Skoči na vsebino

BMW-jaši


Zdrawc

Priporočene objave

Kje pa je kej Ruf?

Poniknu,nbenmu se ne oglas..... :blush:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Mimogrede, a ima kdo "Pravila BMW Motokluba Slovenija"? Namreč, na pristopni izjavi piše, da se z njimi strinjaš, ko jo podpišeš, noben majmune s Cosmosa pa ne ve kje bi lahko to prebral.

 

Pa hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, a ima kdo "Pravila BMW Motokluba Slovenija"? Namreč, na pristopni izjavi piše, da se z njimi strinjaš, ko jo podpišeš, noben majmune s Cosmosa pa ne ve kje bi lahko to prebral.

 

Pa hvala.

... ti se pa še kar hočeš včlanit??? :eek: Morjo pa res neki huudga ponujat, da še kar hočeš pristopt :grim .... Btw, kje pa je sploh ta "uber klub"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nočem se včlanit, sej to je point. Sam mal bi drek mešala  :lol:

 

Uber klub ma sedež na Cosmosu, vodi ga menda eden od zaposlenih tam, kar je v nasprotju z BMWjevimi pravili ... ... ... ampak to je že druga zgodba, ne smem "neumnosti" pisat tlele, ker mi bodo olivca na naslednjem servisu notri FSIPALI! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol:

..............................

Uber klub ma sedež na Cosmosu, vodi ga menda eden od zaposlenih tam, kar je v nasprotju z BMWjevimi pravili ... ... ... ampak to je že druga zgodba, ne smem "neumnosti" pisat tlele, ker mi bodo olivca na naslednjem servisu notri FSIPALI!

....... in pol bo GOTOF :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni.

A ve kdo kje bi najbolj ugodno nabavil CPU tester za BMW GS1200 za reset servisnih intervalov in podobnih zadev.

Hvala 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najnizja -kolikor sem nasel- je ca. € 320.- za amatersko verzijo z bluetooth. samo ne vem vec ali brez ali z postnino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najnizja -kolikor sem nasel- je ca. € 320.- za amatersko verzijo z bluetooth. samo ne vem vec ali brez ali z postnino.

a se da dobit kakšen link?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Link na domačo stran. Tule pa uradni predstavniki in prodajalci.

Cena ni ravno nizka je pa primerljiva z vso dodatno opremo, še posebej, če upoštevaš, da je skoraj nepogrešljivo orodje pri servisiranju in tudi pri odpravi napak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem to nabavil v Berlinu, s poštnino in gumijastim ovitkom, osnovna verzija 319 Eur. Moram pa pohvalit ekipo, ki ti nudi brezplačno podporo in tudi posodablja software

vsake 3 mesece. V osnovni varianti maš možnost 10 motorjev, tko, da lahko najdeš še kakšnga kolega pa bo cenej.

Takoj pa opozarjam, zadeva ne funkcionira na zdajšnjem k 1600 in vodno hlajenem GS 2013, ma žal drugačen podatkovni protokol.

Drugač, pa lahko samo pohvalim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW-jaši malo tolažbe

Lepo je videt,da obstajajo še ljudje,ki ne pustijo,da umre otrok v njih :OK:  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je videt,da obstajajo še ljudje,ki ne pustijo,da umre otrok v njih :OK:  :D

Hi hi hi . . . . . . jst sm še vedno otrok!!!!!   :kva2:    :P    :010

moja mala zbirka . . . . . luštna a skromna!  :blush:

post-15855-0-31887200-1361714536_thumb.jpg

 

post-15855-0-80089700-1361714628_thumb.jpg

 

post-15855-0-73999100-1361714645_thumb.jpg

 

post-15855-0-76562900-1361714665_thumb.jpg

 

post-15855-0-89181900-1361714675_thumb.jpg

 

mopedinčkiiiiiiii . . . . . yamahce, bmw-ji, kwakiji, cucukiji,MV aguste, . . . . .  in še kej se najde!!!  :OK:

Lohk pridete k men, pa se bomo špilal . . . . . . brrrrrmmmmmmmmmmm brrrrrmmmmmmmmm   :kva2:   :kva2:   :kva2:

