Skoči na vsebino

BMW-jaši


Zdrawc

Priporočene objave

nedelja

vršič ?

še kdo

Se vas je pognalo kaj na Vršič? Jas sem skočil na meni bliže Weinebene - 18km vzpona in prav toliko spusta .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vas je pognalo kaj na Vršič? Jas sem skočil na meni bliže Weinebene - 18km vzpona in prav toliko spusta .)

Kje je tale W... :whistle: Maš kako karto ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vas je pognalo kaj na Vršič? Jas sem skočil na meni bliže Weinebene - 18km vzpona in prav toliko spusta .)

z mojo sva bla s še enim štromarjem

srečal sem Nemota.....je bil brez čelade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z mojo sva bla s še enim štromarjem

srečal sem Nemota.....je bil brez čelade

Res je, včeraj sem se s prijateljem iz MzM zapeljal do Cresa nabirat žajbelj, danes pa z mojo, nekoliko udobneje, na Vršič. Kar precej motoristov in tudi nekaj turnih smučarjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Vršič je kot predlog obstal na mrtvi točki. Škoda.

Vprašanje:

Men se samo na tak način prikazujejo strani, kar me izredno moti. Rad bi prešaltal na pregledovanje po starem. Morda ve kdo kako?

to_post_off.gifZdrawc BMWjaši 9 Sep 2005 @ 14:47

to_post_with_children.gifto_post_off.gifbica Boxer power 8 May 2009 @ 10:48

to_post_with_children.gifto_post_off.gifPURPLE CITAT(NikolaTesla @ 8 May 2009 @ 09:01) K... 8 May 2009 @ 12:37

to_post_with_children.gifto_post_off.gifPURPLE CITAT(polž @ 7 May 2009 @ 19:44) nedelja... Danes, 08:39 PM

to_down_pipe.gifto_post_no_children.gifto_post_off.gifbmwslo CITAT(PURPLE @ 10 May 2009 @ 20:39) Se va... Danes, 08:54 PM

to_post_with_children.gifto_post_off.gifbmwslo Jaz sem se pa tule potepal Ljubelj, na avstrijs... Danes, 09:09 PM

to_post_no_children.gifto_post_off.gifpolž CITAT(PURPLE @ 10 May 2009 @ 20:39) Se va... Danes, 09:25 PMspacer.gifto_post_no_children.gifto_post_off.gifnemo CITAT(polž @ 10 May 2009 @ 21:25) z mojo... Danes, 10:00 PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že našel kako!

Sem mislil da so kaj delali Motosvetovci, ker se je pojavila taka oblika sama od sebe.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se pa
:worship: Ljubelj, na avstrijski strani gor in dol :worship:

Se je dobr peljat od avstrijskega Podljubelja pa do vrha, a ne da?! :naughty:

Tud js sem se dons, med drugim, tam potikal.

Aja, dobr si tole posnel! Maš nov nosilc za kamero oz. fotoap.? :OK:

Popravljeno . Popravil kaca1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že našel kako!

Sem mislil da so kaj delali Motosvetovci, ker se je pojavila taka oblika sama od sebe.

LP

Prosim, povej, kako si rešil nastali problem, da ne izgubljam časa z računalnikom.

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim, povej, kako si rešil nastali problem, da ne izgubljam časa z računalnikom.

Hvala!

Na vrhu strani, desno imaš "gumb" Možnosti. Izbereš "Preklopi na: Obrisano - ali Normalno" !

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec tedna na obalo. V soboto na sejem v Portorož pa na kavo v Marino Izola v Burjo. Za nedeljo se pa še ne ve.

Kakšne plane imate pa ostali? Se bo kaj pametnega dogajalo?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec tedna na obalo. V soboto na sejem v Portorož pa na kavo v Marino Izola v Burjo. Za nedeljo se pa še ne ve.

Kakšne plane imate pa ostali? Se bo kaj pametnega dogajalo?

LP

numberoneore4t.gif

post-5391-1242280775_thumb.png

:hmm::cry::nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vrhu strani, desno imaš "gumb" Možnosti. Izbereš "Preklopi na: Obrisano - ali Normalno" !

lp

Lepa hvala!

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakam na odgovor od BMW-ja za podaljšano garancijo, če bojo priznali.....drugače "no more Mr. nice guy".....tako da je mopi parkiran za nekaj časa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakam na odgovor od BMW-ja za podaljšano garancijo, če bojo priznali.....drugače "no more Mr. nice guy".....tako da je mopi parkiran za nekaj časa

Kaj se je zgodilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!