili fušarji dosti manjša v kolikor si nalil polsintetiko. Mislim, da sem dal nekaj manj kot 70€ za servis na 10kkm.

Tebi je Delta Team za ovinkom, sam mam pa cisto malce dalje :whistle: . Recimo temu,da z servisom 'placam' se kaksno dodatno storitev,ki ni bila nikoli zaracunana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato sem pa vprašal če ti je menjal še zračni filter ali svečke. 110€ je veliko. Normalna cena za servis na 10k je cca 70 €. Jaz sem se ob nakupu motorja spogajal za brezplačen 1. servis, kar je pa še bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato sem pa vprašal če ti je menjal še zračni filter ali svečke. 110€ je veliko. Normalna cena za servis na 10k je cca 70 €. Jaz sem se ob nakupu motorja spogajal za brezplačen 1. servis, kar je pa še bolje.

Zanimivo je ,da ta cena vse druge moti, le mene ne.

Jaz sem se spogajal za zelo dobro ceno(nizja kot ob koncu leta,ko so ble v akciji),brezplacno montazo nosilcev,smerokazev itd.

A se gremo kdo ma daljsega?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si zadovoljen s storitvijo, servisom, mislim, da ni odveč plačati par € več. Ker veš, da je narejeno tako kot mora biti.

Najceneje pa je seveda da servis narediš sam. Ampak zaradi garancije oz. poštempljane servisne knjige je dobro, če je servis narejen pri pooblaščenem serviserju.

Me pa zanima nekaj glede FZ1; ima fazer drugačno balanco kot naked ali sta enaki? Zadnji konec pri nakedu nima ročk za sopotnika, medtem ko jih fazer ima, ne? Je še kaka razlika, razen seveda poloklepa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je ,da ta cena vse druge moti, le mene ne.

Jaz sem se spogajal za zelo dobro ceno(nizja kot ob koncu leta,ko so ble v akciji),brezplacno montazo nosilcev,smerokazev itd.

A se gremo kdo ma daljsega?? :whistle:

V bistvu se on gre 'kdo ma krajšega' :-)

Najceneje pa je seveda da servis narediš sam. Ampak zaradi garancije oz. poštempljane servisne knjige je dobro, če je servis narejen pri pooblaščenem serviserju.

Vkolikor si kompetenten. Sicer je to lahko bistveno dražje ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si zadovoljen s storitvijo, servisom, mislim, da ni odveč plačati par € več. Ker veš, da je narejeno tako kot mora biti.

Najceneje pa je seveda da servis narediš sam. Ampak zaradi garancije oz. poštempljane servisne knjige je dobro, če je servis narejen pri pooblaščenem serviserju.

Me pa zanima nekaj glede FZ1; ima fazer drugačno balanco kot naked ali sta enaki? Zadnji konec pri nakedu nima ročk za sopotnika, medtem ko jih fazer ima, ne? Je še kaka razlika, razen seveda poloklepa?

You got the point. :whistle:

Sam servisa ziher ne bi delal, nimam ne znanja, ne orodja...pa tudi volje ne.

Fazer in FZ1 imasta isto balanco, Fazer ima rocke za sopotnika, naked pa jih nima. Druge razlike razen poloklepa pa ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nese bat...bo še kak let kr ta ostal :P

Sej vem, če te pa ne dobim na levi nogi, da te spodnese in se znebiš klaviature :P , pol se pa tolažim, da bo nova čim prej, da bom in :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni,

tud jst sem gor ruknu Leo Vince-ja. Hvala Bagio za cifro. Sem vzel ven DB killer in se dere kot zmešan, me moja sliši že pet ulic prej. Pa tud dobr se zvrti takoj od začetka, ni več zaspanosti.

Zdej me pa zanima, kako ste uredili da vam lučka za napako na mašini ne sveti. Ko sem odstranil tiste zajle od ventila, sem odstranil tudi del pod prvim sedežem, ki je pritrjen na tank. Zdej mi pa sveti lučka na armaturki.

Zanima me pa tudi zadnji nosilec za tablico. Vidim da ste ga eni zamenjal, predvsem me zanima cena in kje ste ga kupili. Vidil sem že nekaj reklam, cena 30 ojritov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al elektroniko nazaj vrni pod zic, al pa dummya kupi. (To bo Vuk vedel, kej in kako). Nosilec tablice...Ebay

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Exup motorcek pusti tam kjer je bil, samo zajle odstrani, pa bo vse spilalo tak kot treba. Ce pa zelis odstraniti celi exup motorcek pa rabis exup dummy. Nosilec za tablico najdes na Ebyau, en dober je tudi tukaj www.romatech.de . Njihov nosilec sem jaz mel na z750S, Frips in bagio pa ga mata na Fazerci. Odlicna izdelava.

@Frips - prvi vtisi z MPP po 150 km zelo dobri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Exup motorcek pusti tam kjer je bil, samo zajle odstrani, pa bo vse spilalo tak kot treba. Ce pa zelis odstraniti celi exup motorcek pa rabis exup dummy. Nosilec za tablico najdes na Ebyau, en dober je tudi tukaj www.romatech.de . Njihov nosilec sem jaz mel na z750S, Frips in bagio pa ga mata na Fazerci. Odlicna izdelava.

@Frips - prvi vtisi z MPP po 150 km zelo dobri.

Maš navadna PP al 2cticon9.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!