Skoči na vsebino

BMW-jaši


Priporočene objave

:blink: :blink:

pohvalno

sam ne vem za kaj in kdaj gre

bol pr taprvih mi povej ---sem počasne sorte

:yawn: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od št. 1-30.... sem jaz sedaj ponovno pošiljal :OK: od 31 in naprej pa motorist76 in zgleda, da še ni gotov... :yea1: za eno skupno vožnjo in da se spoznamo... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako ljudje še enkrat bilo poslano na PM-je

če kdo ni sedaj dobil naj mi javi na PM ali me pokliče.

Informacije bodo dane kolikor bo le mogoče ažurno

Dušan

Od št. 1-30.... sem jaz sedaj ponovno pošiljal :OK: od 31 in naprej pa motorist76 in zgleda, da še ni gotov... :yea1: za eno skupno vožnjo in da se spoznamo... :worship:

Mislim da sva isti čas končala :)

tako da ni panike... lol

edino kaj mam jaz malo počasnejšo povezavo

No v glavnem, če kdo ni dobil PM-ja ali pa za koga ve, da bi ga naj dobil, pa naj javi

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delamo vse na datum 7.4- razen snega, dežja in poledice se prestavi na 9.4.2007 :yea1:

Pips, in tudi kaj pojedli.... :worship:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Veselim se sračanja z vami in upam,da se bomo tudi kje ustavili in kako rekli. .) lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delamo vse na datum 7.4- razen snega, dežja in poledice se prestavi na 9.4.2007 :yea1:

Pips, in tudi kaj pojedli.... :worship:

Jaz bi se pridružil v Sevnici tam,ko se zavije proti Mokronogu samo naredite še časovnico vsaj približno par minut gor al dol ,saj je ravno na tem križišču štarija in problem par minut počakat.Za kosilo,če še nimate planirano bi predlagal na cesti Nm-šentjernej gostilna Turk Gradišče ca 3km pred Šentjernejem ima velik parkirni prostor in sprejme brez problema še 50-ljudi šef je motorist cene zelo ugodne,dobra in poceni kosila. (tel 07/3081344 Slavc Turk) :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se pridružil v Sevnici tam,ko se zavije proti Mokronogu samo naredite še časovnico vsaj približno par minut gor al dol ,saj je ravno na tem križišču štarija in problem par minut počakat.Za kosilo,če še nimate planirano bi predlagal na cesti Nm-šentjernej gostilna Turk Gradišče ca 3km pred Šentjernejem ima velik parkirni prostor in sprejme brez problema še 50-ljudi šef je motorist cene zelo ugodne,dobra in poceni kosila. (tel 07/3081344 Slavc Turk) :beer2:

:kva2: super ni problema, samo, da zvemo koliko nas bo in od kod bodo prišli ostali in bomo naknadno najavili čas prihoda na določena mesta.

Kdo pa misli sodelovati pa naj na PM javi, da se lahko začnemo časovno korigirat. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi iz Postojnskega konca. Mogoce, bi blo fajn, ce bi traso mal obrnil in sel iz Sevnice v Krsko, in potem ta krog, da mi PRIMORCI potem v Trebnjem zavijemo domov.

Jaz bi sel, sam pa moram vedet kdaj bo start, ker rabim do Celja cca 2 uri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi iz Postojnskega konca. Mogoce, bi blo fajn, ce bi traso mal obrnil in sel iz Sevnice v Krsko, in potem ta krog, da mi PRIMORCI potem v Trebnjem zavijemo domov.

Jaz bi sel, sam pa moram vedet kdaj bo start, ker rabim do Celja cca 2 uri.

Kaj pa če bi se zraven v celje zapeljal pa še kako reko z nami?

No saj za take kot si ti je potrebno dobit informacije od kje ste in klko časa rabite do celja, in da se potem organiziramo da ne boste eni ze ob polnoči hodili od doma da boste na štajersko prišli... kar na privat se prijavljajte pa bodo fiksne informacije kmalu

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm ... koliko kilometrov je tale fura? Se gre solo ali so lahko sopotnice zraven? Načeloma sem/sva zraven, 100% pa lahko potrdim jutri, oz. pojutrišnjem :blush:

Malo me pa tudi muči, ker sem motor pred zelo kratkim kupil in še ni narejen servis ... ampak pismo saj je BMW, teh par kilometrčkov, bi pa ja moral vzdržat :P

Popravljeno . Popravil tommb
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Se gre solo ali so lahko sopotnice zraven? ...

Po želji, kakor ti paše. Ne vem zakaj bi koga motilo, če kdo pripelje zraven še sopotnico/sopotnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm ... koliko kilometrov je tale fura? Se gre solo ali so lahko sopotnice zraven? Načeloma sem/sva zraven, 100% pa lahko potrdim jutri, oz. pojutrišnjem :blush:

Malo me pa tudi muči, ker sem motor pred zelo kratkim kupil in še ni narejen servis ... ampak pismo saj je BMW, teh par kilometrčkov, bi pa ja moral vzdržat :P

Solo ali v dvoje ali v troje (če maš prikolico) ni problema. Samo pridi(ta) . BMW je pa že kaj slabšega tudi doživel kot eno lušno furco cca 200-250 km

[attachmentid=94979]

post-5391-1175589570.gif

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po interieru je 200 km

sopotniki zaželjeni

ne bo divjanja taka prijetna voznja

več nas bo prijetne bo

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm ... koliko kilometrov je tale fura? Se gre solo ali so lahko sopotnice zraven? Načeloma sem/sva zraven, 100% pa lahko potrdim jutri, oz. pojutrišnjem :blush:

Malo me pa tudi muči, ker sem motor pred zelo kratkim kupil in še ni narejen servis ... ampak pismo saj je BMW, teh par kilometrčkov, bi pa ja moral vzdržat :P

BMW ne rabi servisa! Se kar sam pokvari :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW ne rabi servisa! Se kar sam pokvari :kva2:

Ni treba drugega bloka v Krškem , samo to naj pogruntajo kako bi "faušija" gorela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Ker se nas bo zbralo in peljalo kar nekaj motoristov v skupinah bi bilo dobro,če bi poenotili pravila vožnje v skupinah.Naprošam BMWslo,da se žrtvuje in mednarodna pravila prenese na forum ,da jih obnovimo in se jih za mojo in vašo varnost tudi držimo .Pa srečno vožnjo nam želim. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Ker se nas bo zbralo in peljalo kar nekaj motoristov v skupinah bi bilo dobro,če bi poenotili pravila vožnje v skupinah.Naprošam BMWslo,da se žrtvuje in mednarodna pravila prenese na forum ,da jih obnovimo in se jih za mojo in vašo varnost tudi držimo .Pa srečno vožnjo nam želim. .)

BMWSLO svetuje

Držte se desne, ker po levi smeti pobirajo. :yes:

Bo Pips prepisal tista navodila, ker BMWSLO nima cajta in wolje za tako dejanje. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost na najdem orginala navodil o varni vožnji ,da bi jih prepisal ,pa se mi da. :( lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost na najdem orginala navodil o varni vožnji ,da bi jih prepisal ,pa se mi da. :( lp

http://www.moto-aktivisti.si/dokumenti/SKUPINSKAVOZNJA.pdf

evo tu sem nekaj našel

mislim da je to to kar se je želelo videt

no dajmo si to vsi prebrat

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!