Skoči na vsebino

BMW-jaši


Zdrawc

Priporočene objave

Jest tut! Problem je tazadnjih 230km :rolleyes: Sploh če ga radi cuknete po furci... O:-)

Pripelji zraven šotor za v sili. Lahko se dogovorimo tud za prespat, motorista ni težko pod streho vzet .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pripelji zraven šotor za v sili. Lahko se dogovorimo tud za prespat, motorista ni težko pod streho vzet .)

PURPLE! maš prav bolj težko ga je odžejat :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PURPLE! maš prav bolj težko ga je odžejat :D .

Z naše hiše še ni šel kdo žejn, prej po štirih kot po dveh, če že o pijači :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tut! Problem je tazadnjih 230km :rolleyes: Sploh če ga radi cuknete po furci... O:-)

mi po furci samo fukamo :yes:

Z naše hiše še ni šel kdo žejn, prej po štirih kot po dveh, če že o pijači :whistle: :naughty:

pankrti so od hudiča :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi po furci samo fukamo :yes:

zdej me pa že malo skrbi... :hmm::whistle:

Pripelji zraven šotor za v sili. Lahko se dogovorimo tud za prespat, motorista ni težko pod streho vzet .)

Lepa hvala za pomoč in idejo, bom se že kako znajdu, morda bo pa kje kak motozbor pa grem še kam zažurat...pa seveda kej počastit s :beer2:

Popravljeno . Popravil rdeci_vragec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek in petek sva bila z ženo na Grossgloknerju. Z vremenom sva imela neizmerno srečo tako, da je bilo to eno najlepših (mojih) popotovanj z motorjem.

Na današnji furi (Lj-Pavličevo sedlo-Železna kapla-Ljubelj-Lj) pa smo se slučajno srečali z bmwjaši z foruma v Železni Kapli ob kavici. Naj mi ne zameri, ker si nisem zapomnil imena.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek in petek sva bila z ženo na Grossgloknerju. Z vremenom sva imela neizmerno srečo tako, da je bilo to eno najlepših (mojih) popotovanj z motorjem.

Na današnji furi (Lj-Pavličevo sedlo-Železna kapla-Ljubelj-Lj) pa smo se slučajno srečali z bmwjaši z foruma v Železni Kapli ob kavici. Naj mi ne zameri, ker si nisem zapomnil imena.

LP

Haj, sem bil jaz in moja polovica, fino je bilo malo poklepetati, ba bi z veseljem še več, pa naju je mladina doma čakala, da jo pokontroliramo :-). Upam, da bo kmalu spet prišla priložnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alesh upam da se kmalu kaj vidimo.

Objavil sem album poti na Grossglockner, EdelweissSpitze in Mangrt

Prvi dan sva naskočila Grossglockner in obiskala Bikers Point na EdelweissSpitze. Prenočila sva v Mestecu Dollach ob vznožju hribov v krasnem penzionu Marx, kjer imajo tudi zelo dobro hrano in zelo ugodne cene. Sem sva prišla tako rekoč pomotoma saj sva poslala v Penzion Kahn rezervacijo ampak sva ostala brez sobe, tako sva šla v Penzion Marx le nekaj metrov stran in izkazalo se je, da sva zares imela srečo saj meniva, da je tukaj veliko bolje vsaj kar se tiče kvalitete. Zelo priporočam.

Naslednji dan sva si najprej po zares obilnem zajtrku ogledala vasico in se nato odpravila na pot. V GPS sem vnesel Tolmezzo (Italija) in izbral najkrajšo pot z izogibanjem avtocest. Pot naju je vodila Mimo Lienza po dolini Drave. Zavila sva na prelaz Plockenpass in nato mimo Timaua prišspela v Tolmezzo. Od tam dalje pa proti Rabeljskemu jezeru na Predel in nato vzpon na Mangrt.

Izlet je bil zares čudovit saj sva imela izredno srečo z vremenom.

LP

post-18609-12511508553_thumb.jpg

post-18609-125115087056_thumb.jpg

post-18609-125115089528_thumb.jpg

post-18609-125115091672_thumb.jpg

post-18609-125115093777_thumb.jpg

post-18609-125115096482_thumb.jpg

post-18609-125115098172_thumb.jpg

post-18609-125115099911_thumb.jpg

post-18609-12511510271_thumb.jpg

post-18609-125115104123_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas imam zaenkrat čas v septembru 20.9 nedelja in 26. - 27. Predvidena trasa po kateri se bi lahko peljali: Radlje ob Dravi, Radlpas, Weimebene (1666 m.n.v. okoli 20 km vzpona in 20 km spusta),Twimberg, Pack - Packsattel, Koflach (1551 m.n.v.) Weisskirchen, Wolfsberg, Lavamund, Golica, Radlje od Dravi. Tura dolga okoli 290km, okoli 4,5h vožnje, na sliki je štart iz Raven na Koroškem, da nebi koga zavedlo.

Meni odgovarja varjanta 26. - 27., ce bo fura takrat ali pozneje pridem...Ni pa me 18., 19., 20.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo se rajsi zment za uno furo, kaj bomo tam jedli in pili...smile.gif

No, kaj zdej. Kdaj gremo. kateri je fiksni datum . Jaz mam pogojno 27.09. že eno fešto.

Torej napište datum pa gremo. Jedli bomo pa grumpe trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!