Skoči na vsebino

Mobilni telefoni, GSM


Priporočene objave

Mi lahko kdo priporoča kiri mobitel na touch display (če ma vgrajen GPS in WLAN pa še tolko boljše)...

Hvala

HTC Touch Diamond :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo priporoča kiri mobitel na touch display (če ma vgrajen GPS in WLAN pa še tolko boljše)...

Hvala

samsung omnia ali pa nokia n95

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da sem zajebal, ker sem

Sedaj jim pa priporočeno pošlješ dopis, kjer zahtevaš povračilo.

semsovražnonastrojendanespress :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje se pa da dobim kake vredu programčke za Windows mobile (predvsem kake igre, teme itd. - free varianta seveda), ker to kaj na zacetku google ven vrze, je vse bolj ali majn neki podn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj jim pa priporočeno pošlješ dopis, kjer zahtevaš povračilo.

semsovražnonastrojendanespress :D

misliš da bo palilo ?

glih prej so me klical z mobitele da je tel prišel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo priporoča kiri mobitel na touch display (če ma vgrajen GPS in WLAN pa še tolko boljše)...

Hvala

Iphone, ne bo ti žal niti centa :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je tako dobrega na Iphone, pomoje je N95 velik bolš

@Gixxer : teme in podobne stvari http://www.mobile9.com/

Iz komentarja sem razbral, da še iphona nisi držal v roki in ga preizkusil tako, da ne na pamet govorit.

N95 nima šans proti iphonu sploh ko ga pwnaš, ima najbolj enostaven uporabniški vmesnik, igre so boljše in še in še...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, no ni moj namen tebe prepričevat da je iphone boljši od n95, pač kak komu... meni je npr. iphone boljši oz. najboljši telefon od vseh kaj sem jih imel tebi pa pač n95, rad bi le gixxer-ju pomagal pri izbiri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iphone, ne bo ti žal niti centa :worship:

Meni bi bilo žal vsakega centa za Iphone, se mi sploh ne dopade.

čez moje roke je šel že marsiakteri telefon, trenutn sm super zadovoljen z HP 614c, tud samsung s8300 ultra touch je super, M8800, innov8, čakam še Omnio HD.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz komentarja sem razbral, da še iphona nisi držal v roki in ga preizkusil tako, da ne na pamet govorit.

N95 nima šans proti iphonu sploh ko ga pwnaš, ima najbolj enostaven uporabniški vmesnik, igre so boljše in še in še...

aha igre so boljše, za to imamo telefon, namesto igračke :slap: da tistega o iphonu ko ne moreš drugim telefonom pošiljat slik in mp3-jev prek BT sploh ne omenjam :lol1: to sploh ni telefon ampak je en zalooooo drag gameboy z možnostjo klicanja in pošiljanja SMS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misliš da bo palilo ?

glih prej so me klical z mobitele da je tel prišel

Hja če je popravilo v garanciji, ti nimajo kaj računat, ne zamenjanih delov ne samega dela !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja če je popravilo v garanciji, ti nimajo kaj računat, ne zamenjanih delov ne samega dela !!!

ja da naj bi prah uničil to stvar

je pa takoj za. ko sem dobil prvič s popravila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja da naj bi prah uničil to stvar

je pa takoj za. ko sem dobil prvič s popravila

Osebno bi jim napisal en tak lep dolg dopis z omenjanjem zveze potrošnikov in poslal priporočeno, z zahtevo po odgovoru.

Prah nima kaj uničit mobitel...zakaj so ti potem priznali zamenjan del, delo pa ne (že tukaj so se sami zaj)?! To so jim standard odgovori s katerimi nategujejo kupce.

Sedaj je samo...koliko imaš živcev, da se ti jih da je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno bi jim napisal en tak lep dolg dopis z omenjanjem zveze potrošnikov in poslal priporočeno, z zahtevo po odgovoru.

Prah nima kaj uničit mobitel...zakaj so ti potem priznali zamenjan del, delo pa ne (že tukaj so se sami zaj)?! To so jim standard odgovori s katerimi nategujejo kupce.

Sedaj je samo...koliko imaš živcev, da se ti jih da je...

saj so mi del tut zaracunali, sam del stane manj kot 70 centov

bomo vidli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čez moje roke je šel že marsiakteri telefon, trenutn sm super zadovoljen z HP 614c

Točno tega čakam... upam, da dobim jutri :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha igre so boljše, za to imamo telefon, namesto igračke :slap: da tistega o iphonu ko ne moreš drugim telefonom pošiljat slik in mp3-jev prek BT sploh ne omenjam :lol1: to sploh ni telefon ampak je en zalooooo drag gameboy z možnostjo klicanja in pošiljanja SMS

Že en čas nazaj je izšla aplikacija, ki omogoča pošiljanje datotek preko BT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
Že en čas nazaj je izšla aplikacija, ki omogoča pošiljanje datotek preko BT.

Sej moraš za čiston vsako sranje na totem hameboyu naložit program da lahko delaš.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HTC Touch Diamond :worship:

Foter ima Diamonda, pa pri pisanju kakšnih mailov ali dolgih sms sporočil močnoooo pogrešam tipkovnico, zato sem z Touch Pro več kot zadovoljen :worship:

kje se pa da dobim kake vredu programčke za Windows mobile (predvsem kake igre, teme itd. - free varianta seveda), ker to kaj na zacetku google ven vrze, je vse bolj ali majn neki podn :)

ppcwarez.org - ta je trenutno down, upam, da bo kmalu back... Je pa na tem forumu toliko programov, da neboš nikoli pregledal vseh :)

www.wm6software.net

www.htcfreeware.com

www.ppcgeeks.com

evo to je pa že prva slabost windovs mobile :)

Spet streljaš nekaj na pamet. Za WM6 je programov malo morje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!