Skoči na vsebino

BMW-jaši


Zdrawc

Priporočene objave

Boga reva Januška se sploh noče več oglasit hordi hropcev unsure.gif

Pa sej smo drgač čist fejst. Ne se bat . Škoda da si nam pobegnila trance_16_dozingoff.gif Drugi del je bil šele fajn post-5391-125355222625.gif trance_06_beer2.gif

ti si reku da jo boš pazil

bi jo jaz , pa me moja ni pustila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pohvale za dobro organizacijo :worship: ....prav prijetno se je bilo družiti z vami...upam, da čimprej spet pade kaka skupna vožnja :yea1:

Popravljeno . Popravil quomme
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprostite nisem šla včeraj zato, da bi si moškega našla , ampak zaradi tega, da sem spoznala kakšnega motosvetovca in iskoristla nedeljo do popolnosti in sem tudi jo!

Sploh pa PURPLE, ti si bil tk najbolj važen, morda zato ker si mel boljšo polovico s sabo in nisi upal kaj dost govorit z mano tongue.gif

Jaz sem se pa tako trudil whistle.gif si me pa še iz wc fuknila trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprostite nisem šla včeraj zato, da bi si moškega našla , ampak zaradi tega, da sem spoznala kakšnega motosvetovca in iskoristla nedeljo do popolnosti in sem tudi jo!

Sploh pa PURPLE, ti si bil tk najbolj važen, morda zato ker si mel boljšo polovico s sabo in nisi upal kaj dost govorit z mano :P

Saj nisem na kaj namigoval, ampak malo heca pa more bit ane :naughty: .Bi lahko ti kot gostja šla od enga do drugega in nas malo ogovorila (mislim, tiste, ki nas nisi), kako bi bilo v nasprotnem primeru, da bi vsi nate navalili, potem bi bili res kot "hropci" :whistle:

Popravljeno . Popravil PURPLE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprostite nisem šla včeraj zato, da bi si moškega našla , ampak zaradi tega, da sem spoznala kakšnega motosvetovca in iskoristla nedeljo do popolnosti in sem tudi jo!

Sploh pa PURPLE, ti si bil tk najbolj važen, morda zato ker si mel boljšo polovico s sabo in nisi upal kaj dost govorit z mano tongue.gif

Nič bit užaljena. Nekateri pač radi mal preveč govorimo , pa nič slabega ne mislimo s tem.

Prav prijetno te je blo spoznat in upam, da se bomo še kdaj skupaj peljali in kako rekli. trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JANUSKA

A ne veš da moški ko so sami jih je velik na jeziku....

Ko pa majo žene z seboj,pa kot ovce,niti be be be si ne upajo rečt.... :lol1::lol1::lol1:

babe so žleht :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JANUSKA

A ne veš da moški ko so sami jih je velik na jeziku....

Ko pa majo žene z seboj,pa kot ovce,niti be be be si ne upajo rečt.... :lol1::lol1::lol1:

Nismo ovce, smo motoristi - bikerji, torej nismo neke ... , sicer pa vsak se ima kot si naredi in mi smo se imeli o.k. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

JANUSKA

A ne veš da moški ko so sami jih je velik na jeziku....

Ko pa majo žene z seboj,pa kot ovce,niti be be be si ne upajo rečt.... :lol1::lol1::lol1:

Za ta post bi ti dal klar par plusov ampak na žalost ti lahko dam SAMO enega!!

Ps:3x be je prevečkrat napisano še 1X be si neupamo reč, pač tako je eni PRIZNAMO eni ne! pravijo,če priznaš ti je 1/2 odpuščeno!! :whistle: Upam vsaj na par MINUSOV-na delo prijatelji- skriti hinavci! :headbang::headbang:

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj, kje? Kam vemo.

ps, najbrž jo bom že jutr ubrisu do slane vode. Lani sva z Banzajem zaključla do Murtra za dvadni 26.10.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto in nedeljo zgleda lepo vremetrance_25_naughty.gif in me zanima, če bi vdarli eno furo do Dinkota whistle.gif

Dinko je v drugem planu (opomba za nepoučene)

post-9616-125614250996_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj, kje? Kam vemo.

ps, najbrž jo bom že jutr ubrisu do slane vode. Lani sva z Banzajem zaključla do Murtra za dvadni 26.10.

Ni blo glih do slane vode. Je blo v drugo smer. 300 in kusur km, ceste OK.

post-7865-125614389834_thumb.jpg

post-7865-125614393686_thumb.jpg

post-7865-125614397175_thumb.jpg

post-7865-125614400437_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!