Skoči na vsebino

BMW-jaši


Zdrawc

Priporočene objave

še mene na spisek :yes: :yes: :yes: (pod št. 7 :rolleyes: )

lp nejcgs

ajde, štejte še mene.....mislim, da bom takrat v SLO....

Piši mene pod 8. , dokler je še prostor :worship:

A se ne znate sami nalimat ??

Ok, OK, bom pač pir kasiral na furi :whistle:

1. alkatraz

2. nemo

3. polž

4. PURPLE

5. bmwslo

6. nejcgs

7. bmw

8. du-le

9.

10.

11.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bomo pa z datumom možakarji, predlagal sem 2 termina, kakšno bo vreme se še ne ve. Torej datum dorečemo v septembru, kak teden prej, deal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bomo pa z datumom možakarji, predlagal sem 2 termina, kakšno bo vreme se še ne ve. Torej datum dorečemo v septembru, kak teden prej, deal?

datum dorečemo v septembru :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spoštovani BMWjaši, na zadnji turi do Albanije sem doživel presenečenje, ki ga lahko še kdo in bo lažje rešil situacijo. Na pot sem se s svojim LT1200 odpravil brez čitanja navodil(tudi sedaj jih še nisem). Vse lepo do črplake Novska jug na Hrvaškem, motor normalno ugasim ter dotočim gorivo tudi plačam potem pa kalvarija- motor ne užge oz alarm se ne da deaktivrati niti z dalinjcem niti z dodatnim ključkom?????. Na vse načine smo poskusili rešiti stvar tudi z pomočjo mehanika Tomota iz avto Selecta NG (Tomo hvala pivo sledi) vendar brez uspeha, kolega je že iskal po mestu novo batrijo za dalinjca jaz pa sem kljub soboti naprosil mehanika iz BMW servisa Bosanski Brod, da me vzame v obdelavo- manjkal je le še klic na asistenčni center, da pošljejo vlečno vozilo, pa se pojavi gospod črpalkar in pravi naj poskusim motor poriniti vsaj 15 m iz črpalke ker da imajo povezavo med točilnimi postajami in računalniki na ferkvenci ki moti vozila Hyunday in bi mogoče tudi BMW. No malo nenavadno ampak smo storili še to in USPELO JE, alarm se je normalno deaktiviral in motor užgal ter normalno predelal vseh 4000 km devetdnevne ture. Torej če vam motor na črpalki, pred banko ali podobno ustanovo ne reagira- poreprosto premaknite ga iz območja motečih ferkvenc in bo vse Ok. Upam, da bo to vsaj še komu pomagalo in si ne bo pulil las kot jaz (sreča so mi že prej uglavnem izpadli) :naughty:

Pa še en nasvet NE hodite iz Kosova v Srbijo če niste v Kosovo ustopili iz Srbije kje drugje, kajti nas so na Srbski meji zavrnili ker smo ustopili iz Albanije, tako, da smo videli tudi dele Kosova, ki niso bili v planu so pa lepi in se je splačalo -hvala gospodje cariniki na Srbski meji pri Leskovcu ! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še en nasvet NE hodite iz Kosova v Srbijo če niste v Kosovo ustopili iz Srbije kje drugje, kajti nas so na Srbski meji zavrnili ker smo ustopili iz Albanije, tako, da smo videli tudi dele Kosova, ki niso bili v planu so pa lepi in se je splačalo -hvala gospodje cariniki na Srbski meji pri Leskovcu ! :worship:

sem šel iz makedonije v kosovo in probal iz kosova v srbijo - ni šlo, so me vrnili na prehod kosovo-črna gora. :headbang:

Problem je bil pa samo v tem, ker mi je kosovski carinik dal žig v potni list.

če nebi bilo vstopnega žiga (s strani kosova) potem nebi imel nobenih težav (razen kazen ker sem prevozil stop znak pred srbsko carino :wacko: ).

Je pa res da me je kosovski carinik vprašal ali hočem žig ali ne ?!? Ker nisem vedel da bodo

težave sem pač privolil v žig.

