Skoči na vsebino

Mobilni telefoni, GSM


Priporočene objave

Ima eno serijo napredni sistem kot N70, vendar piše, glede podpiranja QuickOffice-a, samo

nisem bil povsem prepričan, kaj za vraga je to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima eno serijo napredni sistem kot N70, vendar piše, glede podpiranja QuickOffice-a, samo

nisem bil povsem prepričan, kaj za vraga je to?

Jest mam to na P990i,mislm pa, da je pr Nokii tudi Quickoffice...pač Office za mobitele,word,excel,... :)

Ne, počasno odpiranje datotek, žal :closedeyes:

Mislm, da nebo tuki nič boljše :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@koci ti si še vedno zadovoljen z E 50, ker meni je parkrat zamrznila, pa mi ni padla na tla ali imela

kakršnih koli fizičnih srečanj. Pol si res srečko, ker dvema znancema se je enako dogajal kot pri meni.

To so v bistvu ključni razlogi, zakaj novi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam to na P990i,mislm pa, da je pr Nokii tudi Quickoffice...pač Office za mobitele,word,excel,... :)

Mislm, da nebo tuki nič boljše :)

Imam zelo kratek čas za izbrat tako, da se bom moral zadovoljiti, THX za info, ker pri E50 je bilo

pisano kot dejansko ime Microsoft Office in ne Quickoffice. Vem, da ima malo napredno programsko opremo,

pa ne spet naj naj, ker je že star model, ki je prišel na trg leta 2006 (če je nov mi je vseeno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@koci ti si še vedno zadovoljen z E 50, ker meni je parkrat zamrznila, pa mi ni padla na tla ali imela

kakršnih koli fizičnih srečanj. Pol si res srečko, ker dvema znancema se je enako dogajal kot pri meni.

To so v bistvu ključni razlogi, zakaj novi.

do zdaj nikoli zamrznila pa je bila res že ene parkrat na tleh :blush: zgoraj pri gumbu za on/off je prov vdrt aluminij od padca, ampak dela pa res lepo, tako kot mora, sem pa slišal ja, da naj bi rada zmrzovala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@koci ti si še vedno zadovoljen z E 50, ker meni je parkrat zamrznila, pa mi ni padla na tla ali imela

kakršnih koli fizičnih srečanj. Pol si res srečko, ker dvema znancema se je enako dogajal kot pri meni.

To so v bistvu ključni razlogi, zakaj novi.

jaz mam tud e50,pa sem ful zadovoln....parkrat je ze padla po tleh,tudi vrzena je ze bla v tla :P ...pa se ni zmrznla,pa tudi 1gb kartica je notri pa lepo laufa....

mogoc ti je pa zato zmrzovala,ko ni bla nikol na tleh :D....parkrat bi jo mogo od jeze vrzt pa bi mogoc bols delala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Quick Office omogoča le pregledovanje dokumentov, ne omogoča urejanja - ne moreš naprimer v .doc datoteko kaj napisati, lahko pa prebereš. Samo za razlago, če komu ni jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Quick Office omogoča le pregledovanje dokumentov, ne omogoča urejanja - ne moreš naprimer v .doc datoteko kaj napisati, lahko pa prebereš. Samo za razlago, če komu ni jasno.

Tako je.. lahko pa dobiš druge programe ki pa to omogočajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

pravkar sem prvleku domu SE k800i, 3,2 megapixla.... kak je kej gsm glede uporabnosti, fajn deluje? pa mal počasn se mi zdi, al pa še nisem navajen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravkar sem prvleku domu SE k800i, 3,2 megapixla.... kak je kej gsm glede uporabnosti, fajn deluje? pa mal počasn se mi zdi, al pa še nisem navajen.

... a ni malo prepozno, ker si ga že kupil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimalo bi me, če ima kdo kak "pameten" podatek kako ali lke se da dobit kake igrice, teme, zvonenja in podobno za LG KU 990 ... predvsem pa če se mu da naložit navigacijske programe ( adriarute ali kaj podobnega ... )

Hvala ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimalo bi me, če ima kdo kak "pameten" podatek kako ali lke se da dobit kake igrice, teme, zvonenja in podobno za LG KU 990 ... predvsem pa če se mu da naložit navigacijske programe ( adriarute ali kaj podobnega ... )

Hvala ...

na e-muli se vse najde, pol pa preko usb-ja, bluetootha ali IR-ja daš na gsm pa je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
keri nokia tel je najbolši tak za otroka starega 10-12 let ?

malj boljši model

en ki sigurno ima kamero, ir, bluetooth, pa kakšno večjo spominsko kartico ker drugače nebo cool v OŠ ;) :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

keri nokia tel je najbolši tak za otroka starega 10-12 let ?

malj boljši model

Brez zamer, ampak pr 10-tih izbira funkcije, :rolleyes: jao meni sm zaostal.

Kupi mu Nokia N95, ne boš zgrešil :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za punco je

še bolj komplicirane

Sam, da je roza ali pa frjolčen :whistle: , ne glej funkcij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!