Skoči na vsebino

BMW-jaši


Zdrawc

Priporočene objave

"skupinska" BMW fura do Korčule uspela!

Prilagam sliko kampa Mindel.

post-7865-1245047368_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozi kdo K1300GT? zanimalo bi me par izkušenj ampak samo s točno tem modelom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes opravil servis na 10.000km

Pri Braidottiju v Trstu, zelo zadovoljen ful uredu servis, plačal pa sem 150€

Ne dvomim v strokovnost pri Braidottiju, čeprav tam še nisem bil. Ampak dvomim, da bom kdaj tam peljal motor, ker je rahlo predrag. Jst sem na mojemu, pri 10kkm, naredu servis v avtovalu (tako kot večina najbrž) pa me je ves servis stal 90€. Delo je pa najbrž enako, kljub drugemu modelu. Res, da je grosuplje dlje od trsta, ampak glede na to, da mam motor za se furat, me to prav nič ne moti :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne dvomim v strokovnost pri Braidottiju, čeprav tam še nisem bil. Ampak dvomim, da bom kdaj tam peljal motor, ker je rahlo predrag. Jst sem na mojemu, pri 10kkm, naredu servis v avtovalu (tako kot večina najbrž) pa me je ves servis stal 90€. Delo je pa najbrž enako, kljub drugemu modelu. Res, da je grosuplje dlje od trsta, ampak glede na to, da mam motor za se furat, me to prav nič ne moti :OK:

Verjetno gre v GS kakšen liter olja več po moje je samo c tem razlika, pa filter zna bit dražji, kot za F-a

No sej sploh ni važno, važno je, da se fura :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno gre v GS kakšen liter olja več po moje je samo c tem razlika, pa filter zna bit dražji, kot za F-a

No sej sploh ni važno, važno je, da se fura :rolleyes:

... in da lepo laufa :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne dvomim v strokovnost pri Braidottiju, čeprav tam še nisem bil. Ampak dvomim, da bom kdaj tam peljal motor, ker je rahlo predrag. Jst sem na mojemu, pri 10kkm, naredu servis v avtovalu (tako kot večina najbrž) pa me je ves servis stal 90€. Delo je pa najbrž enako, kljub drugemu modelu. Res, da je grosuplje dlje od trsta, ampak glede na to, da mam motor za se furat, me to prav nič ne moti :OK:

Za 100€ se jaz peljem v Bihać na čevape :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno gre v GS kakšen liter olja več po moje je samo c tem razlika, pa filter zna bit dražji, kot za F-a

No sej sploh ni važno, važno je, da se fura :rolleyes:

Pa namesto 1 so 4 svečke, pa potem olje v menjalniku in olje v zadnjem zobniškem prenosu pa sinhronizacija, pa je cena tukaj ....

Samo material je skoraj 90 € :)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa namesto 1 so 4 svečke, pa potem olje v menjalniku in olje v zadnjem zobniškem prenosu pa sinhronizacija, pa je cena tukaj ....

Samo material je skoraj 90 € :)

D.

Nisem vedu, da F800 z eno svečko vžiga 2 cilindra :P Drugače pa kolkr se meni zdi, se svečke menjajo na 40kkm, ne pa na 10kkm. Enako velja za olje v menjalniku. Na servisu za 10kkm, je dela kot materiala zelo malo. Zdi se mi, da smo že malo :topic::P Sej zaupanje v servis, pa pot, pa občutek...to vse šteje. Nimam nič proti, niti nobenega ne mislim prepričevat, sem samo podal moje mnenje, da po mojem ni potrebno v tujino kjer je pač delovna sila dražja.

Za 100€ na čevape v bihač? Pred dvema tednoma smo skoraj prišli do čevapov v bihaču...malček pred plitvičkimi jezeri je blo oblačno, pa začelo deževat, pa zahladilo...tako da smo se nazaj obrnli :headbang: Ma za 100€ misliš za celo družino? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vedu, da F800 z eno svečko vžiga 2 cilindra :P Drugače pa kolkr se meni zdi, se svečke menjajo na 40kkm, ne pa na 10kkm. Enako velja za olje v menjalniku. Na servisu za 10kkm, je dela kot materiala zelo malo. Zdi se mi, da smo že malo :topic::P Sej zaupanje v servis, pa pot, pa občutek...to vse šteje. Nimam nič proti, niti nobenega ne mislim prepričevat, sem samo podal moje mnenje, da po mojem ni potrebno v tujino kjer je pač delovna sila dražja.

Za 100€ na čevape v bihač? Pred dvema tednoma smo skoraj prišli do čevapov v bihaču...malček pred plitvičkimi jezeri je blo oblačno, pa začelo deževat, pa zahladilo...tako da smo se nazaj obrnli :headbang:Ma za 100€ misliš za celo družino? :naughty:

Ne, vse BMW-jaše bi rad častil mr. alkatraz :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vedu, da F800 z eno svečko vžiga 2 cilindra :P Drugače pa kolkr se meni zdi, se svečke menjajo na 40kkm, ne pa na 10kkm. Enako velja za olje v menjalniku. Na servisu za 10kkm, je dela kot materiala zelo malo. Zdi se mi, da smo že malo :topic::P Sej zaupanje v servis, pa pot, pa občutek...to vse šteje. Nimam nič proti, niti nobenega ne mislim prepričevat, sem samo podal moje mnenje, da po mojem ni potrebno v tujino kjer je pač delovna sila dražja.

Za 100€ na čevape v bihač? Pred dvema tednoma smo skoraj prišli do čevapov v bihaču...malček pred plitvičkimi jezeri je blo oblačno, pa začelo deževat, pa zahladilo...tako da smo se nazaj obrnli :headbang: Ma za 100€ misliš za celo družino? :naughty:

Ups včeraj se videlo da bil utrujen .... pa spregledal par stvari... nisem zasledil katerih 10 000 je blo v igri :) Ampak jaz zase menjavam olje komplet pri 10 000 svečke pa 20 000

Tako da ....

Tak da se pardoniram... na 800 pa pozabo da ma ze 2 cilindercka :) prevec je blo od 7 do 20 dela :)

Kar pa se servisa tiče pa je tako kako zaupaš in to je to... V končni fazi ni vedno denar merilo...

Lep pozdrav

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali sem kaj zamudil, kaj bo drugi teden in kje ?! :whistle:

Drug teden bi z motoriskom šla malo na jug :naughty: še moja se nekaj zraven štuli :whistle: tak, da bi rada za pijačo dala :worship: petek se dopust vzame in se lahko gre že v sredo po službi :yea1: Za vreme se moramo še zglihat :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drug teden bi z motoriskom šla malo na jug :naughty: še moja se nekaj zraven štuli :whistle: tak, da bi rada za pijačo dala :worship: petek se dopust vzame in se lahko gre že v sredo po službi :yea1: Za vreme se moramo še zglihat :rolleyes:

Vreme kaže dobro :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!