Skoči na vsebino

Kako povabiti dekle na ...


xena

Priporočene objave

Če ima kdo morda "probleme" s tem, kako se pravilno povabi dekle na zmenek (not),v katero ste noro zaljubljeni. S skupnimi močmi jim pomagajmo!

Ponujam nekaj odgovorov.? Upam, da boste lahko s pomočjo teh odgovorov lažje spali?

* Igranje zdravnika je za otroke. Greva se igrat ginekologa.

* Zdravo. Ti lahko kupim motor?

* Nov sem v mestu. Bi mi lahko povedala kako pridem do tvojega stanovanja?

* Ali spiš na trebuhu? Bi imela kaj proti če bi jaz?

* Sem Slovenec. Imaš tudi ti kaj slovenskega v sebi? Bi rada imela?

Xena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa...

- Bond. James Bond. (to vedno vžge, no ja vsaj v filmu!)

- Kaj ima sto zobov in zadržuje pravo pošast? Moja zadrga.

- Ali nisva midva hodila skupaj na dve različni šoli?

- ...

---

Legends may sleep, but they never die!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce...

- jaz sem pri moci,ti si pri volji.....ce nimas nic proti?

- vedno sem si zelel umreti v tvoji postelji....

- ....

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UHHH KOMPLICIRATE!!!!

Ampak to je sam za tiste, ki so rojeni srečkoti... (žal me ni vmes)

Da vam povem, kako se to dela iz RESNIČNE vendar resnično RESNIČNE zgodbe (zgodila se je lan nekje sred poletja na Stacjonu v LJ).. Kolega in jaz sva pač mal žurala in sva se ga kar malo nadelala... čez nekaj časa... greva proti postaji in kar na enkrat kolega ... "Lej tisto tam.. matr je cool... men se dons pa tko dela.. jest bom kar do nje stopu..", in zaprepaščeno uprašaš (si mislš alko dela svoje): "In kaj ji boš reku.. ne seri stari jest te ne mislm na Kliničnega vlačt.." ..in on: "Ma bo kar bo..." ... in res stopi do nje jo prime za roko nekaj reče in gresta... HALOOOO!!!!! In kaj ji je reku ko jo je prjel za roko "PEJD GREVA FU..T!" in sta šla (matr "Srečko")

In kaj sledi na kratko: najprej se ga mal napiješ, da je korajža pol pa prstop k izvojenki in kar direktno in bo kar bo v najslabšem več k polomlen res ne morš bit in v najbolšem dobiš "nagrado" sicer pa v večini primerov vsaj takoj veš pr čem si

...SOMEBODY STOP ME!!!...

Popravil/a - krokar dne 11/04/2002 ob 14:14:21

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

UHHH KOMPLICIRATE!!!!

In kaj sledi na kratko: najprej se ga mal napiješ, da je korajža pol pa prstop k izvojenki in kar direktno in bo kar bo v najslabšem več k polomlen res ne morš bit in v najbolšem dobiš "nagrado" sicer pa v večini primerov vsaj takoj veš pr čem si

...SOMEBODY STOP ME!!!...

Krokar, če jo brez alkota ne dobiš, jo tud z alkotom ne boš, verjem mi!

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa ker nisem med "srečkoti" pa še sramežljiv zravn ne pomagajo niti ostali pristopi... Sej do prve faze še nekako gre (nared to pa to pa bo...) ampak k sm pred dejstvom, da kej pametnega izjaviš (torej da z izjavo pridobiš njeno pozornost) .. sm pač tiho in "...danes pa ni nič kaj lepo vreme..."

Sm pač brezupen primerek posebne vrste

Neham morit obljubim..

LP!

Krokar

...SOMEBODY STOP ME!!!...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Say What ????????????????

Mat'r, hallo?!

Amm, alko pa lov NE gresta skupi (glej corona.exe), ki je bil poslan po mailu, .... ammm drugac pa ja na prvo "šakom u lice", ... ce ne obležiš, lahko narišeš črtico, ce ja, ...ehhh ratni druže ... more luck next time,

...itaQ tko kot pri vseh stvareh teorija velikih številk tudi tuki funkcionira "just fine"!

Z&S najboljši Trije na planetu!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krokar, sej ne, da bi bil kakšen alko težak, tisti, ki me poznajo, vejo, da tud kakšen perček al pa dva spijem, ko se lahko dam domov pelat, ampak še zmeri trdim, da tisti, ki trezen nima jajc (al pa poguma) ženske odpeljat, mu to ne bo šlo tud s par promili u rit. Ker ni vse v pogumu, nekaj je tud u šarmantnosti, kemiji, ali pa, kot bi rekla Roni, cashu, vrednostnih papirjih, nepremičninah,plehu, no ja, pa tud z zadostnim kritjem plastike ni blema.

