Skoči na vsebino

BMW-jaši


Priporočene objave

Pa če pride taka gužva, grejo mađari v Ukrajino :whistle: .

V nedeljo bo lepo vreme. Predlagam Plitvice! Ruta: Maribor(8h) - Celje (9h) - Mokronog - NM - Metlika - Karlovac - Slunj (pavza na Rastoke) - Plitvice - Otočac - smer Kočevje .....

Kar se mene tiče, je treba tako stvar vsaj teden vnaprej planirati in računaj na to, da je to bolj na izzi turca z glavnim namenom druženja in ne toliko vožnje, torej 300 - 350 km polna kapa. Pa računaj tudi na tiste iz kurje glave in riti in ... , ker vsi niso tako v centru kot mi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Avto Aktiva Trzin smo danes startali na Štanjel. Bilo nas je malo, tako, da smo veliko jedli.... Sonce je bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 4. številki letošnjega Motorrad-a je zapisano, da bo proizvodnja 1 in 2 cilinderskih agregatov potekala na Kitajskem :? .

Kaj čemo globalizacija. Motor sestavi cenejša delovna sila - več ostane za one druge.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiče, je treba tako stvar vsaj teden vnaprej planirati in računaj na to, da je to bolj na izzi turca z glavnim namenom druženja in ne toliko vožnje, torej 300 - 350 km polna kapa. Pa računaj tudi na tiste iz kurje glave in riti in ... , ker vsi niso tako v centru kot mi :whistle:

Aprila mene ne bo zraven... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa pravite na drugi vikend v Maju? :hmm: Prej skoraj ne pride v poštev, kajti mislim, da smo si že povečini vsi splanirali ture za podaljšane prvomajske praznike. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce greste po praznikih sem zraven...Drugace pa v 24.4. startam za Albanijo.

LP Bica

Fajn se imej... :yea1:

Kaj pa pravite na drugi vikend v Maju? :hmm: Prej skoraj ne pride v poštev, kajti mislim, da smo si že povečini vsi splanirali ture za podaljšane prvomajske praznike. :grim

Mi, ko odpotujemo se bomo menili po praznikih, ko bom prišel nazaj bom kosil in soloti.... mogoče pa :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce greste po praznikih sem zraven...Drugace pa v 24.4. startam za Albanijo.

LP Bica

srečno pot :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo v vednost!

V soboto 26. aprila bodo z vsemi sredstvi policije izvedeni nadzori

hitrosti. Akcija se imenuje veriga, kar logično pomeni, da lahko od

izhodišča do končne destinacije z lahkoto prislužite nekaj tisočk evrov kazni.

Prima ne, no vsaj ne morete reč, da niste bli opozorjeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo v vednost!

V soboto 26. aprila bodo z vsemi sredstvi policije izvedeni nadzori

hitrosti. Akcija se imenuje veriga, kar logično pomeni, da lahko od

izhodišča do končne destinacije z lahkoto prislužite nekaj tisočk evrov kazni.

Prima ne, no vsaj ne morete reč, da niste bli opozorjeni

.

nič vidu !!!!! :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem,

sicer sem vprasanje ze postavil v temo BMW F650GS, ampak zgleda tema ze bolj umira (mogoce zaradi novega GS650/800 :)). Letos sem kupil rabljenega GS650 l.2005. Zdaj bi naredil servis (ima okoli 37k km), pa me zanima, kam se kaj vozite servisirat (poleg uradnega BMW servisa).

Hvala in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem,

sicer sem vprasanje ze postavil v temo BMW F650GS, ampak zgleda tema ze bolj umira (mogoce zaradi novega GS650/800 :)). Letos sem kupil rabljenega GS650 l.2005. Zdaj bi naredil servis (ima okoli 37k km), pa me zanima, kam se kaj vozite servisirat (poleg uradnega BMW servisa).

Hvala in lp

Ne verjamem, da boš privarčeval kake hude denarce,če boš servis opravil na pooblaščenem servisu.Če pa sam pozamenjaš olje, filtre in svečko ter preveriš zavorne ploščice si pa že vse sam naredil. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo BMW-jaši mene pa zanima če kdo od vas vozi oz. je vozil ali koga pozna

ki se vozi z R 1150R. To mi je res eden najlepših motorjev od BMW-ja.

Zanima me pa kako se kaj pelje pa kako je kaj obvljadljiv mašina se pa itak ve.

Sam se bo treba še nekej začetnih sezon vozit s tem kar mam da nam poj na

takem motorju škode delov pa izkušenj nabiral.

Hvala vam lepa za odgovor. :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjamem, da boš privarčeval kake hude denarce,če boš servis opravil na pooblaščenem servisu.Če pa sam pozamenjaš olje, filtre in svečko ter preveriš zavorne ploščice si pa že vse sam naredil. :naughty:

Sem dobil kontakt od enega serviserja (k njemu naj bi tudi znanec vozil BMW motor), tako da v tem tednu bom probal uredit zadevo. So pa original deli za BMW relativno dragi (zavorne ploščice recimo 67€, pri Sinterju pa 22€ in ne verjamem, da so original 3x boljse...).

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo BMW-jaši mene pa zanima če kdo od vas vozi oz. je vozil ali koga pozna

ki se vozi z R 1150R. To mi je res eden najlepših motorjev od BMW-ja.

Zanima me pa kako se kaj pelje pa kako je kaj obvljadljiv mašina se pa itak ve.

Sam se bo treba še nekej začetnih sezon vozit s tem kar mam da nam poj na

takem motorju škode delov pa izkušenj nabiral.

Hvala vam lepa za odgovor. :rolleyes: :rolleyes:

Kaj naj ti rečem.Vozil sem ga pet let.Bilo je kot ,da bo večno trajalo.Potem me je pa hitra Ksenja zbila.Motor sam je pa za uživanje.Močen.Čez Marijo reko kot z avtomatikom, stalno v tretji.Udoben.Razen vrtinčenja zaradi ščita in posledično hrupa v čeladi.Hiter.Končna blizu nebes.Potovalen.Zelo dober sistem za pritrditev kovčkov.Vendar rajši ne dodajati zadaj kakšnega velikega kovčka - vrtinči.Edino lep pa res ni.No ni več .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vikend bo spet zjeban... :headbang:

Zbori se pa tudi približujejo, Motoristek imaš ti preko organizacijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbori se pa tudi približujejo, Motoristek imaš ti preko organizacijo?

Vse tako zgleda... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej bemwejasi jst vas moram neki uprasat. sel sem stet od 10ih na bmwjih kok jih odzdrav in sta bla 2 in to sm naredu 3x in jih je use skupi 8 odzravl.

ok mogoce jst zgledam cudn sam kaj je vas problem? (ne od ush seveda samo od prepotentnih P*ČK)

lp

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je podobno dogajalo, ko sem sedel na Japonskem motociklu, sedaj druga zgodba :whistle: . Ma važn je človek, ne pa znamka, čeprav v nekaterih primerih ni videti tako, žal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!