Skoči na vsebino

Kako povabiti dekle na ...


xena

Priporočene objave

quote:

Jao, Pupa, Pupa, pa še vsi, sej je bil sam mejhn hec, no, ne tko resn jemat tega, kar je napisala moja gospodarica, sva se hecala mal...A ni kle noben za štose???????? Ampak noge da pa vseen za vrat, he-he...

Štose, kaj so to štosi???? Tuki smo sami zombiji, če še nista opazila.Drugače pa, glede ažurnosti odgovorov v prihajajočih dneh, računajta da je precej folka na OFF.

LP, PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DRAGA PUPA,

quote:

Robicop.... dolge noge gor dolge noge dol.... Saj ne debatiramo zdej kdo ima kok dolge noge. Tudi ni mi v interesu, da bi kake taekwondoistične udarce uporabljala, saj mi je to pod nivojem... če ni nasprotnik vsaj toliko dober ko jaz.

kako pa to, da proti meni vedno noge dviguješ, in pokažeš svoje TKW znanje ... kot kaže sem vsaj tako dober kot ti,

quote:

Upam, da je bilo moje stališče v sredo kljub vsemu dobro zastopano. Vse kar sem hotela povedati... da izmed toliko slikic, ki so na razpolago, bi si lahko izbrala kaj drugega... če je ugotovila, da je ena taka že.

ne vem zakaj bi imela ti exkluzivno pravico do slikce. A si kaj več vredna ali po čem se ocenjuje takšna reč ? Tudi Ice bi lahko Twixu težil, ali pa jaz ne vem komu že, pa ne vem za nič podobnega. ...

quote:

To je kot prvo.

... in ...

quote:

Kot drugo... daleč od tega, da bi se za karkoli imela... ampak dejstvo je, da sem kako leto dalj časa tu kot ona, da imam mogoče kkaarrr nekaj več postov napisana kot ona, pa bi namesto nekih klint istvud al kaj že groženj pogledala stvari iz drugačega zornega kota in si umislila kako drugo metodo... recimo da prebrska, če bi ji še kaka druga slikica ustrezala....

.... čist tko.. BTW...... za razmislek!!!

... razmišljam ... razmišljam ... in ne ugotovim zakaj bi morala Nataša to naredit.

quote:

I want some more!!!!

... me too ...

hotschko

Popravil/a - hotschko dne 27/04/2002 ob 12:55:07

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He-he, tako se govori, Hotschko...Moja domina je bla na udaru zarad navadne slikce, Pupa jezna.........Ah, kaj cmo, sej bomo še kakšno lepšo najdl, sam ta je tko KGB-jevska, moja N. je pa iz Rusije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lohka uprašam kva pomen "BTW" ????

Aya, ze vem, Baj D Vej, blesavc, pišeš, še predn pomislš...

Popravil/a - robicop dne 27/04/2002 ob 13:14:59

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

robicop......sej pocas bo

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

robicop......sej pocas bo

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Se trudm, se trudm.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

He-he, tako se govori, Hotschko...Moja domina je bla na udaru zarad navadne slikce, Pupa jezna.........Ah, kaj cmo, sej bomo še kakšno lepšo najdl, sam ta je tko KGB-jevska, moja N. je pa iz Rusije...

Ma kakšnem udaru, Robicop, to je bil čisto kulturen dialog. Za definicijo udara pobaraj Hočkota , pa še tisto je bilo le posledica štoravosti in ne žlehtnobe, kolikor sem seznanjen. Tole je kot eno svetovno prvenstvo v govoričenju drug mimo drugega. Pejmo rajš kdaj na en drink. Jaz častim, če ne gre dr'gač. OK??

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

He-he, tako se govori, Hotschko...Moja domina je bla na udaru zarad navadne slikce, Pupa jezna.........Ah, kaj cmo, sej bomo še kakšno lepšo najdl, sam ta je tko KGB-jevska, moja N. je pa iz Rusije...

Ma kakšnem udaru, Robicop, to je bil čisto kulturen dialog. Za definicijo udara pobaraj Hočkota , pa še tisto je bilo le posledica štoravosti in ne žlehtnobe, kolikor sem seznanjen. Tole je kot eno svetovno prvenstvo v govoričenju drug mimo drugega. Pejmo rajš kdaj na en drink. Jaz častim, če ne gre dr'gač. OK??

