Skoči na vsebino

BMW-jaši


Zdrawc

Priporočene objave

HI!

Ano vprašanje. Avtoval Grosuplje - kako ste kaj zadovoljni z njihovo uslugo. Ne mislim pri prodaji ampak pri servisiranju. Moja mazga je prešla mejo 50k pa bo potrebno malo potipat po drobovju.

LP M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HI!

Ano vprašanje. Avtoval Grosuplje - kako ste kaj zadovoljni z njihovo uslugo. Ne mislim pri prodaji ampak pri servisiranju. Moja mazga je prešla mejo 50k pa bo potrebno malo potipat po drobovju.

LP M.

Prjatu je ravno dol na servisu (R 1200 RT). Vsak trenutek čakam javljanje v živo in sporočim kako je .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjatu je ravno dol na servisu (R 1200 RT). Vsak trenutek čakam javljanje v živo in sporočim kako je .

Super, hvala! A je prisoten pri "operaciji"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, hvala! A je prisoten pri "operaciji"?

Mal kofetka, mal gleda. Ravno parvi, da mehanik v belih rokavicah ventile štela. Gotob bo pa nekje po 13 uri . Javim kak bo končni rezultat .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mojem bo pa potrebno "kri" spustit mal premze pa sklopko predihat, filter bencina menjat pa še se bo najdl.

Še prej pa zdele proti dalmaciji.

Ajd bom pogledu kaj je napisanga v nedeljo zvečer.

lp, Mirč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mojem bo pa potrebno "kri" spustit mal premze pa sklopko predihat, filter bencina menjat pa še se bo najdl.

Še prej pa zdele proti dalmaciji.

Ajd bom pogledu kaj je napisanga v nedeljo zvečer.

lp, Mirč

Uživaj. Mene tudi prihodnji teden čaka tak poseg na mojem juncu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HI!

Ano vprašanje. Avtoval Grosuplje - kako ste kaj zadovoljni z njihovo uslugo. Ne mislim pri prodaji ampak pri servisiranju. Moja mazga je prešla mejo 50k pa bo potrebno malo potipat po drobovju.

LP M.

1A storitev, brez najmanjše pripombe. Ob prvem servisu sem bil pozitivno presenečen saj so vse odmontirane kromirane dele odložili na mehko čisto krpo. Demontažo pa je serviser opravljal v popolnoma novih bombažnih rokavicah.

Dobro znan motorist iz Višnje Gore je dejal: "Moj motor lahko šraufa le tisti, ki ima do njega tak odnos kot jaz, zato vozim v Grosuplje."

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1A storitev, brez najmanjše pripombe. Ob prvem servisu sem bil pozitivno presenečen saj so vse odmontirane kromirane dele odložili na mehko čisto krpo. Demontažo pa je serviser opravljal v popolnoma novih bombažnih rokavicah.

Dobro znan motorist iz Višnje Gore je dejal: "Moj motor lahko šraufa le tisti, ki ima do njega tak odnos kot jaz, zato vozim v Grosuplje."

LP

Moj podpis:pri njih sem motor kupil in ga tudi servisiram.Do danes pri njih opravil tri servise in lahko račem ZELO zadovoljen edino me je letos malo presenetilo, kar dolgo čakanje ca 10 dni za 20K servis. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tudi moj prjatu jih je pohvalil. Uredili vse kar so se domenili, prijazni, cena čisto krščanska , skratka vse v najboljšem redu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se pa odločil, da ga sploh ne bom več servisiral, pa da vidimo, če so ga res dobro naredili. Čez 20 taužent poročam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se pa odločil, da ga sploh ne bom več servisiral, pa da vidimo, če so ga res dobro naredili. Čez 20 taužent poročam.

To mi delaj !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo nazaj iz Baške Vode! Glede na odgovore se jutri dogovorim za servis.

Glih ko se bo navadu brez servisa bo crknu al pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se pa odločil, da ga sploh ne bom več servisiral, pa da vidimo, če so ga res dobro naredili. Čez 20 taužent poročam.

odlično, pa saj ti voziš K model,naliješ bencin pa voziiii :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni pred kratkim sem nabavil GS1200R pa me zanima kje bi se dalo dobit zaščite za pokrove od ventilov, za original sem gledal pa so kar dragi.

