Skoči na vsebino

BMW-jaši


Priporočene objave

Termin za furo napisat :whistle:

Pa vsaj teden dni in več vnaprej ga daj, da si lahko fraj vzamemo in mamike pripravimo na furo ali pa na to, da bojo doma ostale :whistle:

:worship: no koment

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi šli v Garmisch. :naughty:

Za tole furo smo se pa že lani menili in pisali sezname, pol sem jo moral pa kar sam žgat za Garmisch. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tole furo smo se pa že lani menili in pisali sezname, pol sem jo moral pa kar sam žgat za Garmisch. :hmm:

Saj te je Nace preganjal... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tole furo smo se pa že lani menili in pisali sezname, pol sem jo moral pa kar sam žgat za Garmisch. :hmm:

jaz pa v cetrtek grem in roman pa tatjana :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tole furo smo se pa že lani menili in pisali sezname, pol sem jo moral pa kar sam žgat za Garmisch. :hmm:

Zdravo legenda.

Zanima me,če so tudi lansko leto org. organizirali panoramske vožnje v sklopu prireditve?lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo legenda.

Zanima me,če so tudi lansko leto org. organizirali panoramske vožnje v sklopu prireditve?lp

Ja, tudi lani so bile organizirane panoramske vožnje, toda meni je zanje primanjkovalo časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

du-le kako je pa kaj urejeno s prenočišči, mislim na kampe, cene visoke, al standardno? Se splača it pogledat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZDRAV . JE MED VAMI KDO,KI VOZI K100(LETEČA CIGLA) :?

Ojla, Rajko !

Lepo, da si našel tale dopisni kotiček !

@vsem : pa kakega lepega cigla ma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZDRAV . JE MED VAMI KDO,KI VOZI K100(LETEČA CIGLA) :?

Verjetno si videl mojega bivšega, ki je prodan v Velenje. Upam, da je v dobrih rokah, ker meni je odlično služil in ga še zdaj pogrešam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

du-le kako je pa kaj urejeno s prenočišči, mislim na kampe, cene visoke, al standardno? Se splača it pogledat?

V Garmischu je v času zbora kampiranje brezplačno, kljub temu pa je vse urejeno v ,,O,,.Za cene ostalih kampov tam okrog pa ti ne morem povedati, ker jih nisem uporabljal.Vračal sem se preko Dolomitov in sem kampiral v Predazzu, kjer pa je bila cena zelo solidna.Zato ne odlašaj, ampak samo pojdi.

Popravljeno . Popravil du-le
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!