Skoči na vsebino

Kako povabiti dekle na ...


xena

Priporočene objave

quote:

quote:

...zanimiva ravno tista hrana, ko visi na trneku, čeprav je majo okol sebe polno, pa še nevarno je da se bo ujela. Vem pa kako je s tem pri ženskah. Zdej pa sami še mal razmislte.

Wildica: Ej, zdaj pa ne stekam popolnoma nic!!! Torej: sem recimo jaz nataknjena hrana ali tista kilezi naokoli?!

Codeine: eheheh... skrivnosti se ne izdaja... razen ene male, ki sem jo ze napisal.... Je pa enkrat taka lepa ribica padla na to foro... ehehehe.....

Xena: ehehe.... da ne bom kaj prevec rekel... ampak ribic je toliko, kolikor jih sam hoces. Ker ce nimas usklajenih treh stvari, torej zelje, besed in dejanj, potem ti tudi poln ribnik ne koristi... ce si zelis eno, delas pa drugo...

Torej, zivljenjski nasvet: ZELJA JE PREMALO! Za svoje zelje in sanje je potrebno DELATI!

Alena: kere teoretike?!

Mimogrede: samski stan ni nujno slabo... tako da vsi samski, ne sekirajte(mo?) se...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Ne ne, ti si ribič, z neko tako posebno vrsto hrane, ko je drugi recimo nimajo. in pol grejo ribice k tebi.

Fora je v tem, da so itak ženskam všeč bolj nedostopni moški. Zato bo mel več možnosti nekdo manj vsiljiv. Ker tak primerek ko neki teži s ponesrečenimi frazami, prvo nima šans že zarad tega, ker veš da ga itak lahk takoj dobiš. Še huj te pa odvrača to, da pomisliš, da če je tako pogumen pri tebi, je 100% probu tut kje drugje,hkrati pa še pomisliš, da je verjetn sam za en dan. Ups, upam da nisem kake skrivnosti izdala.

Aja pa še neki je, če je na trneku že ujeta ena ribica, pol ni placa za durgo. By the way: od kdaj si pa ti samski,a Gregs? Al si to mislu sam tehle par dni? Al men tole diši po zavajanju ribic?

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ne ne, ti si ribič, z neko tako posebno vrsto hrane, ko je drugi recimo nimajo. in pol grejo ribice k tebi.

Fantje, a vidte, kako punce prec zastekajo?!

quote:

Fora je v tem, da so itak ženskam všeč bolj nedostopni moški.... Ups, upam da nisem kake skrivnosti izdala.

Ahhh... neeee... kjeee paaaa....

quote:

Aja pa še neki je, če je na trneku že ujeta ena ribica, pol ni placa za durgo.

ABSOLUTNO se strinjam s tabo....

quote:

By the way: od kdaj si pa ti samski,a Gregs? Al si to mislu sam tehle par dni? Al men tole diši po zavajanju ribic?

Huh?! Kaksno zavajanje?! Kero pa naj bi imel ujeto?! No, a mogoce cesa ne vem?! Kere teh par dni?! Wildica, in s kero naj bi bil po tvojem?!

Spet mi nc ni jasno... ocitno bo potrebno remont mozganov narest....

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Huh?! Kaksno zavajanje?! Kero pa naj bi imel ujeto?! No, a mogoce cesa ne vem?! Kere teh par dni?! Wildica, in s kero naj bi bil po tvojem?!

Spet mi nc ni jasno... ocitno bo potrebno remont mozganov narest....

Ja zadnjič na chatu si reku, da ješ jagode s smetano. In ker nisi nobene od vseh punc ko smo ble tam zravn povabu, sem sklepala da more bit en razlog za to.

Zdej pa ne vem, a je to zato, ker bi mogle punce kr same prit, al maš tok rad jagode, da jih ne bi delil z nikomer

Pa tok se mi jih je luštal... Eh, pa sej so ble iz konzerve ko zdej še ne rastejo.

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wrong, Wild thing, jagode rastejo vedno. Tudi tiste najslajše, gozdne. Samo najti jih pa res ni lahko.

V času odmora variete iz vašega studia - PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja zadnjič na chatu si reku, da ješ jagode s smetano. In ker nisi nobene od vseh punc ko smo ble tam zravn povabu, sem sklepala da more bit en razlog za to.

Zdej pa ne vem, a je to zato, ker bi mogle punce kr same prit, al maš tok rad jagode, da jih ne bi delil z nikomer

Pa tok se mi jih je luštal... Eh, pa sej so ble iz konzerve ko zdej še ne rastejo.

Ad1: aaaaa.... zdaj vem, kaj si mislila!!!! Ves, takrat si malo narobe spremljala chat... Ker sem rekel, da ne jem jagos s smetano (temvec sladoledom), ampak da imam najraje jagode na zenski .. ups... ... nekdo je rekel, da jih ima najraje s smetnao... pa tako dalje... Nisem pa mogel nobene povabiti, ker ste bile vse dalec, dalec stran...

Ad2: z veseljem bi jih delil.. z nekom...

Ad3: ce se ti jih je lustal, bi pa rekla... pa bi ti jih dostavil...

Ad4: oooo... so bile kar prave... nic konzerv! V Sparu so jih imeli ena majhna plasticna posodica 300 sit... ampak so bile vredne tega denarja...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja zadnjič na chatu si reku, da ješ jagode s smetano. In ker nisi nobene od vseh punc ko smo ble tam zravn povabu, sem sklepala da more bit en razlog za to.

Aha, pa se to, Wildica: verjemi mi, da ko jaz jem jagode s smetano z zensko, takrat GOTOVO nisem na chatu...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

@Gregs: in mi naj ti to verjamemo ...?

