Skoči na vsebino

BMW-jaši


Priporočene objave

Fantje sobota je že pa še vedno ne vem kje se dobimo.

Tisti ki se med seboj poznate predlagajte.

LP

nikola Tesla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tako se govori (piše).

NEDELJA 8.6.2008, ob 10h na Trojanah.

Se vidimo upam da v čim večjem številu.

LP

Nikola Tesla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi 88.76 %

Glede na to, da sem uspel vstati, je % že precej višji in to tam nekje 99.50 %, tistih 0.50 % pa imam v rezervi.

Kaj pa ostali ??

A bomo samo štirje ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da sem uspel vstati, je % že precej višji in to tam nekje 99.50 %, tistih 0.50 % pa imam v rezervi.

Kaj pa ostali ??

A bomo samo štirje ??

Glede na vreme, verjetno sploh ne bo nikogar, predpostavljam.

Saj nisem nikomur nič naredil, da bi moral v tem vremenu na motor :headbang: Bodo še lepi dnevi za to. :naughty:

Gremo delat dalje :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tako pa se nas je vsaj nekaj dobil na Trojanah. Prišli smo Kaca1, Du-le, Tone s Prevalj s Hondo ki je zares zelo popestril družbo, da se že dolgo nisem tako nasmejal :D . Kasneje se nam je na Zbilju, kjer smo vedrili pridružil še BMWslo, ter seveda moja malenkost. Kupili smo krofe in jih slastno pojedli ob kavi na Zbilju. Kača1 in Du-le pripnita kakšno sliko.

Upam da se kmalu zopet vidimo.

LP

Nikola Tesla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na vreme, verjetno sploh ne bo nikogar, predpostavljam.

Saj nisem nikomur nič naredil, da bi moral v tem vremenu na motor :headbang: Bodo še lepi dnevi za to. :naughty:

Gremo delat dalje :evilgrin:

Mene tudi ne bo... :headbang: :headbang:

Mene je pa kljub vsemu "bilo" . Jebi ga, če pokliče Du-le se je pač treba podvizat in zajahat kravco.

No tako pa se nas je vsaj nekaj dobil na Trojanah. Prišli smo Kaca1, Du-le, Tone s Prevalj s Hondo ki je zares zelo popestril družbo, da se že dolgo nisem tako nasmejal :D . Kasneje se nam je na Zbilju, kjer smo vedrili pridružil še BMWslo, ter seveda moja malenkost. Kupili smo krofe in jih slastno pojedli ob kavi na Zbilju. Kača1 in Du-le pripnita kakšno sliko.

Upam da se kmalu zopet vidimo.

LP

Nikola Tesla

Ja, Tone-tu sem se tudi jaz od srca nasmejal, čeprav sem bil z njim le par minut. No mene je kar lepo opralo tja in nazaj grede. Pa kaj bi to, saj nismo iz cukra.

Hvala za dobro družbo in kavico. Se vidimo :yea2:

P.S.

Zbiljski kofetarji se pa lahko preimenujejo v Zbiljske pusyje. Danes ni blo nikogar na spregled :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Kljub vremenu smo se kar dobro nasmejali - predvsem Tonetu. :kva2: Kar se tiče dežja,....no ob takem vremenu gre res najaraje dež, ampak že kaj hujšega je blo!

Evo nekaj slikc (udeležba je bila res številčna - to pa zato, da ni blo treba obeh rokavic dol dajat, ko smo se štel) :lol1: :

post-13666-1212940933_thumb.jpg

post-13666-1212940933_thumb.jpg

post-13666-1212940961_thumb.jpg

...no jaz sem šel še mal Gorenjsko prečekirat in našel tole:

post-13666-1212941128_thumb.jpg

post-13666-1212941142_thumb.jpg

post-13666-1212941156_thumb.jpg

post-13666-1212941170_thumb.jpg :yea1:

post-13666-1212940920_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

iščem drugo mnenje o BMW GS 1200 adventure... Motor se mi je zdel privlačen predvsem zaradi robustnosti, velikega tanka, dobre pojave, ABS-a, moči in še kaj bi se našlo.

Zadevo sem šel sprobat za eno uro, da bi se lažje odločil, a občutki so zelo mešani. Lega na cesti se mi zdi odlična, ABS tudi.

Že na mestu in tudi med vožnjo sem slišal vse sorte zvokov, na trenutke sem pomislil da je to traktor, na katerem je mnogo matic na pol odvitih...v področju 3-4k obratov pa se pojavi še zoprna rezonanca tam okrog armature. Menjalnik je kar glasen, še posebej pri prestavljanju in v vožnji v 1. prestavi "škrta in klonkota" tako pri prestavljanju kot tudi pri odvzemanju plina. Dvakrat mi je med speljevanjem crknil, pri dodajanju plina pa moraš biti kakor izgleda kar natančen. BMW-ja ali kakega drugega bokserja do sedaj še nisem vozil.

