Skoči na vsebino

BMW-jaši


Zdrawc

Priporočene objave

Zmenen . . . . . sam se ne smemo tok hmal dobit . . . . .  :grrr

Sej veš . . . . k mor na vseh motorjih servise narest . . . . k dougo niso laufal . . . . . pa registrirat jih še morm . . . . .kazni pa to . . .  :kva2:

No kdaj se dobimo . . . .????   :kva2:

Ja ko vse to nardiš,pa na bmflih ne rabš servisa delat,k baje tolk olja žrejo,da je skoz frišn :grim boš pršparu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmenjen,ostala dva rezerviraj za mene,Glažarju lahk pa kakšnega Kawlna pustiva pa WD40 :lol:

Zmenen . . . . lohk pa mu dam taprauga oldtimerja . . . . če ne najde kej pametnega zase . . . .  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmenen . . . . lohk pa mu dam taprauga oldtimerja . . . . če ne najde kej pametnega zase . . . .  :OK:

Kolkor jaz Glažarja poznam , ne bo hotel nič drugega kot BMW-ja :grrr

Se bosta vidva morala z oldtimerji igrat.... :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolkor jaz Glažarja poznam , ne bo hotel nič drugega kot BMW-ja :grrr

Se bosta vidva morala z oldtimerji igrat.... :ninja:

Ma ni blema . . . . . mam enga za prodat . . . . zlo zanimivga . . . .če koga mogoče zanima . . . .   :whistle:  naj me pokliče!

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6740788

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolkor jaz Glažarja poznam , ne bo hotel nič drugega kot BMW-ja :grrr

Se bosta vidva morala z oldtimerji igrat.... :ninja:

Aja . . . . . če pa nč ne najdete zase . . . . .  :P  se bomo pa vsi skupi vozil z tmlele . . . . vsi enaki, vsi enakopravni, vsi isti . . .  :P   :010   :010

Za vsazga eden . . . .  :P

post-15855-0-14056500-1361825401_thumb.jpg

a je pošteno!????

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom en mal egosit . . . . . .jst bom mel mal bolšga . . . .  :P

post-15855-0-45455100-1361825521_thumb.jpg

Pa da se razumemo niso bavarci  :grrr

So kitajci . . .  :grim  :P

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja . . . . . če pa nč ne najdete zase . . . . .  :P  se bomo pa vsi skupi vozil z tmlele . . . . vsi enaki, vsi enakopravni, vsi isti . . .  :P   :010   :010

Za vsazga eden . . . .  :P

attachicon.gifIMG_0013.jpg

a je pošteno!????

Vidim, da si razstavil vse svoje premoženje :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da si razstavil vse svoje premoženje :hmm:

Ah kje pa . . . . .to je bilo za služenje evrotov :grim  . . . . . :grrr  ne premoženje!  :whistle:

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, tudi naju dva lahko štejete zraven, hvala in lep pozdrav vsem. Takanaka

 

 

..... Takanaka, štejemo .....  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pravi da motorji in alkohol ne gredo skupaj?

Hmmmmm ja gre gre . . . . .  sam na policah in v garaži, kadar motor stoji parkiran!  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Prvomajski prazniki so omogočili, da naredim malo manj šlampast servis ubogemu oldieju. Po treh dneh šmiranja rok (dol gre z veliko alkohola) se KrautWerk ponovno obnaša tako, kot si je švaba zamislil. Žal so bili prazniki prekratki za razdiranje prenosa (nadomestka za ketno) in čepi na vilicah so bili preveč zategnjeni, da bi še tja dal frišno olje. Z ostalim sem pa kar zadovoljen. Pa še lepo se je opral na današnji potki domov. Aja, preizkusil sem MOL Botond 20w50 in sem zelo zadovoljen (pa še 20 EUR je 5 l).

Tako, da me po črnem dimu in čudnih zvokih ne boste več spoznali.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Določene stvari je prav fajn naredit - pošraufat sam, vsaj veš, da je stvar zagotovo narejena - zamenjana in imaš pri tem dober občutek, vsaj jas ga imam. Pri boxerju je prav tako dokaj enostavno šarit po motociklu vsaj GSu zaradi njegove odprtosti. 

 

Kako pa kaj tvoj "leteči cegel" ti služi vredu, sedaj se najbrž nima kaj za pritoževat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdajle je kot se šika (no ja, nič bolj lep ni ratal). Do bistvenih delov mašine prideš dokaj lahkotno tudi pri ceglu, pa še na drugo stran ni treba toliko hodit :smoke: . Pritožujem se lahko samo poleti zaradi opeklin po nogah in vroči pijači v tank torbi - je pa zato pasulj v piksni vedno topel. Manjša predelava za poletje je v planu, pa kakšna sklopka čez čimveč let, vendar letos nameravam investirati samo še v bencin. Zaug ! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Se namerava kdo udeležiti letošnjega BMW Motorrad days v Garmischu, ki bo od 5 - 7 julija. Meni bo to iztočnica za pot v Švico (Andermatt), kjer bo srečanje BMW International Rally, ki ga organizira BMW superbikes forum. Še koga zanima, da bi se skupaj odpravili?

 

Povezavi sta spodaj.

 

http://www.bmw-motorrad.com/com/en/fascination/bikermeeting/motorraddays2013/motorraddays2013_event.html

http://bmwsuperbikes.com/forum/viewtopic.php?f=57&t=18802&start=100

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW-jaši: je bil kdo od vas tu tak junak da je šel v petek (24.05) pa do nedelje s BMW SI klubom na Gardo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prsa junaka,glava bedaka :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kako se obnese Anakee 2 na gs-u, sploh me zanima za zadnjo?

Tudi jaz sem bil zadovoljen, zadnja mi je zdržala 13k, sprednja pa 20kkm ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa voda, pesek....drži?

Na mokri cesti je občutek zelo varen. Sicer vozim razmeram primerno, ampak zdržijo več kot sem mislil, da bojo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!