Skoči na vsebino

BMW-jaši


Priporočene objave

Glede predstavitve v Štanjelu je tukaj uradno vabilo --------> http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=3157

Mogoče kdo ve, katere motorje se bodo dalo jutri pekljat, ali samo te nove endure, ali tudi ostale modele, recimo r1200gs in f800st??

Na novinarski konferenci so predvsem predstavili nove 650 endure, pa me zanima če bo jutri kaj drugače....

Kdo kaj ve??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve, katere motorje se bodo dalo jutri pekljat, ali samo te nove endure, ali tudi ostale modele, recimo r1200gs in f800st??

Na novinarski konferenci so predvsem predstavili nove 650 endure, pa me zanima če bo jutri kaj drugače....

Kdo kaj ve??

Običajno so predstavljali na "odprtih eventih" kar celotno aktualno paleto...

Leto 2006:

http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=2565

http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=2638

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve, katere motorje se bodo dalo jutri pekljat, ali samo te nove endure, ali tudi ostale modele, recimo r1200gs in f800st??

Na novinarski konferenci so predvsem predstavili nove 650 endure, pa me zanima če bo jutri kaj drugače....

Kdo kaj ve??

Možno bo preiskusiti skoraj celo paleto BMW motornih koles! Tudi zgoraj omenjena modela!

Kar nekaj motorjev, kot so R 1200 GS, R 1200 R, K 1200 RS, K1200 GT, so opremljeni tudi s sistemom proti spodrsavanju ASC!

LP, blaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede predstavitve v Štanjelu je tukaj uradno vabilo -------->

Saj, če ne bi bilo na MotoSvetu, tako ne bi nič vedeli....

Če nimaš Bemfla nad 20.000 EUR ti še dopisnice ne pošljejo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj, če ne bi bilo na MotoSvetu, tako ne bi nič vedeli....

Če nimaš Bemfla nad 20.000 EUR ti še dopisnice ne pošljejo.....

Čudno, jaz sem jo dobil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj, če ne bi bilo na MotoSvetu, tako ne bi nič vedeli....

Če nimaš Bemfla nad 20.000 EUR ti še dopisnice ne pošljejo.....

Nimam BMW-ja in ga nikoli nisem imel, pa sem dobil uradno vabilo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz dobim vabilo za vsako prireditev.

Glede na st. motoristov v Stanjelu, predvidevam da je dobilo vabilo precej ljudi.

Popravljeno . Popravil bica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po gornjih postih sodeč pošiljajo vabila samo VIP-ovcem :devil:

Jaz sem tudi VIP ovca :lol1: , pa nisem nic dobil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej VIP - ovci . FJR-aši so nas prešišal, so že prvo furo nardil. No saj tiste tri motorje vkup zbobnat ni tak kunšt. :devil:

Kdaj pa mi ? Motoristek, ki je seveda med zadnjimi pri registraciji, drugače pa med prvimi (če že ni prvi) na cesti, bo tudi kmalu registriral pa bi bil čas da se kaj dogovorimo in se zapeljemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej VIP - ovci . FJR-aši so nas prešišal, so že prvo furo nardil. No saj tiste tri motorje vkup zbobnat ni tak kunšt. :devil:

Kdaj pa mi ? Motoristek, ki je seveda med zadnjimi pri registraciji, drugače pa med prvimi (če že ni prvi) na cesti, bo tudi kmalu registriral pa bi bil čas da se kaj dogovorimo in se zapeljemo.

no no :eek: se vam pa jaz pridružim s svojo sintesajzarco dokler je še pri bajti :P je mogoče komu poznana tale BCSka :hmm: rad bi se pridružil klubu BCS uf pardon BMW pa me zanima tale motor če kdo kaj ve o njemu hvala za odgovore :D

post-5614-1173711868_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no :eek: se vam pa jaz pridružim s svojo sintesajzarco dokler je še pri bajti :P je mogoče komu poznana tale BCSka :hmm: rad bi se pridružil klubu BCS uf pardon BMW pa me zanima tale motor če kdo kaj ve o njemu hvala za odgovore :D

Ja jaz nekaj vem. Tole bo BČS 1200 RT . Nadaljnje podatke pa najdeš tule PODROBNO

Pa le pridruži se, ne bo ti žal. Družba smo fajn, motor ti bo pa tudi v veselje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej VIP - ovci . FJR-aši so nas prešišal, so že prvo furo nardil. No saj tiste tri motorje vkup zbobnat ni tak kunšt. :devil:

Kdaj pa mi ? Motoristek, ki je seveda med zadnjimi pri registraciji, drugače pa med prvimi (če že ni prvi) na cesti, bo tudi kmalu registriral pa bi bil čas da se kaj dogovorimo in se zapeljemo.

Jaz grem v petek po tablo... :OK: Vožnja naj bi bila 7.8.9.-4, če vam paše :) Z motoristom67 že imava ruto, ki se lahko po želji še malo raztegne... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem v petek po tablo... :OK: Vožnja naj bi bila 7.8.9.-4, če vam paše :) Z motoristom67 že imava ruto, ki se lahko po želji še malo raztegne... :yea1:

Zakaj bi pa reveža raztegovali, saj je čist uredu dec :devil:

Kje bomo pa prenočevali ? Rabimo šotore ali samo pižame ?

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so tri dni na raspolago :OK: ne vem kakšen praznik je 9(velka noč). Drugače je pa to samo en dan... :yea1:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz nekaj vem. Tole bo BČS 1200 RT . Nadaljnje podatke pa najdeš tule PODROBNO

Pa le pridruži se, ne bo ti žal. Družba smo fajn, motor ti bo pa tudi v veselje.

v to ne dvomim :grrr

zato pa menjam :P

prvi tazaresni moj motor daljnega leta 1986 je bi BCS pardon BMW 100RS

še palicaji jih takrat niso imeli :grrr

sedaj prot koncu kariere bi se pa tud rad udobno fural :OK:

Popravljeno . Popravil eMBe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!