Skoči na vsebino

BMW-jaši


Priporočene objave

V novem letu vam želim najboljše: zdravje, ljubezen, veselje, bla bla bla... Dovbolj s temi pizdarijami. Želim vam neverjeten sex, taki da te kap, želim vam da delate pol manj, plačajo pa vas 3X več, tisoč norih noči z najbolj norimi prijatelji, ter ogromno popitih količin alkohola!!! Če to zaželiš 10 ljudem se bo zgodilo "en kurac" - nič kot ponavadi, se bo pa vsaj kak prijatelj nasmejal :)

Srečno in varno na cesti

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Če to zaželiš 10 ljudem se bo zgodilo "en kurac" - nič kot ponavadi, se bo pa vsaj kak prijatelj nasmejal :)

Srečno in varno na cesti

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav malce pozno Vam želim,

veliko sibirskega zdravja,

veliko ljubezni po francosko,

veliko sreče po ameriško

in veliko poslovnosti po židovsko.

Srečno in pazljivo na cesti

Nikola Tesla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Iščem kufre za GS-a. Kje dobiti poceni? Na ebayu vem da so ampak ceno dvignejo kr mal too high....mislim rabljene.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Iščem kufre za GS-a. Kje dobiti poceni? Na ebayu vem da so ampak ceno dvignejo kr mal too high....mislim rabljene.

Lp

meni jih je ugodno (vse tri) zrihtal motohit krško

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni jih je ugodno (vse tri) zrihtal motohit krško

sam tu gre mimo mene in ga pride predrago zaradi pijače trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Iščem kufre za GS-a. Kje dobiti poceni? Na ebayu vem da so ampak ceno dvignejo kr mal too high....mislim rabljene.

Lp

Jaz sem do včeraj povsod iskal Top Case. Kot si že sam ugotovil, tudi ebay z visokimi cenami ni za nas, kar mi sicer ni čisto jasno.

Na koncu sem potem včeraj zavil k trgovcu in ga kupil za 400,-. :eek:

Obilo sreče :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

iščem košaro sklopke za K 1200gt. Novo, modelno leto 2007. Na žalost mi garancije ne podaljšajo. :doze: :doze: Hvala za pomoč.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

iščem košaro sklopke za K 1200gt. Novo, modelno leto 2007. Na žalost mi garancije ne podaljšajo. :doze: :doze: Hvala za pomoč.

Srečno

Tonček

Naroči na servisu lahko izbiraš med navadno in antihoping sklopko.Namerč navadne nove so baje ojačane antihoping pa je zelo dobra(neuničljiva)in ko zadrsi menjaš samo lamele.Ko bo meni crknila originalna (zdaj imam ca 27K kil.)bom si montiral sigurno antihoping sklopko.

Ps.sicer pa, če bi rad originalno rabljeno poglej malo na Ebay saj sigurno kdo,ki si je montiral antihoping novo prodaja svojo staro sklopko!!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

iščem košaro sklopke za K 1200gt. Novo, modelno leto 2007. Na žalost mi garancije ne podaljšajo. :doze: :doze: Hvala za pomoč.

Srečno

Tonček

Tole mi pa nič ni jasno..crknila sklopka??..kolk realnih kilometrov pa to ima?..oz. kako se je s tem vozilo, sej jo lahko uničiš..hitro če hočeš...samo po normalni poti..to pri pod 100 skor ne bi smelo kej bit...če se spomnim mojega prvega kawasakija...sm pri 100 tisoč, zamenjal eno lamelco. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole mi pa nič ni jasno..crknila sklopka??..kolk realnih kilometrov pa to ima?..oz. kako se je s tem vozilo, sej jo lahko uničiš..hitro če hočeš...samo po normalni poti..to pri pod 100 skor ne bi smelo kej bit...če se spomnim mojega prvega kawasakija...sm pri 100 tisoč, zamenjal eno lamelco. :unsure:

Motor ima 28.000 km, prvi lastnik, vsi servisi narejeni pri pooblaščenem serviserju. Lamele sklopke so kot nove. Način vožnje T, ST. Vožnja 90% v dvoje. Osna obremenitev: "no ja pustmo stat". Glede na razgovor z raznimi mehaniki, prebranih mnenjih na forumih, košara sklopke za modelno leto 2006 ni dovolj močna. Modelno leto 2007 ima že izboljšano verzijo. Obstaja tudi after market antihopping sklopka, ki pa stane 80% več od originalne. Glede obrabe je nekaj krivde tudi v načinu vožnje, baje največ pripomore vožnja v visoki predstavi pri nizkih obratih, pospeševanje iz ovinka v prenizkih obratih..., takrat naj bi se najbolj prenašali udarci iz kardana direktno na sklopko. Vožnja v visokih obratih, hitra pospeševanja, kurjenje sklopke naj bi bolj prizadelo lamele in ne košare. Prosim, komentar sem napisal glede na druga mnenja, na žalost sam premalo poznam tehniko prenosov, da bi lahko sodil. Zadeva se bo zamenjala in obenem naredil servis na 30.000 km, tako, da bi moralo biti kot novo za prihajajočo sezono.