Prosim za vaše mnenje o tem stroju...

hvala in lp, nduro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako! Navadi se ali pa ne kupuj. Zopet se privajam vsemu, kar si napisal sicer na GS1150.

BMW sem že imel sicer prejšnje modele vendar mi je na tem vse zelo domače.

Vmes sem imel par japoncev (endur).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

iščem drugo mnenje o BMW GS 1200 adventure... Motor se mi je zdel privlačen predvsem zaradi robustnosti, velikega tanka, dobre pojave, ABS-a, moči in še kaj bi se našlo.

Zadevo sem šel sprobat za eno uro, da bi se lažje odločil, a občutki so zelo mešani. Lega na cesti se mi zdi odlična, ABS tudi.

Že na mestu in tudi med vožnjo sem slišal vse sorte zvokov, na trenutke sem pomislil da je to traktor, na katerem je mnogo matic na pol odvitih...v področju 3-4k obratov pa se pojavi še zoprna rezonanca tam okrog armature. Menjalnik je kar glasen, še posebej pri prestavljanju in v vožnji v 1. prestavi "škrta in klonkota" tako pri prestavljanju kot tudi pri odvzemanju plina. Dvakrat mi je med speljevanjem crknil, pri dodajanju plina pa moraš biti kakor izgleda kar natančen. BMW-ja ali kakega drugega bokserja do sedaj še nisem vozil.

Prosim za vaše mnenje o tem stroju...

hvala in lp, nduro

o matr ti prow rineš iz džja pod kap.... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

iščem drugo mnenje o BMW GS 1200 adventure... Motor se mi je zdel privlačen predvsem zaradi robustnosti, velikega tanka, dobre pojave, ABS-a, moči in še kaj bi se našlo.

Zadevo sem šel sprobat za eno uro, da bi se lažje odločil, a občutki so zelo mešani. Lega na cesti se mi zdi odlična, ABS tudi.

Že na mestu in tudi med vožnjo sem slišal vse sorte zvokov, na trenutke sem pomislil da je to traktor, na katerem je mnogo matic na pol odvitih...v področju 3-4k obratov pa se pojavi še zoprna rezonanca tam okrog armature. Menjalnik je kar glasen, še posebej pri prestavljanju in v vožnji v 1. prestavi "škrta in klonkota" tako pri prestavljanju kot tudi pri odvzemanju plina. Dvakrat mi je med speljevanjem crknil, pri dodajanju plina pa moraš biti kakor izgleda kar natančen. BMW-ja ali kakega drugega bokserja do sedaj še nisem vozil.

Prosim za vaše mnenje o tem stroju...

hvala in lp, nduro

to ti je isto ko da iščeš ženu pa se ne moreš odločit ali vzeti elegantnu švabicu ki te košta u božjo mater vsakič ko greš v trgovinu in bo skozi spuščala neke zvoke ki ti žerejo živce ali vzeti neko "jugovičku" ki te bo ubogala, bo nezahtevna, delala bp, ne bo pa vzbujala toliko pozornosti v družbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tako pa se nas je vsaj nekaj dobil na Trojanah. Prišli smo Kaca1, Du-le, Tone s Prevalj s Hondo ki je zares zelo popestril družbo, da se že dolgo nisem tako nasmejal :D . Kasneje se nam je na Zbilju, kjer smo vedrili pridružil še BMWslo, ter seveda moja malenkost. Kupili smo krofe in jih slastno pojedli ob kavi na Zbilju. Kača1 in Du-le pripnita kakšno sliko.

Upam da se kmalu zopet vidimo.

LP

Nikola Tesla

Ojla!Pozdrav vsem BMW-jašem.Bilo je kratko ampak lepo.Ste prava družba in upam,da me še kdaj uzamete zraven?Vsem prav lep pozdrav!Toni iz Prevalj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla!Pozdrav vsem BMW-jašem.Bilo je kratko ampak lepo.Ste prava družba in upam,da me še kdaj uzamete zraven?Vsem prav lep pozdrav!Toni iz Prevalj

Lep pozdrav tudi djoser :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zakaj nekateri tako radi vsiljujejo mnenja, če ga zanima "zastarela švabska tehnologija :yes: " ok, ali bomo začeli pljuvat po vseh znamka :nono: . Sigurno je velika razlika če vozis japonski motor kje se vse lepo prestavlja, ni čudnih zvokov, potem sedaš na boxerja in te kr malo plaši, čudni zvoki, škrtanje getribov, ampak kot je rekel Mina se navadiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ti je isto ko da iščeš ženu pa se ne moreš odločit ali vzeti elegantnu švabicu ki te košta u božjo mater vsakič ko greš v trgovinu in bo skozi spuščala neke zvoke ki ti žerejo živce ali vzeti neko "jugovičku" ki te bo ubogala, bo nezahtevna, delala bp, ne bo pa vzbujala toliko pozornosti v družbi

Tudi Bosna se spreminja... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!