Lp

Janko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni pred kratkim sem nabavil GS1200R pa me zanima kje bi se dalo dobit zaščite za pokrove od ventilov, za original sem gledal pa so kar dragi.

Lp

Janko

Kaj pa iščeš. Cevna zaščita ali plastika (karbon) za na pokrov . Cevno zaščito imaš www.wunderlich.de in www.mo-tech.de ki ima tudi zastopnika pri nas na primorskem

Original BMW plastika za na pokrov je cca 90 €, samo ne morem ugotovit ali za par ali en kos. Za 1150 modele je bila to cena za par .

Dobiš tudi zaščito za Advenčerja, ki pa je tudi malo dražja.

Na ebay-u dobiš pa tudi karbonske, ki jih drugje nisem zasledil.

Zdaj te pa še na seznam dodam , razen če temu nasprotuješ :whistle:

P.S.

Wunderlich-ovo robo lahko naročiš v BMW Selmar celje, ki je zastopnik. Direkt ne bo šlo, cene so pa cca 1-2 % višje kot v katalogu na netu. Tam dobiš tudi tiskan katalog dodatkov posebej za GS-a xxx strani XXX branja in cedenja slin

post-5391-1243336660.gif

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdaj Primorska že do Žalca sega ??? :photo:

lp

To ravno ne, samo zaenkrat je primorska še naša, dokler je kravatarji ne popapcajo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa iščeš. Cevna zaščita ali plastika (karbon) za na pokrov . Cevno zaščito imaš www.wunderlich.de in www.mo-tech.de ki ima tudi zastopnika pri nas na primorskem

Original BMW plastika za na pokrov je cca 90 €, samo ne morem ugotovit ali za par ali en kos. Za 1150 modele je bila to cena za par .

Dobiš tudi zaščito za Advenčerja, ki pa je tudi malo dražja.

Na ebay-u dobiš pa tudi karbonske, ki jih drugje nisem zasledil.

Zdaj te pa še na seznam dodam , razen če temu nasprotuješ :whistle:

P.S.

Wunderlich-ovo robo lahko naročiš v BMW Selmar celje, ki je zastopnik. Direkt ne bo šlo, cene so pa cca 1-2 % višje kot v katalogu na netu. Tam dobiš tudi tiskan katalog dodatkov posebej za GS-a xxx strani XXX branja in cedenja slin

post-5391-1243336660.gif

Komot me lahko na seznam dodaš...

Tiste loke, ko cilinder ščitijo že mam rad bi pa dobil ščitnik pokrova ventilov (plastičen)

Sm pa danes klicav v AC cosmos pa nisem nodenega dobil na telefon :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ravno ne, samo zaenkrat je primorska še naša, dokler je kravatarji ne popapcajo :lol1:

Hehe, primorci se ne damo! Mi nismo vaši...lahko pa ste vi naši! ;) Viva "vsi smo en slovenc(eljn)". :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komot me lahko na seznam dodaš...

Tiste loke, ko cilinder ščitijo že mam rad bi pa dobil ščitnik pokrova ventilov (plastičen)

Sm pa danes klicav v AC cosmos pa nisem nodenega dobil na telefon :closedeyes:

Misliš tole?

post-22639-1243354123_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komot me lahko na seznam dodaš...

Tiste loke, ko cilinder ščitijo že mam rad bi pa dobil ščitnik pokrova ventilov (plastičen)

Sm pa danes klicav v AC cosmos pa nisem nodenega dobil na telefon :closedeyes:

114€ z ddv za par lani v Avtoval Grosuplje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

114€ z ddv za par lani v Avtoval Grosuplje

A za takega kot je na zgornji sliki?

Bom pogledal še kaj okoli če se da dobit od konkurence

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A za takega kot je na zgornji sliki?

Bom pogledal še kaj okoli če se da dobit od konkurence

ni tak kot na sliki

original BMWjev

Valentinčič se mi zdi ,prodaja samo tovarniško robo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni tak kot na sliki

original BMWjev

Valentinčič se mi zdi ,prodaja samo tovarniško robo

Hvala za info bom probal še kaj pobrskat če dobil od konkurence pa se bom pol sproti odločil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni tak kot na sliki

original BMWjev

Valentinčič se mi zdi ,prodaja samo tovarniško robo

original BMW-jev za R1200GS zgleda drugače.....ga imam gor....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!