It's up to you... I don't give a s**t about it...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi lahko kaj k "jagodam in sladoledu" kakšno dodala, pa bom raje molčala..............

Gregs...a ni bil prelit še karamelni (alkoholni) preliv???

How's your day? Ready to play?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Bi lahko kaj k "jagodam in sladoledu" kakšno dodala, pa bom raje molčala..............

Uti, dodaj, dodaj! Saj ves, da sem bolj grob do moskih.. do zenska pa ne...

quote:

Gregs...a ni bil prelit še karamelni (alkoholni) preliv???

Uuuuuuuuuuuu..... ja...... tocnooooo!!!

Torej: narezane sveze jagode, sladoled in karamelni alkoholni preliv... MNJAMI!

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hmmmm a ni tle tema "Kako povabiti dekle na....." ne pa "recepti"

lp, Sanci

Tema je "Gregsovi recepti, kako povabiti dekle ... na jagode"

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehehehe.... a rabte se kksn nasvet?!

OK... Vzames eno ravno prav fejst zensko, ji poklonis 9 vrtnic, potem pa... mah, ne smem vseh skrivnosti odkriti...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

OK... Vzames eno ravno prav fejst zensko, ji poklonis 9 vrtnic, potem pa... mah, ne smem vseh skrivnosti odkriti...

Kaj pa barva vrtnic...

---

Legends may sleep, but they never die!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaj pa barva vrtnic...

Vedno rdeca... je ultimativna in najbolj nevtralna... a se vedno privlacna... vse ostale so bistveno bolj pomenske...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hmmmm a ni tle tema "Kako povabiti dekle na....." ne pa "recepti"

lp, Sanci

Sanci....saj to je ravno smisel, kak dekle povabiš na.... A ne? Sem skoraj prepričana, da bi vsako premamile jagode, pa sladoled in za povrh še malce "alkohola", ravno ta prava mera.....

Ni to dober recept???

How's your day? Ready to play?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se en "recept":

UGH....ja tarzan,a ti jane....UGHA

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... fantje .... pojma nimate in tudi razlagal ne bom kako in kaj

... dekleta ... vam pa tudi, ko vas bo doletelo, še marsikaj ne bo jasno .... od pupe pa vedno lahko dobim

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... fantje .... pojma nimate in tudi razlagal ne bom kako in kaj

hotschko

Če si dober si dober.

Če bi kaj razlagal, bi še izpadlo da se hvališ.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanci....saj to je ravno smisel, kak dekle povabiš na.... A ne? Sem skoraj prepričana, da bi vsako premamile jagode, pa sladoled in za povrh še malce "alkohola", ravno ta prava mera.....

Ni to dober recept???

No res da so me kr premilile zdej Sam glede alkohola hmmm ne kej prevec

lp, Sanci

Popravil/a - vrtnica dne 16/04/2002 ob 18:50:41

Popravil/a - vrtnica dne 16/04/2002 ob 18:51:20

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

OK... Vzames eno ravno prav fejst zensko, ji poklonis 9 vrtnic, potem pa...

Takšnjih fantov pa ne delajo več. A si ti še zadnji primerek?

Xena

---

Ne verjemite vsemu, kar vam trobijo drugi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma pa pejt se solit "...taksnih fantov pa ne delajo vec..." valda jih delajo ......samo poiskati jih je treba

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil je naporen dan!Gruča moških je le s težavo vlekla za seboj velike kose mesa.V ospredji je ob pomoči palice stopal utrujeni lovec.Pot je bila strma in le počasi so napredovali proti vhodu v votlino,ki jih je čakala sredi hriba,še vsa obsijana s soncem.

Pred vhodom so poskakovali otroci in z iztegnjenimi rokami kazali proti prihajajočim lovcem.Ženske so hitele z nabiranjem dračja in prižiganjem ognja.Končno bodo jedli meso,saj lovci dalj časa niso imeli sreče.

Kmalu je po votlini zadišalo po pečenem mesu.člani družin so se prepirali za najlepše kose mesa,otroci so tekali okoli nog odraslih in čakali,da bi dobili svoj delček večerje.Ženske so se kriče prerivale med seboj in iz žerjavice bezale majhne črne gomolje.

Le lovec,ki je hodil na čelu kolone se ni zmenil za ves direndaj,ki se je odvijal okoli ognja.Naslonjen na skalnati obok vhoda v votlino,je s pogledom spremljal mladenko,ki je s velikim kosom pečenega mesa izginila za skalnim robom.Bila je postavna,mlada in zagorela.Črni lasje so ji vihrali med tekom in bujne prsi so poskakovale v ritmu korakov.Ni čutil ne lakote,ne žeje....le močan pritisk in veliko napetost v dimljah.Vstal je in se napotil za mladenko.Ko ga je zagledala,se je v strahu za kos mesa poizkusila umakniti krepkim rokam,ki so zgrabile proti njej.Toda njega ni zanimalo meso,zanimala ge je le ona.Pograbil jo je za dolge črne lase,jo z drugo roko močno objel okoli pasu in jo vso otepajočo odvlekel v kot jame.Ni ji pomagalo ne kričanje,ne otepanje.....nihče ji ni priskočil na pomoč.

Vdala se je,saj ji ni preostalo nič drugega.Danes je ona na vrsti,drugič bo morda katera druga.Rod se pač mora nadaljevati.

TAKO SO NEKOČ VABILI NA ZMENKE!!!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: ma pa pejt se solit...

Tako posolila sem se, popra mi je pa glih kar zmankal.

Sam, kdo bo pa zdaj iz mene sol spravu? smrksmrk...

Xena

---

Ne verjemite vsemu, kar vam trobijo drugi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!