Skoči na vsebino

BMW-jaši


Priporočene objave

So pa bogato založeni :OK: ja no sej kaj pa češ,tak stroj se ne kvari,ni potrebe po zalogi.Je pa tok trpežen,da lohk tud mal bučnega oljčka not naliješ pa bo vseen delal :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej laufa tudi skoraj na suho. Si pa nisem predstavljala, da bo taka kalvarija dobit škatlico materiala za servis.

 

Mimogrede, Cosmos prodaja samo še Castrol 15W-50, ker je menda original BMW predrag. Predlagam, da umaknejo še ostale original nadomestne dele, ki so malo dražji kot olje in ratajo Cos-euroton.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej laufa tudi skoraj na suho. Si pa nisem predstavljala, da bo taka kalvarija dobit škatlico materiala za servis.

 

Mimogrede, Cosmos prodaja samo še Castrol 15W-50, ker je menda original BMW predrag. Predlagam, da umaknejo še ostale original nadomestne dele, ki so malo dražji kot olje in ratajo Cos-euroton.

Men še literček noče spit na 10kkm,tok da jaz samo original,če nima značke na kantici ja za v kanto..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eheeej, značka more bit! A smo al nismo :P :P :P :P 

 

Odkar tankam 15W-50 se lahko tudi jaz pohvalim z zelo nizko porabo olja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eheeej, značka more bit! A smo al nismo :P :P :P :P

 

Odkar tankam 15W-50 se lahko tudi jaz pohvalim z zelo nizko porabo olja. 

... a to pa zato, ker ga nimajo, in če ga nimajo (posledično ga nima tudi motor) ne more biti porabe???  :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Mimogrede, Cosmos prodaja samo še Castrol 15W-50, ker je menda original BMW predrag. Predlagam, da umaknejo še ostale original nadomestne dele, ki so malo dražji kot olje in ratajo Cos-euroton.

BMW je sklenil pogodbo s Castrolom in dajejo Castrol na vseh uradnih servisih na svetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo jutr na zaključno furo (furco) z BMW klubom do Kopra?

Me je ravno Kavka poklical,sem spremenu naslov pa so dobili vrnjeno povabilo :blush: Bi šel pa mam neke težave,v nedeljo pa grem do obale,v ponedeljek pa po jadranki,če bo vse po sreči :010

Če greš se lepo imej pa pozdrav bando :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo jutr na zaključno furo (furco) z BMW klubom do Kopra?

Mi2 imava sicer v planu (pa ne s klubom!), odvisno od vremena, po dežju mi ni ravno gušt, ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in potem nas "angleže" folk spašuje kako je z rezervnimi deli :lol1: 

mi k nismo tolk fancy jih dobimo tudi v eurotonu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

For your info:

 

Stanje zaloge na BMW pooblaščenih servisih, dne 11. 10. 2013:

 

- original BMW olje 15W-50: 

          A-cosmos: 0 L (ne prodajajo)

          Avtoval: 2 L 

 

-zračni filter: 

          A- cosmos: 0 kos

          Avtoval: 1 kos (danes po 14h: 0 kos)

 

-oljni filter:

          A-cosmos: 1 kos

          Avtoval: 0 kos

 

Premium.

 

Prejsnji teden so imeli olja v avtovalu kolikor hoces.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejsnji teden so imeli olja v avtovalu kolikor hoces.

Zmiraj so imeli dovolj olja in vseh potrebnih delov za servisiranje ! Mogoče pa imajo dva skladišča eega uradno za inšpektorje in naivneže, drugo skladišče pa za nemoteno obratovanje !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me je ravno Kavka poklical,sem spremenu naslov pa so dobili vrnjeno povabilo :blush: Bi šel pa mam neke težave,v nedeljo pa grem do obale,v ponedeljek pa po jadranki,če bo vse po sreči :010

Če greš se lepo imej pa pozdrav bando :D

 

Spet ta dež. Pada vse od Italije do sem. Nč ne bo za dons. Mogoče jutri z našo narediva kak manjši krog. Sm že kr nervozn, ker se nisem pošteno usedu na mopija skor en mesec. V pondelk vas gre več? Skorej zihr bom šu tud jest do Paklenice. Kdaj odrinete in do kam?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet ta dež. Pada vse od Italije do sem. Nč ne bo za dons. Mogoče jutri z našo narediva kak manjši krog. Sm že kr nervozn, ker se nisem pošteno usedu na mopija skor en mesec. V pondelk vas gre več? Skorej zihr bom šu tud jest do Paklenice. Kdaj odrinete in do kam?

Ni še fiksno,sam jaz bom definitivno odrinil tam okrog 8h iz pred paviljona Brezovca,prid ke na kavo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni še fiksno,sam jaz bom definitivno odrinil tam okrog 8h iz pred paviljona Brezovca,prid ke na kavo!

 

Ok. Če se mi vse poklapa, se dobimo v Paviljonu okol pol osme. Bom pa šofiral svoj tempo, tako da ne bi bilo potrebno pobirat rezervnih delov po cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW je sklenil pogodbo s Castrolom in dajejo Castrol na vseh uradnih servisih na svetu.

 

Čemu potem še prodaja BMW olja in zakaj še ni blo newslettra "BMW Motorrad reccomends Castrol"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čemu potem še prodaja BMW olja in zakaj še ni blo newslettra "BMW Motorrad reccomends Castrol"?

To s Castrolom je dokaj nova zadeva, mogoče imajo še starega na zalogi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni, jest tud zraven, tud, mal pozno...

Gorenjska Bmw sekcija na vidiku :-)

Nikoli ni prepozno... Srečno na poti!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!