Skoči na vsebino

BMW-jaši


Priporočene objave

Točno taki (aluminij)

ej hvala, od sedaj naprej bom res pozoren za cene teh zadev, ker ne morem verjet kaka razlika je. Mogoče res zgledam še mal zelen, al pa me kdo nateguje zato ker s kravato vkorakam v salon :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej hvala, od sedaj naprej bom res pozoren za cene teh zadev, ker ne morem verjet kaka razlika je. Mogoče res zgledam še mal zelen, al pa me kdo nateguje zato ker s kravato vkorakam v salon :hmm:

Še nam namigni kdo te je hotel nategnit... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nam namigni kdo te je hotel nategnit... :devil:

očitno nekdo od vas bmwejašev, ker ko gledam sedaj cene v tujini takih kufrov, kot so gor na sliki, so cene HUDEEE, take kot sem jaz napisal (govorim o popolnemu alu kompletu z notranjim torbam).

FTP tvojim cenam se givi plastik težko približa, kaj šele BMW das original aluminium :hmm: nisem ziher, da so ti pravo ceno povedal. Aftermarket variante so dražje.

bmwslo: hepco becker (model gobi) je še lepši od original bmw kufrov, thx za info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno nekdo od vas bmwejašev, ker ko gledam sedaj cene v tujini takih kufrov, kot so gor na sliki, so cene HUDEEE, take kot sem jaz napisal (govorim o popolnemu alu kompletu z notranjim torbam).

FTP tvojim cenam se givi plastik težko približa, kaj šele BMW das original aluminium :hmm: nisem ziher, da so ti pravo ceno povedal. Aftermarket variante so dražje.

bmwslo: hepco becker (model gobi) je še lepši od original bmw kufrov, thx za info.

Jaz sem mislil, da so ti v trgovini toliko rekli... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno nekdo od vas bmwejašev, ker ko gledam sedaj cene v tujini takih kufrov, kot so gor na sliki, so cene HUDEEE, take kot sem jaz napisal (govorim o popolnemu alu kompletu z notranjim torbam).

FTP tvojim cenam se givi plastik težko približa, kaj šele BMW das original aluminium :hmm: nisem ziher, da so ti pravo ceno povedal. Aftermarket variante so dražje.

bmwslo: hepco becker (model gobi) je še lepši od original bmw kufrov, thx za info.

Glej zdaj ti bom natančno razložil:

Kufre imam točno take ALU kot na sliki! Ne kupuj notranjih torb! Kufri so popolnoma #Waserdiht#, proti umazanosti z aluminijom pa ti ali mama zašije vrečke iz Spikes-a ali pa jih znotraj prelepi z samolepilno PVC tapeto!! 100 % deluje!Pri ključavnicah pazi in NE kupi takšnih katerih ključ vžiga tudi motor! So namreč svinjsko dragi.Sam sem kupil original BMW ključ/ ki je isti kot za vžig / samo sive barve in NE vžiga motorja!Seveda govorim o stalno istih ključavnicah z dvema različnima vrstama ključev in ogromno razliko v ceni! Preveri!!! Stal pa je 3X manj! Nosilce za kufr pa je moj Adventure mel že gor, za topcase nosilec pa sem dal okoli 150 EVRONOV!

Popravljeno . Popravil bambi61
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