p.s. pri Yamahi nisem imel teh problemov :evilgrin:

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor ima 28.000 km, prvi lastnik, vsi servisi narejeni pri pooblaščenem serviserju. Lamele sklopke so kot nove. Način vožnje T, ST. Vožnja 90% v dvoje. Osna obremenitev: "no ja pustmo stat". Glede na razgovor z raznimi mehaniki, prebranih mnenjih na forumih, košara sklopke za modelno leto 2006 ni dovolj močna. Modelno leto 2007 ima že izboljšano verzijo. Obstaja tudi after market antihopping sklopka, ki pa stane 80% več od originalne. Glede obrabe je nekaj krivde tudi v načinu vožnje, baje največ pripomore vožnja v visoki predstavi pri nizkih obratih, pospeševanje iz ovinka v prenizkih obratih..., takrat naj bi se najbolj prenašali udarci iz kardana direktno na sklopko. Vožnja v visokih obratih, hitra pospeševanja, kurjenje sklopke naj bi bolj prizadelo lamele in ne košare. Prosim, komentar sem napisal glede na druga mnenja, na žalost sam premalo poznam tehniko prenosov, da bi lahko sodil. Zadeva se bo zamenjala in obenem naredil servis na 30.000 km, tako, da bi moralo biti kot novo za prihajajočo sezono.

p.s. pri Yamahi nisem imel teh problemov :evilgrin:

Srečno

Tonček

Hvala za info. Tonček, tudi sam ne vem, zato sem tudi vprašal..kako je to mogoče, vozim drugače RT-ja, imata ta dva isti sistem sklopke?..sicer imam mod.leto 2007,no ja...lahk da so kej popravili :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor ima 28.000 km, prvi lastnik, vsi servisi narejeni pri pooblaščenem serviserju. Lamele sklopke so kot nove. Način vožnje T, ST. Vožnja 90% v dvoje. Osna obremenitev: "no ja pustmo stat". Glede na razgovor z raznimi mehaniki, prebranih mnenjih na forumih, košara sklopke za modelno leto 2006 ni dovolj močna. Modelno leto 2007 ima že izboljšano verzijo. Obstaja tudi after market antihopping sklopka, ki pa stane 80% več od originalne. Glede obrabe je nekaj krivde tudi v načinu vožnje, baje največ pripomore vožnja v visoki predstavi pri nizkih obratih, pospeševanje iz ovinka v prenizkih obratih..., takrat naj bi se najbolj prenašali udarci iz kardana direktno na sklopko. Vožnja v visokih obratih, hitra pospeševanja, kurjenje sklopke naj bi bolj prizadelo lamele in ne košare. Prosim, komentar sem napisal glede na druga mnenja, na žalost sam premalo poznam tehniko prenosov, da bi lahko sodil. Zadeva se bo zamenjala in obenem naredil servis na 30.000 km, tako, da bi moralo biti kot novo za prihajajočo sezono.

p.s. pri Yamahi nisem imel teh problemov :evilgrin:

Srečno

Tonček

Popravljeno . Popravil ZdravkoK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za info. Tonček, tudi sam ne vem, zato sem tudi vprašal..kako je to mogoče, vozim drugače RT-ja, imata ta dva isti sistem sklopke?..sicer imam mod.leto 2007,no ja...lahk da so kej popravili :rolleyes:

Sklopki sta popolnoma različni saj R-i vsi imajo suho sklopko novi K-aji pa mokro v olni kopeli.Je pa bil problem pri določenih modelih s to mokro sklopko, to sem bral na nemškem forumu in so jih precej zamenjali pod garancijo.Saj problem je samo v košari sklopke in jaz mislim,da je dovolj samo menjat košaro in ne kompletne sklopke(lamele,vmesne šajbe,vzmeti in potisni ležaj).Če ti bodo menjali komplet sklopko, stare dele vzemi sicer ti se lahko zgodi, da boš plačal komplet sklopko menjali bojo pa samo košaro!!!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

iščem košaro sklopke za K 1200gt. Novo, modelno leto 2007. Na žalost mi garancije ne podaljšajo. trance_16_dozingoff.giftrance_16_dozingoff.gif Hvala za pomoč.

Srečno

Tonček

Da ti garancije ne podaljšajo? Pokliči me na tlf 041 622 865.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!