Skoči na vsebino

Mobilni telefoni, GSM


Priporočene objave

Če se ne motm...je tm nasproti hotela Leva v Ljubljani ena taka trgovina k ti odklepajo telefone ;)

Tudi na Zaloški cesti, tik pred železniškim prehodom, nasproti Gimnazije Moste je trgovina, ki ti odklene vse kar je elektronskega..XBoxe, GSM-e, USB modeme,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Na hitro moram vzet en telefon na Simobilu, iz trenutne ponudbe mi še najbolj sede Nokia 3720, ker je v Kopru nimajo na razpolago za pošlatat, mi lahko kdo pove če in koliko so tipke gumijaste in (ne)odzivne?

Hvala.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kter je najboljši navigacijski sistem za Android 2.1 in da ne bi delal preko interneta, le preko prej naloženih kart na SD. Ma kdo kake izkušnje :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kter je najboljši navigacijski sistem za Android 2.1 in da ne bi delal preko interneta, le preko prej naloženih kart na SD. Ma kdo kake izkušnje :?

Tole pohvaljo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iGo je dober.

Hvala .. sem si ga naložil, dodal mape in dela super. Moram še nadgradit z najnovejšimi mapami... predvsem za Hrvaško, Srbijo, BiH, Makedonijo.

Tole pohvaljo...

Tega res hvalijo, ampak skoraj vsi pravijo, da je iGO boljši ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NOKIA :lol1:

In kaj je tukaj smešnega? :?

Če mi lahko predlagaš kaj bolšega,izvoli! Bom zadovoljen,hvaležen.....

Popravljeno . Popravil halls
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

obstaja kakšna aplikacija na androidu s katero bi se lahko dve osebi pogovarjali preko bluetootha na primer?

že 2 dni iščem pa brez sreče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstaja kakšna aplikacija na androidu s katero bi se lahko dve osebi pogovarjali preko bluetootha na primer?

že 2 dni iščem pa brez sreče...

Sicer je off topic, me pa zamima, zakaj je to uporabno (pogovarjanje preko bluetootha) ... si mislil, da bi ti funkcioniralo kot brezžična povezava med dvema motoristoma ali s sopotnikom?

sam prašam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blackberry :)

trance_26_nono.gif

Nokia je zakon!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_26_nono.gif

Nokia je zakon!

Tudi sam prisegam na NOKIO, me pa zanima če kdo uporablja model C3, ima namreč hrošča, no vsaj moja ima.

Gre pa za pojav, pri odprtju galerije,fotografije, časovni trak, in ko se pomaknem levo na datum, takrat zmrzne, oziroma ugasne in se čez nekaj

sekund spet vklopi in štarta na začetnem zaslonu.

Zdaj je trenutno na servisu, me pa zanima če še komu dela enako?

Nokia C3

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam prisegam na NOKIO, me pa zanima če kdo uporablja model C3, ima namreč hrošča, no vsaj moja ima.

Gre pa za pojav, pri odprtju galerije,fotografije, časovni trak, in ko se pomaknem levo na datum, takrat zmrzne, oziroma ugasne in se čez nekaj

sekund spet vklopi in štarta na začetnem zaslonu.

Zdaj je trenutno na servisu, me pa zanima če še komu dela enako?

Nokia C3

Nimam C3, sem imel cel kup drugih modelov. Nokia mi je sicer všeč ker je eden boljših telefonov in prijazen uporabniku. V hiši imamo tudi razne LG in Blacberije (dražje vrste) in so se praviloma bolj kvarili kot same nokie. sicer pa si pravilno naredil, dokler je aparat v garanciji, ga je potrebno za vsako neumnost nesti na servis in naj poskrbijo da bo deloval pravilno. Bi pa tukaj napisal en nasvet, ki mi je večkrat pomagal pri razni odpravi hroščev :

vsak aparat je pametno takoj ob nakupu (ko je prvič napolnjen) priklopiti na PC in izvesti update firmwera (pravzaprav se v zadnjem času poslužujem updejta pri večini elektronike), s tem dejanjem ponavadi naložimo zadnji sistem, ki je večinoma izboljšana različica tistega, ki ga aparat ima. Sicer je pa update pametni izvesti vsake par mesecev. Večinom lahko to storiš kar preko PCsuitea.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opažam da se problemi z operacijskimi sistemi večinoma pojavljajo pri simobilovih telefonih, ker ima vodafone zelo strogo politiko, preverja in certificira sisteme, in ko pride do updejta, ga dostkat ne dajo na telefon, ker nima vodafonovga certifikata. Pr nokijah je to kanček manj tragično kot pri SonyEricssonu, ki je dobesedno pohabljen v primerjavi z mobitelovim ali kupljenim v trgovini. zato je upgradanje koristno, če pa ima kdo priliko, naj zahteva kompletno menjavo firmwera/operacijskega sistema.

