Skoči na vsebino

BMW-jaši


Zdrawc

Priporočene objave

Purple,

tudi z moje strani lepa hvala za čudovit dogodek. Zlo fajn si organiziral. Vse je štimalo. :worship:

Prav tako hvala vsem udeležencem za prijetno družbo in lep izlet. :grim

Še moj prispevek slik...

Pardon, da si se vozil za nami, ter nas iskal. Važno je, da smo se na cilju srečali in skupaj razšli.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pardon, da si se vozil za nami, ter nas iskal. Važno je, da smo se na cilju srečali in skupaj razšli.

Lp

Sam sem si kriv, ko pa nisem bil dovolj pozoren :wacko: Sem si pa lahko bolj privoščil golico :evilgrin: (bo keri mislu, da sem se namenoma zgubu... :whistle: ) Super je blo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. PURPLE2. BMWSLO3. rdeci_vragec4. nejcgs5. polž6. Alesg7. DU-LE8. ivanck9. alkatraz10. Motoristek    11. MiNa12. ZdravkoK13. quomme14. Borut15. JANUSKA  lepo me mejte :blush:
Januska, na tole tvojo prošnjo smo pa kar pozabili,ali pa si nam namenoma pobegnila :hmm: Vse ostalo pa je bilo b.p. Se pa še enkrat zahvaljujem organizatorju za vložen trud , dobro izbrano turo in pa seveda vsem udeležencem za dobro družbo. :yea1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za lepo nedeljo pa da smo lahk šli zraven tud japonci in italjani:worship:

Vsi različni, vsi enakopravni worship.gif

(ste nam bli kot "bodigardi") trance_25_naughty.gif

... ampak ...

post-5391-125354576894.gif

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole pa zgleda včerajšnja "osmica" :OK:.

Januska! A nismo bili prava družba, al smo te mel grdo, da si nam ušla že na polovici?

post-7865-125355017408_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boga reva Januška se sploh noče več oglasit hordi hropcev unsure.gif

Pa sej smo drgač čist fejst. Ne se bat . Škoda da si nam pobegnila trance_16_dozingoff.gif Drugi del je bil šele fajn post-5391-125355222625.gif trance_06_beer2.gif

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMWslo mogoče je bila razočarana, da nas skoraj ni bilo kaj pod 40, ampak iber 40 :whistle: , no razen quommeta, rdečega vragca in mene :naughty:

Popravljeno . Popravil PURPLE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMWslo mogoče je bila razočarana, da nas skoraj ni bilo kaj pod iber 40 whistle.gif , no razen naju s quommetom trance_25_naughty.gif

Lepa dekleta ljubijo barabe .... nato gredo z nekom, ki je star in pošten trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej smrkavci :D

No vas pa res muči moj odhod :D

Veste jaz se sploh ne vozim rada v takem številu, sem mislila, da se bom potrudila in šla do konca, vendar sem bila vso vožnjo zelo napeta in nesproščena. Počutila sem se zelo neugodno, bila sem edina ženska šoferka in vsakemu na očesu, (ha ha glej kako vozi) tako, da mi vožnja sploh ni ležala. Že tako je bila to zame skoraj prezahtevna tura za zdaj, ker sem predolgo počilvala zaradi gipsa... Pa tudi vi ste imeli BMW srečanje, in nekako nisem pasala tam not :D Drugače pa tako in tako nisem nameravala ostati do konca... sem imela popoldan kar neki zmenkov :P

Upam, da mi niste preveč zamerili, ker se nisem od vseh poslovila, ker vem, da bi me drugače zvlekli nazaj... :P

Drugače sem bolj korajžna in zgovorna, včeraj pa mi je bilo kar težko :blush:

Torej oprostite, če sem koga užalila O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMWslo mogoče je bila razočarana, da nas skoraj ni bilo kaj pod 40, ampak iber 40 :whistle: , no razen quommeta, rdečega vragca in mene :naughty:

Oprostite nisem šla včeraj zato, da bi si moškega našla , ampak zaradi tega, da sem spoznala kakšnega motosvetovca in iskoristla nedeljo do popolnosti in sem tudi jo!

Sploh pa PURPLE, ti si bil tk najbolj važen, morda zato ker si mel boljšo polovico s sabo in nisi upal kaj dost govorit z mano :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprostite nisem šla včeraj zato, da bi si moškega našla , ampak zaradi tega, da sem spoznala kakšnega motosvetovca in iskoristla nedeljo do popolnosti in sem tudi jo!

Sploh pa PURPLE, ti si bil tk najbolj važen, morda zato ker si mel boljšo polovico s sabo in nisi upal kaj dost govorit z mano :P

Saj tisti, ki smo meli prikolice zraven, smo vedno najbolj fejst, pa ne smemo bit, a ne :whistle:.

Purple, hvala za organizacijo, vsem pa za prijetno družbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!