Skoči na vsebino

Honda VTR 1000F Firestorm / VTR 1000 SP-


Janck

Priporočene objave

Hmm, zadnje čase opažam, da se mi temperatura motorja ne dvigne niti do prve črtice. Če motor pustim prižgan na mestu, pride do normalne delovne temperature. Če ga vozim čisto počasi je tudi vredu (npr. zadnjim na varni vožnji po poligonu peljal ene 10 krat in je bil na delovni temperaturi), čim se pa peljem normalno, pa kazalec vztraja vedno na istem mestu.

Spomladi sem mislil, da je pač zaradi mrzlega vremena, sedaj ko pa je bilo že parkrat nad 20 stopinj, pa se je tudi obnašal čisto enako kot spomladi...

Možno, da je termostat zabasan? Ne odpira vredu?

Hvala za pomoč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa števec crkuje na VTR SP1. Malo dela pol pa ne, pa si premisli pa spet dela.

Če kdo ve kaj bi lahko bilo?

Popravljeno . Popravil k1r2t3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa števec crkuje na VTR SP1. Malo dela pol pa ne, pa si premisli pa spet dela.

Če kdo ve kaj bi lahko bilo?

Kontakte si pregledal?

Poglej mislim da ima na zicah dva kontakta, se pravi priklop v armaturo in se pod bočnimi plastikami bi lahko bil en konektor.

Naslednji korak je snet armaturo in odpret pa mal pogledat.

A pa komplet crkne al samo osvetlitev?

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, zadnje čase opažam, da se mi temperatura motorja ne dvigne niti do prve črtice. Če motor pustim prižgan na mestu, pride do normalne delovne temperature. Če ga vozim čisto počasi je tudi vredu (npr. zadnjim na varni vožnji po poligonu peljal ene 10 krat in je bil na delovni temperaturi), čim se pa peljem normalno, pa kazalec vztraja vedno na istem mestu.

Spomladi sem mislil, da je pač zaradi mrzlega vremena, sedaj ko pa je bilo že parkrat nad 20 stopinj, pa se je tudi obnašal čisto enako kot spomladi...

Možno, da je termostat zabasan? Ne odpira vredu?

Hvala za pomoč!

Diši res po termostatu, vzem ga vn pa probi...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mel plastike dol, zgleda da je bil res samo konektor slabo spojen.

Hvala za pomoč

Naredil komplet check, tako da Pannonija Ring prihajamo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Prodam crashpade na sliki, kakor tudi nosilce za izpuhe (izpuh je potem bolj navpično, nobene druga predelava ni potrebna), če rabi kdo iz te teme, naj kar pove, mu dam ugodno...

LP Boštjan

post-16576-127799901837_thumb.jpg

post-16576-127799916838_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:(

Moja je bla pa na tleh ...

Hvala bogu brez mene :)

Na parkplacu je "padla", čakam posnetke nadzornih kamer, da bi sama padla se zdi malo verjetno.

Jezn sm pa k pajk :angry: :angry:

Pa bo spet deu :rolleyes:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:(

Moja je bla pa na tleh ...

Hvala bogu brez mene :)

Na parkplacu je "padla", čakam posnetke nadzornih kamer, da bi sama padla se zdi malo verjetno.

Jezn sm pa k pajk :angry: :angry:

Pa bo spet deu :rolleyes:

OOOJEEEJ! kar meni je hudo k je bla pa res lepa. se ji je stožlo po sardiniji, pa se je vrgla na hrbt.

T, ti si poln vseh muh, si kdaj gledal, a se da na vtr namonrirat grab rail al pa kej podobnega? ene stranske ročaje de se ona iza lahko kam prome? neki u stilu ročajev na vfr?

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: :angry: :glare:

No ja, kaj čmo.

Se bomo pa malo detektiva igral :)

Torej podrsana je leva stran (bok in rep) žmigovc, utez, ročka kuplunge je pa odlomljena.

Oba nosilca stopalk sta kriva(teh mi je najbolj zal) eden od padca drugi od zadetka.

Na nadzorni kameri se vidi da je eden hitro pripeljal na dvorišče, obrnil BUMF :angry: in hitro speljal...

Čas 12:18:02

Datum 2.6.2010

Avto: Renault Clio Srebrna barva 4 vrata, reg. za enkrat se nejasna film na obdelavi...

Upam da ga najdejo, sicer zaupanja v policijo nimam (vsaj Idrijsko ne) ampak mogoče pa presenetijo.

Bom pa tud jest malo poiskal po okoliških kafanah Clia z luknjo v zadnjem odbijacu B)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: :angry: :glare:

No ja, kaj čmo.

Se bomo pa malo detektiva igral :)

Torej podrsana je leva stran (bok in rep) žmigovc, utez, ročka kuplunge je pa odlomljena.

Oba nosilca stopalk sta kriva(teh mi je najbolj zal) eden od padca drugi od zadetka.

Na nadzorni kameri se vidi da je eden hitro pripeljal na dvorišče, obrnil BUMF :angry: in hitro speljal...

Čas 12:18:02

Datum 2.6.2010

Avto: Renault Clio Srebrna barva 4 vrata, reg. za enkrat se nejasna film na obdelavi...

Upam da ga najdejo, sicer zaupanja v policijo nimam (vsaj Idrijsko ne) ampak mogoče pa presenetijo.

Bom pa tud jest malo poiskal po okoliških kafanah Clia z luknjo v zadnjem odbijacu B)

Kako to da se ne vidi ?

