Skoči na vsebino

BMW-jaši


Zdrawc

Priporočene objave

Ta post bo bolj pravilen.

Če te zanima si lahko prebereš prelistaš od Tukaj naprej.

Popravljeno . Popravil PURPLE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj se greste saj sem lepo pojasnil.

CDje sem poslal vsem, ki so mi poslali naslov. Trije CDji pa so prišli do naslovnika poškodovani ampak se itak večkrat vidimo razen z Gorazdom11, ki pa je tudi doma blizu in se bo ob priliki oglasil ponj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse pregledal , ni jh !? :headbang:

Polž veš kak je, sta dve verziji CDja, odvisno a si poročen al ne :whistle: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polž veš kak je, sta dve verziji CDja, odvisno a si poročen al ne :whistle: :lol1:

deda lahko infarkt, če zve, da je bila njegova zraven :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem v Grosuplje!

Pa še današnja zgodba iz Trzina:

pridem v trgovino, hiša strahov, nikjer nikogar. Tekam iz nadstropja v nadstropje, končno srečam nekoga in ga vprašam za moto hlače. Samo moment... :whistle: kolega je zunaj... :unsure: grem po gospodično, ki ima ključe od vitrine... :unsure: ne najdem je... :unsure: oprostite, žal mi je,nič ne morem storiti, pridite še... :headbang:

v soboto gremo k avto valu, ne verjamem, da se kaj takega lahko tam zgodi. Po 15. aprilu odpisa vrata Cosmos BMW.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem v Grosuplje!

Pa še današnja zgodba iz Trzina:

pridem v trgovino, hiša strahov, nikjer nikogar. Tekam iz nadstropja v nadstropje, končno srečam nekoga in ga vprašam za moto hlače. Samo moment... :whistle: kolega je zunaj... :unsure: grem po gospodično, ki ima ključe od vitrine... :unsure: ne najdem je... :unsure: oprostite, žal mi je,nič ne morem storiti, pridite še... :headbang:

v soboto gremo k avto valu, ne verjamem, da se kaj takega lahko tam zgodi. Po 15. aprilu odpisa vrata Cosmos BMW.

Kaj bi naj blo to (in kje) :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!