Skoči na vsebino

BMW-jaši


Priporočene objave

Jaz pa trdim,da ne obstaja slabo vreme ,ampak le slaba oprema.lp

Jaz imam najboljšo opremo(dokazal pri -10 proti črni gori v decembru) imam pa tudi nekaj v glavi... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam najboljšo opremo(dokazal pri -10 proti črni gori v decembru) imam pa tudi nekaj v glavi... :whistle:

kaj pa, ce lahko vprasam?

post-12619-1206117242_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam najboljšo opremo(dokazal pri -10 proti črni gori v decembru) imam pa tudi nekaj v glavi... :whistle:

:beer1: :beer1: :beer1: :cry:

A ti tudi nisi mazohist??? Mam občutek, da veš, da ti tudi najboljša oprema ne pomaga na slinavi cesti, pomanjkljivi vidljivosti in vidnosti, nezaupanje v ostale voznike, ki ne obvladajo drsečega vozila,.....Vidiš, zato pa se radi peljemo... po pameti. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:beer1: :beer1: :beer1: :cry:

A ti tudi nisi mazohist??? Mam občutek, da veš, da ti tudi najboljša oprema ne pomaga na slinavi cesti, pomanjkljivi vidljivosti in vidnosti, nezaupanje v ostale voznike, ki ne obvladajo drsečega vozila,.....Vidiš, zato pa se radi peljemo... po pameti. :whistle:

se strinjam :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:beer1: :beer1: :beer1: :cry:

A ti tudi nisi mazohist??? Mam občutek, da veš, da ti tudi najboljša oprema ne pomaga na slinavi cesti, pomanjkljivi vidljivosti in vidnosti, nezaupanje v ostale voznike, ki ne obvladajo drsečega vozila,.....Vidiš, zato pa se radi peljemo... po pameti. :whistle:

Pa tudi nekaj ur sedet na motorju pri nizki temperaturi ni najbolj prijetno... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se hitro treseš, se telo ogreva.

Vendar sem po svoje vesel snega, saj ga lahko žrem.

Gremo, Harvey,.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za dobrodošlico...kr uredu 82...

sm nameraval na žegnjanje u Mirno peč s frendi...ma zaradi napovedanega snega ne gremo gor...po vsej verjetnosti se bomo odpravili do Strunjana, kjer bo imel pater Niko žegnjanje...

če pa bo kšna vožnja BMW se bom z veseljem pripeljal zravn...bom spremljal forum...

ala, LP vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa trdim,da ne obstaja slabo vreme ,ampak le slaba oprema.lp

tako je

sedaj mazneš sosedovemu klincu dodatne kolice z bicikla pa nema zime za eskime

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

f.. pri nas sneži

bilo bi fajn ko bi to prestavili na naslednji mesec

kdor pa gre pa srečno :worship: :worship:

pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljen BMW-jasi, jaz ga putcam vsak dan, pa nikamor se ne gre.

naja drug teden naj bo lepsi in bol topl.

uzivajte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se hitro treseš, se telo ogreva.

Vendar sem po svoje vesel snega, saj ga lahko žrem.

Gremo, Harvey,.......

Držat si ga ne smeš, ker pol pride že do...... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam najboljšo opremo(dokazal pri -10 proti črni gori v decembru) imam pa tudi nekaj v glavi... :whistle:

Na daljši turi ne moraš izbirati med primernostjo in neprimernostjo vremena za vožnjo,tam te rešuje le dobra oprema.

Ne predstavljam si, kako bi se peljal pri -10* neprimerno, slabo opremljen.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na daljši turi ne moraš izbirati med primernostjo in neprimernostjo vremena za vožnjo,tam te rešuje le dobra oprema.

Ne predstavljam si, kako bi se peljal pri -10* neprimerno, slabo opremljen.lp

Prvi stavek do vejice -čista resnica!

prvi stavek od vejice- ja , regen , pa mokre rokavice pa mokri škornji ampak pravi ded stisne zobe in pelje.Sem že v takem vozil, da so avtomobili stali! Ne misliš na to in greš!Ker na dolgih / 10TKM/ turah nimam zraven še dežnih škornjev, rokavic pa tudi z odprto enduro čelado vozim; no po novem imam Airoh enduro z vizirjem!

Drugi stavek- jaz tudi ne!

Se vidimo kaj !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos ded,taka borca poznam samo dva,eden od teh si ti,n.p.tvoja vožnja z zlomljeno roko .... :worship:

Tisti ,ki ne morejo stisniti zob pač morajo odšteti kaj več za nepremočljive škorne n.p.Daytona in nepremočljive rokavice

katerih pa še nisem našel.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na daljši turi ne moraš izbirati med primernostjo in neprimernostjo vremena za vožnjo,tam te rešuje le dobra oprema.

Ne predstavljam si, kako bi se peljal pri -10* neprimerno, slabo opremljen.lp

Seos ded,taka borca poznam samo dva,eden od teh si ti,n.p.tvoja vožnja z zlomljeno roko .... :worship:

Tisti ,ki ne morejo stisniti zob pač morajo odšteti kaj več za nepremočljive škorne n.p.Daytona in nepremočljive rokavice

katerih pa še nisem našel.lp

in kakvu vezu ima sva ta pisarija sa bemveji :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kakvu vezu ima sva ta pisarija sa bemveji :?

to, da so BMW-jaši frajerji... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem več BMWjaš

sem prodal GSa

grem na boljšo znamko --suzuki

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

:lol1: .....si me mislil nategniti... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam pej eno... :?

a kdo od vas ve, če je že kdaj blo al pa je u načrtu za naprej kakšna testna vožnja BMW-jev... :hmm:

neki podobnega sem zasledil v mesecu Aprilu da bodo imeli u Italiji pri uradnem zastopniku za BMW, sam nekje u Firencah...malo predaleč...

ala,

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam pej eno... :?

a kdo od vas ve, če je že kdaj blo al pa je u načrtu za naprej kakšna testna vožnja BMW-jev... :hmm:

neki podobnega sem zasledil v mesecu Aprilu da bodo imeli u Italiji pri uradnem zastopniku za BMW, sam nekje u Firencah...malo predaleč...

ala,

:yea1:

Zaenkrat je še vsako leto bil dan odprtih vrat pa to, samo za letos pa ne vem se nic.

A ni sedaj nekaj Big Bang zastopnik za BMW-je?

Tako da bi se mogo tam pozanimat. Ampak mislim da se bo dalo kaj dogovorit.

Lep pozdrav

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!