Skoči na vsebino

Mobilni telefoni, GSM


Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...

Odločam se za nokio n93, povejte mi vaše izkušnje z njo, razen tega da je velika in težka :D

Predvsem me zanima ali deluje hitro ali počasi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločam se za nokio n93, povejte mi vaše izkušnje z njo, razen tega da je velika in težka :D

Predvsem me zanima ali deluje hitro ali počasi.

pocakaj na n95

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločam se za nokio n93, povejte mi vaše izkušnje z njo, razen tega da je velika in težka :D

Predvsem me zanima ali deluje hitro ali počasi.

počasi, približno kot n90, se mi zdi... nisem pa zihr.

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Moj "cigu" ni kompatibilen z modrozobim ZUMO-tom 550, pa me zanima če kdo ve ali se da za SonyEricson P800 nadgradit SW na servisu ali preko neta.

Na ZUMO-tu sem namreč zasledil , da pri povezovanju najde napravo in vpraša ali je P800 ali P900, potem se poveže in nato takoj prekine povezavo. Z drugim telefonom (tudi SE) deluje ZOMO BP. Na Garminovi strani P800 ni med kompatibilnimi napravami :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorola V3 je za popravit, zaslon ne dela, šel je pa-pa med vožnjo, ko mi je padel iz žepa!

Ima kdo kkšn predlog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Sony erikson z520i

oba ekrana "skačeta" imata zamik kva bi loh blo??Tm k uro kaže je kr pov ozadja pa take.. :headbang: :BUA: :doze: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce kdo rabi nov telefon me lahko preko PM kontaktira....namrec podalsal bom narocnino,telefona pa ne rabim novega....pa lahko nekomu naredim uslugo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce kdo rabi nov telefon me lahko preko PM kontaktira....namrec podalsal bom narocnino,telefona pa ne rabim novega....pa lahko nekomu naredim uslugo...

no da se ti še tuki pridružim :P

tud jst... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

Imam en problemček. Imam telefon k550i in me zanima katere video formate predvaja telefon. Na telefon si namreč hočem naložiti pra video spotov ter posnetkov vendar jih na telefonu ne morem gledati. Če posnetek spremenim v 3gp format, je slika bolj popačena ter zvok se ne ujema s sliko, zato me zanima v kateri format naj spremenim video.

LP, salama

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da tvoj telefon predvaja samo 3gp, bi se pa dalo naložiti kak divx ali pa real one player vendar samo če ima telefon symbian OS, za kar sem pa siguren da tvoj telefon nima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo iz svojih izkušenj pove za kateri mobi se naj odločim.NOKIA N93i ali N95

HVALA

Raje kaj drugega na obeh zdrži baterija sam en dan :headbang: :headbang: razen če ,ga boš uporabljal samo za na mizo vbaru :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstaja kaka sansa da prides do st. ki te je klicala z neznano st. ?

ne obstaja ;) jst sm enkrat res NUJNO NUJNO rabu pa ni blo nobene varjante...če si boš pa zapisu klice kdaj te je pa skrita številka klicala..in če bo nevem kokrat(pozanimi se kokrat na dan in kok dni zaporedoma) pol pa samo blokirajo račun uni številki :)

kdo te zaje*ava ..a ga gremo prefukat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo iz svojih izkušenj pove za kateri mobi se naj odločim.NOKIA N93i ali N95

HVALA

N95 ma ene par frendov..en si je kupu pol majo pa že kr usi...telefon je res HUD HUD HUD...sam nevem no...ne bi dau osebno nikol za telefon tok dnarja..jst mam telefon predvsem za sms-e pa klice..ne lih za fauleranje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo iz svojih izkušenj pove za kateri mobi se naj odločim.NOKIA N93i ali N95

HVALA

N95 je dosti bolj dovršen.

Ima boljše funkcije in fotoaparat/camera je veliko kvalitetnejša.

Priporaočam n95, če denar ni problem.

Pa še lepši je :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje kaj drugega na obeh zdrži baterija sam en dan :headbang: :headbang: razen če ,ga boš uporabljal samo za na mizo vbaru :lol1:

in kaj je narobe z en dan vzdržljivosti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!