Torej vse bo OK samo ne pustiti, da vam kosovski cariniki dajo žig v potni list. Potem ne bo problema na meji kosovo-srbija.

p.s. a si moral plačati zavarovanje motorja (cca 20eur) pri vstopu v kosovo ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tvoja trditev okoli žiga drži, a so na Slovence ki prihajajo iz Kosova vseeno malo elergični. Ja tudi našo skupino so obrali za 20€ po motrorju za zavarovanje-ni se dalo nič glihat! Tudi to smo preživeli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mene tudi mika "bmw furca" (razen če nismo mladiči izuzeti :rolleyes: ) , edini problemček je v tem, da sem 230km oddaljen od štarta :unsure: Tako da se ne upam še prijavit na seznam, bom moral še malo preštudirat... :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mene tudi mika "bmw furca" (razen če nismo mladiči izuzeti :rolleyes: ) , edini problemček je v tem, da sem 230km oddaljen od štarta :unsure: Tako da se ne upam še prijavit na seznam, bom moral še malo preštudirat... :alien1:

Sitnica, jaz se pri teh kilometrih komaj zagrejem :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz štartam iz domžal,

če se kdo priključi na poti domžale-ravne na koroškem naj sporoči, da jo skupi

uberemo do starta

l.p.n.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mene tudi mika "bmw furca" (razen če nismo mladiči izuzeti :rolleyes: ) , edini problemček je v tem, da sem 230km oddaljen od štarta :unsure: Tako da se ne upam še prijavit na seznam, bom moral še malo preštudirat... :alien1:

te bomo vsi prišli iskat na dom

sam pir nabavi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mene tudi mika "bmw furca" (razen če nismo mladiči izuzeti :rolleyes: ) , edini problemček je v tem, da sem 230km oddaljen od štarta :unsure: Tako da se ne upam še prijavit na seznam, bom moral še malo preštudirat... :alien1:

Vstaneš ob 5.00, pa si 2 uri pred nami na štartu. Sam korajžno , lahko pa res po tebe pridemo že en dan prej če maš par gajb pira :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. alkatraz

2. nemo

3. polž

4. PURPLE

5. bmwslo

6. nejcgs

7. bmw

8. du-le

9. Nikola Tesla

10.

11.

:) Evo še jaz. Nejcgs lahko startava skupaj iz Domžal. Jaz startam v Trzinu. Javi na PM kontakte sicer se pa še "slišimo" na forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vstaneš ob 5.00, pa si 2 uri pred nami na štartu. Sam korajžno , lahko pa res po tebe pridemo že en dan prej če maš par gajb pira :lol1:

zdej je pa utihnu (k gorenc) :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne.

Ampak to ni nek velik denar.

Sem ga kupil pred leti potem, ko sem zvrnil motor po tleh in je počil.

Če je verjeti cenam, ki jih imam tule not cca 67 €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vstaneš ob 5.00, pa si 2 uri pred nami na štartu. Sam korajžno , lahko pa res po tebe pridemo že en dan prej če maš par gajb pira :lol1:

ne spomnem se kdaj sem se nazadnje tako zgodaj vstal, sploh ne vem če sem še sposoben tega :whistle: sej vem, kjer je volja-tam je furca :rolleyes:

zdej je pa utihnu (k gorenc) :whistle::whistle::whistle:

gajbe sem šou nabavit, zato me ni blo :naughty: a bo gajba po osebi zadost? B) Drugače sem pa zdej že tolko-krat na dolenjskem, da bi me lahko skoraj za dolenjca zamenjali...samo na cviček me pa ne morejo navadit :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sitnica, jaz se pri teh kilometrih komaj zagrejem :rolleyes:

Jest tut! Problem je tazadnjih 230km :rolleyes: Sploh če ga radi cuknete po furci... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tut! Problem je tazadnjih 230km :rolleyes: Sploh če ga radi cuknete po furci... O:-)

Po furci kot komu paše, drgač ga pa mi med furco :whistle:(jaz blajfraj - vedno vozim trezen !) :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne.

Ampak to ni nek velik denar.

"velik denar" je relativno. Stane pa točno 66€+ddv ... za tak kos plastike se meni osebno zdi to veliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!