jez osebno nucam eriksone, se bo pa treba kej prekvalificirat. a kdo pozna kak dober software za enostavno in hitro predelavo imenika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opažam da se problemi z operacijskimi sistemi večinoma pojavljajo pri simobilovih telefonih, ker ima vodafone zelo strogo politiko, preverja in certificira sisteme, in ko pride do updejta, ga dostkat ne dajo na telefon, ker nima vodafonovga certifikata. Pr nokijah je to kanček manj tragično kot pri SonyEricssonu, ki je dobesedno pohabljen v primerjavi z mobitelovim ali kupljenim v trgovini. zato je upgradanje koristno, če pa ima kdo priliko, naj zahteva kompletno menjavo firmwera/operacijskega sistema.

jez osebno nucam eriksone, se bo pa treba kej prekvalificirat. a kdo pozna kak dober software za enostavno in hitro predelavo imenika?

A ne moreš vsega urediti v Outlooku, pa potem sinhronizirati z novim telefonom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne moreš vsega urediti v Outlooku, pa potem sinhronizirati z novim telefonom?

to je tak instant odgovor kot "pa dejte modem sklopt pa ga pol še enkat prklopte."

mam thunderbird namest outlooka in nism še sinhroniziral telefona.

there must be another way :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je tak instant odgovor kot "pa dejte modem sklopt pa ga pol še enkat prklopte."

mam thunderbird namest outlooka in nism še sinhroniziral telefona.

there must be another way :)

Potem se pa sam ubadaj s problemom. Ampak še vedno(ker verjetno imaš operacijski sistem windows) lahko opraviš sinhornizacijo v outlook expressu al outlooku, ker sinhronizacija nima nobene povezave kateri poštni odjemalec uporabljaš. Predvidevam, da imaš v telefonu cifre in te bolj slabo urejene. No priklopi telefon na pc, zaženi pc suite, (če ga nimaš ga naloži s strani proizvajalca telefona) in opravi sinhronizacijo. Potem pa urejaj v outlooku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa se trenutno spravljam dol z Nokie, ker mi enostavno symbian ni všeč. Ko bo Nokia prešaltala na kakega Androida, bom spet nazaj. Trenutno pa se odločam nekaj v rangu "LG P500 Opitmus one" in "Samsung Galaxy 551". V glavnem nekaj v razredu 100€ pri simobilu pri paketu M zame brez podatkovnega prenosa :D Mora pa imet wlan in gps. Pa seveda mora bit bolše kot Nokia E71 :P A ma kdo kašne izkušnje s temi telefoni ali pa kak drug predlog?

Lp, Milan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa se trenutno spravljam dol z Nokie, ker mi enostavno symbian ni všeč. Ko bo Nokia prešaltala na kakega Androida, bom spet nazaj. Trenutno pa se odločam nekaj v rangu "LG P500 Opitmus one" in "Samsung Galaxy 551". V glavnem nekaj v razredu 100€ pri simobilu pri paketu M zame brez podatkovnega prenosa :D Mora pa imet wlan in gps. Pa seveda mora bit bolše kot Nokia E71 :P A ma kdo kašne izkušnje s temi telefoni ali pa kak drug predlog?

Lp, Milan

jaz bi ti samo to rekla, da roke stran od LG-jev, če nočeš živcev izgubljat. Baterije imajo tak slabe, da si lahko ob minimalni uporabi srečen če ti zdrži do konca dneva :headbang: hitrost softverja bi lahko s koledarjem štopal :wallbash: kako je trenutno s servisi ne vem, vem pa da dobre pol leta nazaj ni bilo v sloveniji uradnega serviserja in so telefone pošiljali v italijo na popravilo... tak da si najbrš predstavljaš kako "hitro"so ti ga popravili, s tem da je moj telefon imel celo serijsko napako. :glare:

lahko da je ta tvoj dotični LG svetla izjema... za sebe vem, da ga nikoli več ne kupim.

Popravljeno . Popravil domina
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa se trenutno spravljam dol z Nokie, ker mi enostavno symbian ni všeč. Ko bo Nokia prešaltala na kakega Androida, bom spet nazaj. Trenutno pa se odločam nekaj v rangu "LG P500 Opitmus one" in "Samsung Galaxy 551". V glavnem nekaj v razredu 100€ pri simobilu pri paketu M zame brez podatkovnega prenosa :D Mora pa imet wlan in gps. Pa seveda mora bit bolše kot Nokia E71 :P A ma kdo kašne izkušnje s temi telefoni ali pa kak drug predlog?

Lp, Milan

HTC, a žal je za takšno ceno na razpolago edino tamajhen Wildfire. Sem imel prej E71 in nimam kaj slabega rečt o tem Nokiinem izdelku a je HTCjev uporabniški vmesnik v kombinaciji z Androidom odlična kombinacija na že tako tehnično dovršenem izdelku (v mojem primeru HTC Desire) ki krepko prekaša Nokio. Morda pa primerjam neprimerljive modele, ne vem, vsekakor ti priporočam, da si pogledaš tudi HTC-je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!