suhi

Špilferderber,

sax,

bmwslo,

bostov,

ftp,

netopir1930,

motoristek,

bmw,

Greyhound,

Pudla,

hirabbit,

Mitja,

Moto32,

tomaž,

EURO,

bladzo,

@nz@

Čriček,

JOHNE,

bambi,

Pips

bplay

muha,

matjazek,

Andrej666

lasagna

mk-r

robberrt

Tetec

Lobo

BITANGOS

rockstar

Benka

JOHANA

lorenz

sivi

Ponci

Brumer

AlenStimec

IBA

Nanek

bica

S57CQ

moci

Primy22

kondor

BMW R51/3

ciciban

Brrrm

kaciga

nemo

berto

Rams

Mesh

bambi61

Motorist76

borstnik

biser

Giant

polž

mack

Aleš87

Dule

SuzyRider

ZD€N€

AndiGS

goodie

tommb

SuziQ

gogi5

ataIBA

Toncek

69. ID

jager

funduro650

matejvl

kaca1

Gorazd11

NikolaTesla

PURPLE

kymcoo

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suhi

Špilferderber,

sax,

bmwslo,

bostov,

ftp,

netopir1930,

motoristek,

bmw,

Greyhound,

Pudla,

hirabbit,

Mitja,

Moto32,

tomaž,

EURO,

bladzo,

@nz@

Čriček,

JOHNE,

bambi,

Pips

bplay

muha,

matjazek,

Andrej666

lasagna

mk-r

robberrt

Tetec

Lobo

BITANGOS

rockstar

Benka

JOHANA

lorenz

sivi

Ponci

Brumer

AlenStimec

IBA

Nanek

bica

S57CQ

moci

Primy22

kondor

BMW R51/3

ciciban

Brrrm

kaciga

nemo

berto

Rams

Mesh

bambi61

Motorist76

borstnik

biser

Giant

polž

mack

Aleš87

Dule

SuzyRider

ZD€N€

AndiGS

goodie

tommb

SuziQ

gogi5

ataIBA

Toncek

69. ID

jager

funduro650

matejvl

kaca1

Gorazd11

NikolaTesla

PURPLE

kymcoo

hurikan

Dobrodošel ponovno... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno nekdo od vas bmwejašev, ker ko gledam sedaj cene v tujini takih kufrov, kot so gor na sliki, so cene HUDEEE, take kot sem jaz napisal (govorim o popolnemu alu kompletu z notranjim torbam).

FTP tvojim cenam se givi plastik težko približa, kaj šele BMW das original aluminium :hmm: nisem ziher, da so ti pravo ceno povedal. Aftermarket variante so dražje.

bmwslo: hepco becker (model gobi) je še lepši od original bmw kufrov, thx za info.

cene takšnih kufrov so okoli 280 EUR+ DDV....preverjeno danes pri AVTO AKTIV-u v trzinu ......so pa original BMW kufri za ADVENTURE model.....ista cena velja tudi za plastične kufre za navadnega GS-a.....preverjeno 2X

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....kdo ureja spisek lastnikov BMW jev?......prosim za rahel popravek pri meni.....za ves uloženi trud se zahvalim s enim :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....kdo ureja spisek lastnikov BMW jev?......prosim za rahel popravek pri meni.....za ves uloženi trud se zahvalim s enim :beer1:

:grupni: :beer1: :beer1: bravo!....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za popestritev vašega preštevanja......

Kupil sem maketo BMW ja - Ali me boste dali na seznam..... :lol1: :lol1: :lol1:

Pozdrav vsem ............ se že pobiram! Adios amigos - gas v FJR elito! :krneki:

Popravljeno . Popravil DrM - FJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za popestritev vašega preštevanja......

Kupil sem maketo BMW ja - Ali me boste dali na seznam..... :lol1: :lol1: :lol1:

Pozdrav vsem ............ se že pobiram! Adios amigos - gas v FJR elito! :krneki:

Se boš lahko hvalil, da imaš motor... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pebi mene bo pa treba na žalost dol vržt iz seznama :slap: - pa kaj češ - sm prodal svojga tak da, upam da zamer ne bo, sam mrbit pa še pridem kaj med vaše vrste :)

lp

Suhi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pebi mene bo pa treba na žalost dol vržt iz seznama :slap: - pa kaj češ - sm prodal svojga tak da, upam da zamer ne bo, sam mrbit pa še pridem kaj med vaše vrste :)

lp

Suhi

Ne zamerimo :rolleyes: samo, da nisi šel k eliti... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zamerimo :rolleyes: samo, da nisi šel k eliti... :lol1:

Ma h kašni eliti, :whistle: kje si ti to elito videl? Jaz je še nism, na ŽALOST al pa VESELJE :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma h kašni eliti, :whistle: kje si ti to elito videl? Jaz je še nism, na ŽALOST al pa VESELJE :whistle:

Hec... :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!