Skoči na vsebino

BMW-jaši


Priporočene objave

Sem, pa nič pametnega, al slab, nejasen opis ali nepreverjen prodajalec. Da bom pa plačal in dobil zajca v žaklju, sem raje naročil na pooblaščenem, ampak zopet traja, nič na zalogi - Ni to mercedes, fendt, pa še ker ;)

Ja je kar jeba tole z rezervnimi deli (slaba izkušnja s Cosmos-om) na pooblaščenih servisih - sem naročil osebno v trgovini stransko stransko odbojno steklo za na kovček, pa da ni na zalogi (nekako razumem, se ne rabi ravno pogosto), pa ko po dveh mesecih še ni bilo klica (me ni tako zelo motilo :blush: ) preverim kako je z dobavo, pa v svojem informacijskem sistemu sploh niso imeli zabeleženega naročila :headbang: , tako da sem potem ponovno naročil in dobil po enem mesecu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz sem tudi "zajlo za gas" naročil v A-Cosmosu, 9. oktobra je bilo naročilo oddano, klicali so me 16., še vedno kr neki časa za ubogo zajlo. :) 35eur, če koga zanima oz jo bo kdaj moral menjat (Paše pa na vse boxare, razen na mlajše od 2007 ne).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Uradno nisem več BMW-jaš ,po dolgih letih v moji garaži ni več bmflov.......hvala Snecer  :P  :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradno nisem več BMW-jaš ,po dolgih letih v moji garaži ni več bmflov.......hvala Snecer  :P  :lol1:

 

:BUA:

 

 

 

 

 

 

PA KLJUB TEMU KAR SI NAPISU TI ŽELIM PREDVSEM ZDRAVJA, OKREVANJA IN VELIKO LEPIH KM Z KARKOLI BOŠ VOZU!

Popravljeno . Popravil BMWflar
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2, dne 31 Dec 2014 - 09:23, pravi:

Uradno nisem več BMW-jaš ,po dolgih letih v moji garaži ni več bmflov.......hvala Snecer  :P  :lol1:

 

...samo uradno ali tudi po prepričanju? ...kaj tudi malega GS-a ni več? :O

 

Sam sem BMW-jaš zgolj uradno... B)

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA:

 

 

 

 

 

 

PA KLJUB TEMU KAR SI NAPISU TI ŽELIM PREDVSEM ZDRAVJA, OKREVANJA IN VELIKO LEPIH KM Z KARKOLI BOŠ VOZU!

Ne bit razočaran  :P sej Dukati mislim da bi z ene dvemi servisi pršu tud k teb na Pag na une abljubljene čivapčiče  :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...samo uradno ali tudi po prepričanju? ...kaj tudi malega GS-a ni več? :O

 

Sam sem BMW-jaš zgolj uradno... B)

Jp tudi mali se je poslovil,zamenjal ga je Duce, po prepričanju hmm hmmm pa sem bolj za pokvarljivo robo saj lohk kej šraufaš ko to je dolgčas,bmf je sam delu,servis pa spet 10kkm ,čisti dolgčas :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp tudi mali se je poslovil,zamenjal ga je Duce, po prepričanju hmm hmmm pa sem bolj za pokvarljivo robo saj lohk kej šraufaš ko to je dolgčas,bmf je sam delu,servis pa spet 10kkm ,čisti dolgčas :kva1:

Mi je všeč taka "odprtost in raziskovanje"...za razliko od zapriseženosti določeni znamki ali ideologiji.

...mislim, da je to nek dodaten čar motorizma :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je všeč taka "odprtost in raziskovanje"...za razliko od zapriseženosti določeni znamki ali ideologiji.

...mislim, da je to nek dodaten čar motorizma :OK:

Ja mene je ocenil forumaš Snecer za fanatičnega oboževalca bmfov :grim Še vedno pa ostajam v svojem prepričanju ,da je BMW zelo dober motocikel,ki me ni nikoli razočaral a vseno rad probavam nove stvari,če ti ni všeč pač prodaš naprej in kupiš spet nekaj drugega,mika me tudi XTZ a to bo počakalo na neke druge čase.........

 

Srečno 2015 tudi od mene,bivšega bmflarja  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bit razočaran  :P sej Dukati mislim da bi z ene dvemi servisi pršu tud k teb na Pag na une abljubljene čivapčiče  :D

 

 

V naslednjem letu jih boš dočakal 100% - čevape , pa pršut, paški sir, vino, konobe...dalmatinke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V naslednjem letu jih boš dočakal 100% - čevape , pa pršut, paški sir, vino, konobe...dalmatinke...

...pridem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V naslednjem letu jih boš dočakal 100% - čevape , pa pršut, paški sir, vino, konobe...dalmatinke...

...

.. jest bi tud ... :) vsaj dalmatinke ... :)

.... sej sem tud od Kmeta prjatu ... :) :) :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm tut prjatu od Dalmatink...mislm bi rad bil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm tut prjatu od Dalmatink...mislm bi rad bil :P

... mah, sej te bomo enkrat vzel sabo ... :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... mah, sej te bomo enkrat vzel sabo ... :) :) :)

glede na to, kok frendov z BMWji se vedno slika z mano, bi lahko bil tudi častni član te teme :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to, kok frendov z BMWji se vedno slika z mano, bi lahko bil tudi častni član te teme :P

... jest se zmer rad slikam s kšnim študentom, da pol moj bimer bolj do izraza pride ... :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest se zmer rad slikam s kšnim študentom, da pol moj bimer bolj do izraza pride ... :)

vedno imam rad kak romantičen kozouc na sliki :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedno imam rad kak romantičen kozouc na sliki :P

A ne bi šu ti smetit v tisto svojo temo Versys :P sej se spomniš svojih nasvetov a ne  :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bi šu ti smetit v tisto svojo temo Versys :P sej se spomniš svojih nasvetov a ne  :naughty:

ja šef :P me že ni več žwiiiiiiiiiiizzzzzzz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

.. jest bi tud ... :) vsaj dalmatinke ... :)

.... sej sem tud od Kmeta prjatu ... :) :) :)

 

 

Zate bom naroču extra.....Severino!!!

 

 

Vsekakor se dobimo en dan pr men na Pagu.

 

LP

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam do Paga je deeeelč, ne vem če bo en dan dovolj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Dami: A ti dobiš samo po en dan frej, pa še takrat moraš bit do CikCaka nazaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!