Skoči na vsebino

Mobilni telefoni, GSM


Priporočene objave

zanimivo... jaz sem pa dal notr kartico SanDisk microSDHC 4GB pa ne dela no... ne vem v cem je problem, potrebna posodobitev programske opreme ali kaj drugega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, sem zadevi prisel do dna, problem je bi l v tem ker kartica ni bila v FAT16 formatu, spet se je izkazal ubuntu in njegov partition manager, saj u windowsih nisem mogel formatirat v FAT16 format.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni na iphone odpre mobilno, pa nevem kako naj naredim da bo normalna.

recimo na 24ur maš na vrhu nekje da izbereš grafična stran, drugod ti da to možnost na mobilni starni ponavadi čisto na vrhu ali pa spodaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

recimo na 24ur maš na vrhu nekje da izbereš grafična stran, drugod ti da to možnost na mobilni starni ponavadi čisto na vrhu ali pa spodaj

Aha sem našel in sedaj dela.

Aja ko odpre mobilno moraš spodaj stisnit najdi.si.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče ve kdo, ali je možno naložiti slovarje na telefon?

prave slovarje, ne translate.google verzije.

ali to že sploh obstaja?

je mogoče imeti to mogoče na dlančniku, dlančnik- telefonu, ali je potreben symbian OS?

kakršnakoli informacija dobrodošla!

lp

Jst mam slovarje na windows mobile, za kej več PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
no, sem zadevi prisel do dna, problem je bi l v tem ker kartica ni bila v FAT16 formatu, spet se je izkazal ubuntu in njegov partition manager, saj u windowsih nisem mogel formatirat v FAT16 format.

A telefon sam pa nima možnosti 'format memory card' kje v nastavitvah/file/memory managerju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

sony ericsson w880i, nov, zapakiran, deluje na vsa omrežja, z vso pripadajočo opremo(slušalke, 1GB kartica,...), črn/oranžen, prodam za 90 eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ima kdo kej nokiinega za prodat? Kaj hočem... En telefon k ima dober ekran, normalne tipke (ne da z enim prstom 3 hkrati stisneš) in da mu baterija zdrži dosleden čas (4-5dni) in spominsko kartico

lahko napišete tudi priporočila na kaj naj gledam, ker se mi sanja ne...

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti lahko ponudim N73 (garancija do februarja 2011)...če te zanima....PM

Popravljeno . Popravil dive
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo kej nokiinega za prodat? Kaj hočem... En telefon k ima dober ekran, normalne tipke (ne da z enim prstom 3 hkrati stisneš) in da mu baterija zdrži dosleden čas (4-5dni) in spominsko kartico

lahko napišete tudi priporočila na kaj naj gledam, ker se mi sanja ne...

Tak telefon ne obstaja več. Je pa bila Nokia 6310i.

Današnji telefoni z "dobrimi ekrani" in multi-super funkcijami zdržijo max. 1-2 dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo kej nokiinega za prodat? Kaj hočem... En telefon k ima dober ekran, normalne tipke (ne da z enim prstom 3 hkrati stisneš) in da mu baterija zdrži dosleden čas (4-5dni) in spominsko kartico

lahko napišete tudi priporočila na kaj naj gledam, ker se mi sanja ne...

Nokia E51, tipke ok, ekran ok, ima vse kar povprečni človek rabi. Baterija mi zdrži cca 4 dni, če ne srfam preveč. Klicev nimam veliko...imam pa zato SMS pun kufer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam slovarje na windows mobile, za kej več PM

A je tudi angleško-slovenski? Če je, mi zaupaš za kater program gre? :whistle:

Aja, potem, ko si mi predlagal TyTn II, ki ga ni več v prodaji sem se odločil za HTC Touch Pro...odlična zadeva :worship:

htc-touch-pro-02.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No nekako sem se odloču :)

Ali

SE w595

ali

Nokia 6600 slide

Ima kdo od naštetega doma, sicer grem na bolho pogledat ali pa na mobitel podalšat naročnino...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!