Konec koncu pa itak ni 3000 cliotev teh barv na tem koncu slovenije tako, da za policijo to sploh ne bi bil velik problem..itak nimajo kaj delat, razen radarje postavljat...naj enkrat tudi kako koristno stvar naredijo :naughty:

Pol pa jajca rezat :evilgrin:

Popravljeno . Popravil sulica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej sm mu reku pa je reku (citiram Idrščino)

A VISTE KULK JE SREBRNIH CLIOTOU U IDRJI!!! :whistle:

Sm reku po moje, da ne več kot 20 pa je sam reku, da se bojo potrudil maximalno (ja ja pol pa svizec čokolado zavije...)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej sm mu reku pa je reku (citiram Idrščino)

A VISTE KULK JE SREBRNIH CLIOTOU U IDRJI!!! :whistle:

Sm reku po moje, da ne več kot 20 pa je sam reku, da se bojo potrudil maximalno (ja ja pol pa svizec čokolado zavije...)

Jao mene :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A se da primerjat vtr 1000f in tuono let.03.Za konje mi je jasno, kaj pa sama vožnja,okvir,vzmetenje,stabilnost... :whistle:

Katerega leta je bila zadnja prenova VTR e in katere stvari so boljše od starejših modelov.

razen večji tank :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da primerjat vtr 1000f in tuono let.03.Za konje mi je jasno, kaj pa sama vožnja,okvir,vzmetenje,stabilnost... :whistle:

Katerega leta je bila zadnja prenova VTR e in katere stvari so boljše od starejših modelov.

razen večji tank :OK:

u bistvu, kolkr sm malo bral, je prenovljen VTR dobil, poleg omenjenega rezervarja, mal drugačne bremze, kliponi so drugačni, mal manj dol zavihani, armatura pa je zgubila števc in dobila display za brzino. jaz osebno tune nisem peljal, sm sam posedal na njej, se mi zdi precej bol čvrst/trd motor kot moj VTR. tud na papirju je zadeva precej bol konkretno športna napram VTR. motor pa se mi zdi rotax slabši od Honde. vozil sem dve apriliji 1000, falco in futuro, morm rečt da sta v nizkih obratih prav mal nerodno švohcano delovala. Honda je precej bol prijazna in prožna. Kolkor se men zdi, je tuono SS motor z navadno belanco, VTR1000f pa to ni.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u bistvu, kolkr sm malo bral, je prenovljen VTR dobil, poleg omenjenega rezervarja, mal drugačne bremze, kliponi so drugačni, mal manj dol zavihani, armatura pa je zgubila števc in dobila display za brzino. jaz osebno tune nisem peljal, sm sam posedal na njej, se mi zdi precej bol čvrst/trd motor kot moj VTR. tud na papirju je zadeva precej bol konkretno športna napram VTR. motor pa se mi zdi rotax slabši od Honde. vozil sem dve apriliji 1000, falco in futuro, morm rečt da sta v nizkih obratih prav mal nerodno švohcano delovala. Honda je precej bol prijazna in prožna. Kolkor se men zdi, je tuono SS motor z navadno belanco, VTR1000f pa to ni.

Kar lepo zadeto bistvo razlike :)

Tune nism peljal, imam obcutek da bi mi bilo zelo všeč...

Aja :topic: če kdo rabi auspuhe za VTR F (leovince titanium)

Zunanjost matirana HRC logo blescec :whistle:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdravljeni!

Mene pa zanima ce je kdo imel na Vtr 1000 f probleme s stromom?

L.P. Jani

Ne se, na svoji(h).

Enkrat smo mel eno na servisu k je bila zadi prekucnjena (po zadnjem) in je bil racunalnik(ker je zadaj za lučjo) pocen in nekaj zic trganih.

Ker je lastnik šparal smo se igrali da se je zlimalo...

Kje je težava?

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poeni strasanska sreca!Letos smo bili na zboru ere uzice in napoti proti sarajevu mi je na avtocesti naenkrat crkne motor.Neki piska ko hudic vrzem zic dol in vidm da je akumulator ze napihnel hitr udsraufam vrzem tja v mejo in cakam.Kaj zdej?K sreci je bla 100m nizje ena hisa prosim za liter vode nalijem akumulator s vodo pospravim orodje se napravim in poskusum sreco ce bo uzgal.Kolegi me porinejo motor zalaufa in srecno se odpelemo naprej za novim akumulatorjem.Akumulatorja seveda nisem nikjer dobil.pridemo do uzic kjer mi je njihov presednik ponudu pomoc sam pol nibilo treba motor je normalno uzigu in use.Sem pa ob mraku opazu da osvetlitev obratomirja ki preseze 4000 neha delat crkne.Tko da neki mora bit narobe nekaj je vrjeten v slusu.Bom pelu k enmu elektricarju pa naj premer strom...

priloznost za zahvalo presidentu ere uzice za pomoc.

HVALA fejst ljudje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No po mojem je predvsem akumulator v stiku?!?

Najprej menjaj aku in takoj pomeri koliko fila.

Pol pa naprej:)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še bolš če si navadno vodo notr zlil..

kot ti je T napisal..najprej drug aku pol pa naprej..

sam če ne veš točno kaj narest in v kerem zaporedju pa kaj merit je bolje da pelješ kakemu električarju..

zna bit 50€ dražje, zna bit pa tut 200 ceneje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam crashpade na sliki, kakor tudi nosilce za izpuhe (izpuh je potem bolj navpično, nobene druga predelava ni potrebna), če rabi kdo iz te teme, naj kar pove, mu dam ugodno...

LP Boštjan

Še vedno na voljo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!