Skoči na vsebino

BMW-jaši


Zdrawc

Priporočene objave

[

Hja zima je in čas za razmislek, sem našel dobro očuvanega gs 1150 z 60.000 na števcu. Motor daje glede na ohranjenost zares videz takšnega kot, da ni naredil več. Sedaj vozim 2001 gs dakar, malo cenclam bi menjal ali ne. Še tole, ko sem šel motor danes pogledat je kresnil sicer s čokom a prez problema potem sem pa poskusil zadevo nazaj zapalit in tema, ni in ni kresnil. Tip je rekel, da se mu še to ni zgodilo in bo mehanik pogledal kaj bi bolo, lahko sem ga tudi zalil...kaj bi svetovali. Aha še to tip prodaj motor z garancijo. Kaj bi svetovali, glede letnika seveda, cena je sicer ugodna. Za nasvete se v naprej zahvaljujem

Odgovore, mi lahko pošljete tudi na e mail: motomania9@gmail.com

Pelji enga serviserja s sabo, ker popravila na gs-ih so precej draga, tako da daj raje malo več in kupi maksimalno ohranjenega(bo najbolj poceni).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

Hja zima je in čas za razmislek, sem našel dobro očuvanega gs 1150 z 60.000 na števcu. Motor daje glede na ohranjenost zares videz takšnega kot, da ni naredil več. Sedaj vozim 2001 gs dakar, malo cenclam bi menjal ali ne. Še tole, ko sem šel motor danes pogledat je kresnil sicer s čokom a prez problema potem sem pa poskusil zadevo nazaj zapalit in tema, ni in ni kresnil. Tip je rekel, da se mu še to ni zgodilo in bo mehanik pogledal kaj bi bolo, lahko sem ga tudi zalil...kaj bi svetovali. Aha še to tip prodaj motor z garancijo. Kaj bi svetovali, glede letnika seveda, cena je sicer ugodna. Za nasvete se v naprej zahvaljujem

Odgovore, mi lahko pošljete tudi na e mail: motomania9@gmail.com

Popravila na GS-ih niso tako zelo draga, razen če seveda daš motor na pooblaščen servis. In tista napaka pri vžigu, po moje ne pomeni nič kritičnega. Se je pa seveda pametno pozanimat kako in kaj in če bo lastnik to urejal pri mehaniku, toliko bolje. Dober nakup ti želim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

Hja zima je in čas za razmislek, sem našel dobro očuvanega gs 1150 z 60.000 na števcu. Motor daje glede na ohranjenost zares videz takšnega kot, da ni naredil več. Sedaj vozim 2001 gs dakar, malo cenclam bi menjal ali ne. Še tole, ko sem šel motor danes pogledat je kresnil sicer s čokom a prez problema potem sem pa poskusil zadevo nazaj zapalit in tema, ni in ni kresnil. Tip je rekel, da se mu še to ni zgodilo in bo mehanik pogledal kaj bi bolo, lahko sem ga tudi zalil...kaj bi svetovali. Aha še to tip prodaj motor z garancijo. Kaj bi svetovali, glede letnika seveda, cena je sicer ugodna. Za nasvete se v naprej zahvaljujem

Odgovore, mi lahko pošljete tudi na e mail: motomania9@gmail.com

Kateri letnik je? Je pač aku. fuč ali je bilo premrzlo. S čokom se itak čez celo leto užiga. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri letnik je? Je pač aku. fuč ali je bilo premrzlo. S čokom se itak čez celo leto užiga. Lp

Hvala za odgovore, letnik 1999. Sem pozabil dopisati, sicer je delal kot urca, potem pa sem menda kaj sam zajebal, tudi moj ima finte, ima daljinca za alarm, ki menda malo zajebava. Me pa mika ta, ko hudič. Kot pravim motor je videti neverjetno ohranjen, ravno zaradi letnika pa sem malo skeptičen. Koliko kilometrov sploh zmore ta stroj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore, letnik 1999. Sem pozabil dopisati, sicer je delal kot urca, potem pa sem menda kaj sam zajebal, tudi moj ima finte, ima daljinca za alarm, ki menda malo zajebava. Me pa mika ta, ko hudič. Kot pravim motor je videti neverjetno ohranjen, ravno zaradi letnika pa sem malo skeptičen. Koliko kilometrov sploh zmore ta stroj?

