Skoči na vsebino

BMW-jaši


Zdrawc

Priporočene objave

Jedli bomo pa grumpe trance_21_laughing1.gif

Frišne bolj težko, še nebo tako hitro kolin :grrr , ja povejte 20., oz 26.-27. Da pridemo skupaj do konec leta :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Faak Am See je za mano, tako da lahko gremo 20. septembra v nedeljo, ob cca. 9 - 10h, trase javim jutri(avstrijska koroška) in izberemo eno. V primeru slabega vremene se prestavi na naslednji vikend.

Popravljeno . Popravil PURPLE
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Faak Am See je za mano, tako da lahko gremo 20. septembra v nedeljo, ob cca. 9 - 10h, trase javim jutri(avstrijska koroška) in izberemo eno. V primeru slabega vremene se prestavi na naslednji vikend.

trance_05_banana.giftrance_05_banana.giftrance_05_banana.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Faak Am See je za mano, tako da lahko gremo 20. septembra v nedeljo, ob cca. 9 - 10h, trase javim jutri(avstrijska koroška) in izberemo eno. V primeru slabega vremene se prestavi na naslednji vikend.

:grupni: :grupni:

Popravljeno . Popravil nejcgs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend sem imel delavni in sem prevozil preveč kilometrov (z avtom seveda). Danes zjutraj sem prevozil še 250km do doma tako, da se mi ni dalo iti v Faaaaak....

Sva šla pa z ženo pogledat na Ljubelj ampak, ker ni bilo nič od slabe napovedi sva zavila še mimo Bleda. Bohinjske Bistrice, Sorice , Železniki, Škofja loka (obvezna tortica) po Poljanski dolini do odcepa levo za Črni vrh (SUPERRR cesta in prekrasen razgled) nato po hribih gor in dol do Polhovega Gradca in v nato smeri Lučin na Šentjošt obiskat prijatelja, ter čez Horjul nato domov v Lj (cca 260km).

No tako imam danes za seboj že preko 500km

Lep vikend ki je zopet švignil mimo.

Pozdrav vsem

:D Nikola Tesla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jesenska BMW vožnja:

Nedelja 20. september 2009,

zbirno mesto pri Širniku v Radljah ob Dravi od 9:30 do 10:00h, nasproti Inine črplke.

Peljali bi se iz Radelj proti Deutschlandsbergu kjer bi pot nadaljevali preko Weinebene

v Wolfsberg. Nadaljevali bi v smeri Volkermarkt, kjer bi šli na krožno vožnjo okoli

Klopinskega jezera - Kopeiner See. Od tu bi se vrnili v Volkermarkt in se ob Dravi

peljali proti Lavamundu, kjer bi šli na "the ovinek" Golico in od tu, nazaj v Radlje.

Relacija znaša okoli 220 km in 4h vožnje.

V kolikor bo slabo vreme, se vožnja prestavi na naslednjo nedeljo 27.septembra.

1. PURPLE

2.

3.

4.

5.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jesenska BMW vožnja:

Nedelja 20. september 2009,

zbirno mesto pri Širniku v Radljah ob Dravi od 9:30 do 10:00h, nasproti Inine črplke.

Peljali bi se iz Radelj proti Deutschlandsbergu kjer bi pot nadaljevali preko Weinebene

v Wolfsberg. Nadaljevali bi v smeri Volkermarkt, kjer bi šli na krožno vožnjo okoli

Klopinskega jezera - Kopeiner See. Od tu bi se vrnili v Volkermarkt in se ob Dravi

peljali proti Lavamundu, kjer bi šli na "the ovinek" Golico in od tu, nazaj v Radlje.

Relacija znaša okoli 220 km in 4h vožnje.

V kolikor bo slabo vreme, se vožnja prestavi na naslednjo nedeljo 27.septembra.

1. PURPLE

2. BMWSLO trance_40_thumbup.gif

3.

4.

5.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jesenska BMW vožnja:

Nedelja 20. september 2009,

zbirno mesto pri Širniku v Radljah ob Dravi od 9:30 do 10:00h, nasproti Inine črplke.

Peljali bi se iz Radelj proti Deutschlandsbergu kjer bi pot nadaljevali preko Weinebene

v Wolfsberg. Nadaljevali bi v smeri Volkermarkt, kjer bi šli na krožno vožnjo okoli

Klopinskega jezera - Kopeiner See. Od tu bi se vrnili v Volkermarkt in se ob Dravi

peljali proti Lavamundu, kjer bi šli na "the ovinek" Golico in od tu, nazaj v Radlje.

Relacija znaša okoli 220 km in 4h vožnje.

V kolikor bo slabo vreme, se vožnja prestavi na naslednjo nedeljo 27.septembra.

:OK: meni se zdi čist vredu

1. PURPLE

2. BMWSLO

3. rdeci_vragec

4.

5.

Popravljeno . Popravil rdeci_vragec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. PURPLE

2. BMWSLO

3. rdeci_vragec

4.nejcgs

5.

6.

7.

p.s. če bo šel kdo v smeri LJ-Širnik naj javi da se mu že zjutraj priključim (sem iz Domžal)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. PURPLE

2. BMWSLO

3. rdeci_vragec

4.nejcgs

5.polž

6.Alesg

7.DU-LE

p.s. če bo šel kdo v smeri LJ-Širnik naj javi da se mu že zjutraj priključim (sem iz Domžal)

Lahko se zmeniva ob 8:00 v Trojanah, pa jo skupaj mahneva naprej :yea1:

Popravljeno . Popravil du-le
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!