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi hi hi . . . . . . jst sm še vedno otrok!!!!!   :kva2:    :P    :010

moja mala zbirka . . . . . luštna a skromna!  :blush:

attachicon.gif24022013.jpg

 

attachicon.gif24022013_001.jpg

 

attachicon.gif24022013_002.jpg

 

attachicon.gif24022013_003.jpg

 

attachicon.gif24022013_005.jpg

 

mopedinčkiiiiiiii . . . . . yamahce, bmw-ji, kwakiji, cucukiji,MV aguste, . . . . .  in še kej se najde!!!  :OK:

Lohk pridete k men, pa se bomo špilal . . . . . . brrrrrmmmmmmmmmmm brrrrrmmmmmmmmm   :kva2:   :kva2:   :kva2:

Care :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi hi hi . . . . . . jst sm še vedno otrok!!!!!   :kva2:    :P    :010

moja mala zbirka . . . . . luštna a skromna!  :blush:

attachicon.gif24022013.jpg

 

attachicon.gif24022013_001.jpg

 

attachicon.gif24022013_002.jpg

 

attachicon.gif24022013_003.jpg

 

attachicon.gif24022013_005.jpg

 

mopedinčkiiiiiiii . . . . . yamahce, bmw-ji, kwakiji, cucukiji,MV aguste, . . . . .  in še kej se najde!!!  :OK:

Lohk pridete k men, pa se bomo špilal . . . . . . brrrrrmmmmmmmmmmm brrrrrmmmmmmmmm   :kva2:   :kva2:   :kva2:

Jest pa prnesem  TOLAŽBO

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa prnesem  TOLAŽBO

Sam,da se mi ne boš mešal. :)  :lol: ..jz se igram z bmflčkom,ker več kot enga Osa sigurno nima,pa še tega je sigurno kupil z odporom :P  :lol:

 

Kdaj se dobimo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam,da se mi ne boš mešal. :)  :lol: ..jz se igram z bmflčkom,ker več kot enga Osa sigurno nima,pa še tega je sigurno kupil z odporom :P  :lol:

 

Kdaj se dobimo :lol1:

Hmmmmm . . . . . jebemtiš . . . . .celo tri bemflčke premorem . . . .sam ne vem kateri ti bolj ugaja   :kva2:

Ta prvi z leve je rezerviran za BMW RIDERKO . . . .starina, ostala dva pa maš na raspolago, seveda  . . . če ti odgovarjata!!  :OK:

post-15855-0-50199800-1361818453_thumb.jpg

 

 

Potihem ti povem da tazga kot je ta prvi z leve, sem ga mel v lasti . . . . . pa ne za dolgo! :whistle: 

Aja . . . . pa lepo te prosim, NE OKOL GOVORT! :whistle:

Žal nimam fotke na kompu . . . . mam pa dokaz na slikah . . . . nekoč ni bilo digitalcev . . . . morem enkrat spraut filme na cd-je! :mellow:

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmmm . . . . . jebemtiš . . . . .celo tri bemflčke premorem . . . .sam ne vem kateri ti bolj ugaja   :kva2:

Ta prvi z leve je rezerviran za BMW RIDERKO . . . .starina, ostala dva pa maš na raspolago, seveda  . . . če ti odgovarjata!!  :OK:

attachicon.gifIMG_1180.JPG

 

 

Potihem ti povem da tazga kot je ta prvi z leve, sem ga mel v lasti . . . . . pa ne za dolgo! :whistle: 

Aja . . . . pa lepo te prosim, NE OKOL GOVORT! :whistle:

Žal nimam fotke na kompu . . . . mam pa dokaz na slikah . . . . nekoč ni bilo digitalcev . . . . morem enkrat spraut filme na cd-je! :mellow:

Zmenjen,ostala dva rezerviraj za mene,Glažarju lahk pa kakšnega Kawlna pustiva pa WD40 :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmenjen,ostala dva rezerviraj za mene,Glažarju lahk pa kakšnega Kawlna pustiva pa WD40 :lol:

Zmenen . . . . . sam se ne smemo tok hmal dobit . . . . .  :grrr

Sej veš . . . . k mor na vseh motorjih servise narest . . . . k dougo niso laufal . . . . . pa registrirat jih še morm . . . . .kazni pa to . . .  :kva2:

No kdaj se dobimo . . . .????   :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!