motorji serije 1150 in še starejši 1100 zmorejo več kot večina nas lahko prevozi 200.000 ali 300.000 ni nobena redkost (prej pravilo), brez posebnih popravil. Najvažnejše je redno vzdrževanje- beri menjava olja, kar pa lahko narediš sam doma .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekipa, mene pa zanima koliko vas je za, da kupim 1150 GS letnik 99? Naj vas ne bo strah odpisati, mene je strah, ko psa, v garaži imam mlajši motor, ki mu nič ne manjka gs650D zdaj pa kupujem neko staro mašino, ki bog ve, če ne bo že kar jutri zružla, ki žre olje, (še žena od lastnika je pluvala po njemu "to pa ni moj koncept"- seveda ni- jasno ) še Hitler ga ni hotel imeti

pa me zanima vaše mnenje,lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekipa, mene pa zanima koliko vas je za, da kupim 1150 GS letnik 99? Naj vas ne bo strah odpisati, mene je strah, ko psa, v garaži imam mlajši motor, ki mu nič ne manjka gs650D zdaj pa kupujem neko staro mašino, ki bog ve, če ne bo že kar jutri zružla, ki žre olje, (še žena od lastnika je pluvala po njemu "to pa ni moj koncept"- seveda ni- jasno ) še Hitler ga ni hotel imeti
pa me zanima vaše mnenje,lp

GoTo http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...1150&st=795

Veliko zapisanega na temo omenjenega motorja.

Glede imeti ali ne se pa raje odloči sam! Drugače boš pa kmalu dobil tudi odgovor Kupi V....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekipa, mene pa zanima koliko vas je za, da kupim 1150 GS letnik 99? Naj vas ne bo strah odpisati, mene je strah, ko psa, v garaži imam mlajši motor, ki mu nič ne manjka gs650D zdaj pa kupujem neko staro mašino, ki bog ve, če ne bo že kar jutri zružla, ki žre olje, (še žena od lastnika je pluvala po njemu "to pa ni moj koncept"- seveda ni- jasno ) še Hitler ga ni hotel imeti
pa me zanima vaše mnenje,lp

Na 99 letniku imaš garancijo??? :kva2: :kva2:

moje mnenje: nikoli več BMW!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na 99 letniku imaš garancijo??? :kva2: :kva2:

moje mnenje: nikoli več BMW!

a je BAMBI izbral drugo firmo in se nam zato nič ne oglaša :headbang:

čato piši

samo 99 nas je :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne brišite bambija61.

Saj ma še v profilu BMW-jca, samo mislil je, da pač novega ne bo kupoval nikoli več, ker je ta tko dober :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V E S E L B O Ž I Č

:blush: a tole sem vam poslov

Za "Vesel Božič" je zdele že mal pozn - ga bo kmal konc. Pol vam pa vsem skupaj želim čim več varno prevoženih kkm in osebne sreče v 2 0 0 9!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

Hja zima je in čas za razmislek, sem našel dobro očuvanega gs 1150 z 60.000 na števcu. Motor daje glede na ohranjenost zares videz takšnega kot, da ni naredil več. ....

Če ti je všeč, ga vzemi. In to je edini faktor.

Če imaš pomisleke, kupi kaj novega, npr. karkoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem 100 (ali verjetno 120) sotrpinom želim veliko izogibanja servisom v naslednjih par letih in večje količine šrota, kakor olja v naslednjih 150.000 do generalke.

Poleg tega, da se srečujemo na čudnih motociklih. lahko rečem, da ste vedno bili pravi in včasih prehitri kameradi !

Omenjeno olje se ne nanaša na Brumerja. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ lasagna

spomin na Pulo

----

Fook, Rajko, zdaj so vsi vidli, kako grdo postavim šotor. Zelo mi je žal, da sem že bil na barki (nafukal me je Zorro) in da nismo mogli opraviti THE RITUALA (v tem primeru bi bilo žal vama). Ampak kaki lepi motor imaš......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne brišite bambija61.

Saj ma še v profilu BMW-jca, samo mislil je, da pač novega ne bo kupoval nikoli več, ker je ta tko dober :devil:

kdo me hoče brisat !

če bom menjal firmo se bom brez skrbi javil.

Pa srečno novo leto 2009 vsem !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!