Skoči na vsebino

BMW-jaši


Zdrawc

Priporočene objave

Kako kaže glede fure 18. maja, bo kaj?

Če ne bo iz tega nč, se pa itak vseeno lahk še sami kaj zmenmo na privat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na vremensko napoved (kljub temu, da sem pobudnik) jaz ne bom šel. Nimam dežnega kombinezona in se ne bi cijazil z vodo v škornjih. Raje bi počakal na lepši vikend, tisti ki pa bi vseeno šli, pa prosim, naj vas to ne omejuje :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ref : 2. AustroŠtajerski BMW treffen.....

Pridem jaz danes tja in vsi plakati pa to stojijo, ene 10 izključno GSov (2 x 1100, 7 x 1200 wasser, 1 x 1200 olje), ki mi razložijo, da je odpadlo (????). Vreme super, toplo, še dobro da je oštirgazda prinesel šnops in častil malo pijače. Dooooh.

Bo pa. Prestavljeno. Pa še ne vejo kdaj.  Pa sem se malo zapeljal po "štajerski Toscani" in je bilo čisto fajn.

 

Upam, da boste imeli jutri več sreče z Brumerjem/Bremzerjem v NM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na vremensko napoved (kljub temu, da sem pobudnik) jaz ne bom šel. Nimam dežnega kombinezona in se ne bi cijazil z vodo v škornjih. Raje bi počakal na lepši vikend, tisti ki pa bi vseeno šli, pa prosim, naj vas to ne omejuje :)

 

Mi bomo šli, tko kot je zmenjeno, organizaor pač zajebu, ampak vseeno, gremo dalje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na vremensko napoved (kljub temu, da sem pobudnik) jaz ne bom šel. Nimam dežnega kombinezona in se ne bi cijazil z vodo v škornjih. Raje bi počakal na lepši vikend, tisti ki pa bi vseeno šli, pa prosim, naj vas to ne omejuje :)

Se strinjam. Naslednji teden kaže lepše vreme in končno višje temperature, jupiii :OK:

Nocoj bomo pa še malo na Vinsko vigred v Metliko skočil....mmmm, Metliška črninca pa to...  :drunk:  

 

Lp. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jutri zjutraj ne dežuje se dobimo v NM kot dogovorjeno in se potem zmenimo kam.

Točno!, mi vas pa pričakamo v Celju pred Planetom Tuš, pol pa na dogovorjeno pot ki je tule bila napisana v začetku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno!, mi vas pa pričakamo v Celju pred Planetom Tuš, pol pa na dogovorjeno pot ki je tule bila napisana v začetku.

Kako je bilo, je padlo nekaj 100 km? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je bilo, je padlo nekaj 100 km? :)

Zjutri sm pomolu glavo čez vrata in je padu dež. Nazaj v postlo in za urco še mal potegnt, ko sem mel ravno odobren dopust s strani žene:)

Ne vem pa kako je blo z ostalimi. Okol 12ih se je še celo sonce naredu tko, da mogoče je komu ratal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

terazije, beograd.

 

Čim dlje od srbov, pred 23 leti so po nas tolkli!Skrivali smo se po bunkerjih zarad njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi morali vzeti profil iz teme o Z-jkotih tam se hitr zmenijo za skupinsko furco,tuki pa šepa šepa,ko bmfl :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čim dlje od srbov, pred 23 leti so po nas tolkli!Skrivali smo se po bunkerjih zarad njih.

Po nas je vedno nekdo tolkel. Pred tem še nemci, tud turki in pred tem še marsikdo.

Najbolj pa smo se potolkli sami v zadnjih 23ih letih. Žalostno, da imaš motor za potovanja in te ta še niso nič naučila. Bo treba malo izvan granice kdaj.

Nije žvaka za seljaka.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po nas je vedno nekdo tolkel. Pred tem še nemci, tud turki in pred tem še marsikdo.

Najbolj pa smo se potolkli sami v zadnjih 23ih letih. Žalostno, da imaš motor za potovanja in te ta še niso nič naučila. Bo treba malo izvan granice kdaj.

Nije žvaka za seljaka.

Jst se bojim izven granice, dle od domačega kraja ne gre, sej poskušam!Sam zanimivo, kolk eni hitro pozabijo kaj so nam počeli, jst ne morem , kot otrok sem bežal pred  njimi na Hrvaškem in v Sloveniji.Žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi morali vzeti profil iz teme o Z-jkotih tam se hitr zmenijo za skupinsko furco,tuki pa šepa šepa,ko bmfl :P :lol:

jaz sem za. Ajmo propeleraši :) Sam to vreme, u tri krasne, saj sploh ni nič lepe napovedi, sam "april" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bo nč bat,tud vreme se bo porihtal ;)pol se pa zmenmo!

 

A Snecerja tud povabmo :kva1:

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ne bo, niste vi Z-jarji. To morš met cuker, drgač ni nobenega zbora, ko pr nas črna strela napeče, se lepimo na cukr k muhe :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej Črna strela bo z nami :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej Črna strela bo z nami :grim

 

Da mi je vidt to. No sej če še mene fajn podkupite, vam še jaz kej spečem, hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem ampak se mi zdi da sodeluješ tu pri nas in čakaš VIP povabilo :P......vse se vrača vse se plača :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!