Skoči na vsebino

BMW-jaši


Priporočene objave

Tole je "drlo" lani 26.10. tabel za prepoved sploh ni bilo. Mogoče niso pričakoval, da se bo kdo z motorjem prpelu :whistle:.

Kaj zdej v soboto Dinko al ja?

post-7865-125624342835_thumb.jpg

post-7865-125624346714_thumb.jpg

post-7865-125624349974_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni kolegi

Malce sem odsoten, zato se vam javljam iz Mehike Mazatlan, kjer smo včeraj doživeli in preživeli sicer oslabljeni orkan Rick, ki pa je bil pravo doživetje in avantura hkrati. Tukaj sem kot član slovenske ekipe na svetovnem prvenstvu v big game. Za tiste, ki ne veste je to tip športnega ribolova na velike ribe pod pokroviteljstvom zveze IGFA katere ustanovitelj je bil Ernest Hemingway. Popularziral pa jo je z svojo knjigo Starec in morje.

Danes smo ujeli 8 dorad (poznani tudi kot dolphin fish, mahi-mahi, zlata skuša, itd) slike si lahko ogledate na (link) forumu Ribiške Zveze Slovenije.

Pozdrav vsem.

LP Nikola Tesla

SKupinska slika ekipe BIG fish team SLO

post-18609-125625600434_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je "drlo" lani 26.10. tabel za prepoved sploh ni bilo. Mogoče niso pričakoval, da se bo kdo z motorjem prpelu :whistle:.

Kaj zdej v soboto Dinko al ja?

Itaq :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je "drlo" lani 26.10. tabel za prepoved sploh ni bilo. Mogoče niso pričakoval, da se bo kdo z  motorjem prpelu :whistle:.

Kaj zdej v soboto Dinko al ja?

Tudi danes nič drugače...   :naughty:

post-17281-12565045713_thumb.jpg

post-17281-125650458034_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr ob 8-1/2-9ih iz Laškega pa kam bo dal?

Se boš moral na FB prešaltat, ker nisem gledal MS in sem čakal tvoj klic. Grem pa v petek za 2-3 dni v tiste kraje :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni kolegi

Malce sem odsoten, zato se vam javljam iz Mehike Mazatlan, kjer smo včeraj doživeli in preživeli sicer oslabljeni orkan Rick, ki pa je bil pravo doživetje in avantura hkrati. Tukaj sem kot član slovenske ekipe na svetovnem prvenstvu v big game. Za tiste, ki ne veste je to tip športnega ribolova na velike ribe pod pokroviteljstvom zveze IGFA katere ustanovitelj je bil Ernest Hemingway. Popularziral pa jo je z svojo knjigo Starec in morje.

Danes smo ujeli 8 dorad (poznani tudi kot dolphin fish, mahi-mahi, zlata skuša, itd) slike si lahko ogledate na (link) forumu Ribiške Zveze Slovenije.

Pozdrav vsem.

LP Nikola Tesla

SKupinska slika ekipe BIG fish team SLO

post-18609-125625600434_thumb.jpg

Bravo, Iztok, čestitam! :OK::OK::OK:

Sem prečekiral tvoja javljanja iz Mehike (lepo...,fotke...,uspehi...doživetja...)

Želim še veliko uspeha pri tvoji "ribičiji", pa da te ne odpihne še kakšen orkan!

Srečno pot domov :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdrav

Vrnil sem se iz Mehike, kjer smo dosegli lepo uvrstitev na svetovnem prvenstvu v Big Game. Vidim, da je kar nekaj motosvetovcev spremljalo dogajanje.

Kaca1, ko te pot zanese mimo se oglasi.

Takoj po prihodu sem zakurblal motor in naredil krog. Na žalost je pri nas motoristična sezona veliko prekratka. Ta čas je naravnost odličen za potovanja po Mehiki, ker je čez dan znosnih 30-34 stopinj ponoči pa se ohladi in se da spat za razliko od maja do oktobra, ko je vlaga previsoka in se ne da živet brez klime. Vzeli smo rentacar in preizkusili ravne ceste po trnati savani, ki je na momente prava puščava. Nepredstavljive so velike razdalje, ravne ceste po 50km in več do prvega ovinka, zelo redke benciske črpalke tudi 290km do naslednje, vmes pa le kakšna baraka z napisom trgovina, kjer dobiš vse za preživetje. Vročina, trnje dolge nepregledne ravnice ti porajajo vprašanja o tem kako so tukaj pred sto leti in več lahko preživeli. Ob videnem mi to ostaja največja uganka.

LP

Nikola Tesla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!