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Krokar, sej ne, da bi bil kakšen alko težak, tisti, ki me poznajo, vejo, da tud kakšen perček al pa dva spijem, ko se lahko dam domov pelat, ampak še zmeri trdim, da tisti, ki trezen nima jajc (al pa poguma) ženske odpeljat, mu to ne bo šlo tud s par promili u rit. Ker ni vse v pogumu, nekaj je tud u šarmantnosti, kemiji, ali pa, kot bi rekla Roni, cashu, vrednostnih papirjih, nepremičninah,plehu, no ja, pa tud z zadostnim kritjem plastike ni blema.

Lojzi ma vas rad

NO BALLS NO GAME, ... NO GLORY!

A veste kok nesrec se zgodi med lovom zaradi opitih lovcev, pa ostanejo brez plena pol si pa pse streljajo pa sami sebe?!

@Lojzi: Kratko in jedernato "!"

Z&S najboljši Trije na planetu!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj komplicirte! Zensko se najboljse dobi tako, da te sama ulovi...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no?! ............vidite,da deluje

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ma kaj komplicirte! Zensko se najboljse dobi tako, da te sama ulovi...

Ja... ves nesrečen se utaboriš na štacjon in čakaš usmiljenje...

---

Legends may sleep, but they never die!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, ni potrebno cakati na usmiljenje... prav krasne zenske te znajo pohopsati... Believe me, I know what I'm saying... or you may not believe me...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, kaj ko bi ti kaj več razložil o tej "pasivni" tehniki? Kam se nastaviš oz. kako privabiš lovsko razpoložene samice? Mogoče kakšen ukrep za spodbujanje lovskega nagona? Jaz bi se kakšni dobri že pustil ujeti, pa me zanimajo finese...

Uzdaj se u se i u svoje kljuse!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

/quote]

NO BALLS NO GAME, ... NO GLORY!

A veste kok nesrec se zgodi med lovom zaradi opitih lovcev, pa ostanejo brez plena pol si pa pse streljajo pa sami sebe?!

@Lojzi: Kratko in jedernato "!"

Hja, se strinjam, da to paše v ta topic. Vse to se namreč dogaja zaradi brezmejne ljubezni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Krokar, sej ne, da bi bil kakšen alko težak, tisti, ki me poznajo, vejo, da tud kakšen perček al pa dva spijem, ko se lahko dam domov pelat, ampak še zmeri trdim, da tisti, ki trezen nima jajc (al pa poguma) ženske odpeljat, mu to ne bo šlo tud s par promili u rit. Ker ni vse v pogumu, nekaj je tud u šarmantnosti, kemiji, ali pa, kot bi rekla Roni, cashu, vrednostnih papirjih, nepremičninah,plehu, no ja, pa tud z zadostnim kritjem plastike ni blema.

Lojzi ma vas rad

Lojzi!

Niti slučajno nisem mislil kogarkoli obsojati zaradi alkota.. (če se je tako čutilo se opravičujem). Vsak ve zase kje mu je meja in koliko ga lahko (vsaj naj bi bilo tako) in da se zaveda, da ni sam na cesti če se tja tudi poda po....

• Mislim pa, da smo se v tukaj ZARADI MENE in moje izjave rahlo odaljili od prvotne teme in zaradi tega se ponovno ISKRENO OPRAVIČUJEM VSEM!

LP!

Krokar

...SOMEBODY STOP ME!!!...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Gregs, kaj ko bi ti kaj več razložil o tej "pasivni" tehniki? Kam se nastaviš oz. kako privabiš lovsko razpoložene samice? Mogoče kakšen ukrep za spodbujanje lovskega nagona? Jaz bi se kakšni dobri že pustil ujeti, pa me zanimajo finese...

Gregs noče izdati svoje, kot je videti, zelo uspešne tehnike... Oz. ne želi, da bi jo še kdo drug uporabil.

---

Legends may sleep, but they never die!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem čakanju, ko se te nobene ne usmili. Kaj naredite pol?

Mogoče pokažete bejbi s prstom,da naj pride k vam.

---

Ne verjemite vsemu, kar vam trobijo drugi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehehe... Ker se smilimo sami sebi, si takoj naročimo en Smile...

No, kar počasi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!