PEPE

Ja, PEPE, sej veš, da ne mislm resno..... Sm pa za drink vedno in povsod!!!!! Ob prvi priliki dva litra pira, jest castim, k sm najmlajši, po stazu na forumu, mislm... Zmejnenu!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no, zdej znam pa še smajlije uporablat, he-he....

Nogice delajo svoje, to kar znajo!....

Popravil/a - robicop dne 27/04/2002 ob 14:42:15

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEPE in Robicop... a sta slucajno v vajinem duologu kaj razpravljala o tem, Kako povabiti dekle na...

Aha, mogoce tako... na dva litra pira...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, v svoji legendarni hiperaktivnosti si gladko spregledal, da to sploh ni duolog med Robicopom in menoj. Midva sva samo nabijala poste kot epizodista (sicer karakterna, pa vendar).Drugo, kar je potrebno omeniti je to, da se na vseh doslej naklepanih straneh tega topica ni dalo nabrati za tri prebavljive poste substance. Že naslov je polovičarski (oprosti Xena, tvoj namen je bil najbrž dober), tako da sploh ne veš, na KAJ za enega hudiča vabimo to virtualno dekle. Osnovni zakon pri kateremkoli vabilu je: lepa beseda (in lepa gesta) navadno lepo mesto najde. Včasih pa tudi ne. Greš na kavo?-Hvala, sem alergična na kavo!/Greš na koncert?-Hvala, sem gluhonema!/Izvoli vrtnico.-Hvala, ne jem banan....To so odgovori, ki ti tudi kaj povedo.

TOREJ: Robicop in moja malenkost vabiva vse zainteresirane na drink. Kraj in čas dogajanja bo določen naknadno in bo objavljen na MS. Udeležba ni obvezna, je pa zaželena. OK, Robicop? Da nama ne bo kdo najedal.

LP, PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ma kaj komplicirte! Zensko se najboljse dobi tako, da te sama ulovi...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

SE STRINJAM VEČ ALI MANJ!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Po dolgem čakanju, ko se te nobene ne usmili. Kaj naredite pol?

Mogoče pokažete bejbi s prstom,da naj pride k vam.

---

Ne verjemite vsemu, kar vam trobijo drugi!

TUDI TO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Ali pa...

- Bond. James Bond. (to vedno vžge, no ja vsaj v filmu!)

---

Legends may sleep, but they never die!

A lahk zdej en od moških pove, če je kdaj kaj od tega uporabu pa da je učinkovalo? Sam po mojem, če si je že upu uletet s kako tako izjavo pol je prišel po mojem nazaj tak kot tale smeško

Live free, ride free, die free!

SEM UPORABIL DELUJE KO ŠUS! PA SEM POKASIRAL TUDI VEČERJO Z ZAJTRKOM!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...Da nama ne bo kdo najedal.

Ehehehehehehehehehe.... To, PEPE! Gremo nekaj spit... najedam pa ne, no...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

quote:

Ali pa...

- Bond. James Bond. (to vedno vžge, no ja vsaj v filmu!)

---

Legends may sleep, but they never die!

A lahk zdej en od moških pove, če je kdaj kaj od tega uporabu pa da je učinkovalo? Sam po mojem, če si je že upu uletet s kako tako izjavo pol je prišel po mojem nazaj tak kot tale smeško

Live free, ride free, die free!

SEM UPORABIL DELUJE KO ŠUS! PA SEM POKASIRAL TUDI VEČERJO Z ZAJTRKOM!

Ja sam čak mal, ta je še kr normalna. Sem misla da si uporabu kerga od ostalih načinov, ker pol bi te vprašala če je bla stara manj kot 40. Take so vesele, če jih že sam pogledaš (če so samske al pa tut če ne) Pa ne da so vse že tk slabe, ene so še ful ohranjene. Sicer pa to nej moški ocenjujejo.

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Gregs, v svoji legendarni hiperaktivnosti si gladko spregledal, da to sploh ni duolog med Robicopom in menoj. Midva sva samo nabijala poste kot epizodista (sicer karakterna, pa vendar).Drugo, kar je potrebno omeniti je to, da se na vseh doslej naklepanih straneh tega topica ni dalo nabrati za tri prebavljive poste substance. Že naslov je polovičarski (oprosti Xena, tvoj namen je bil najbrž dober), tako da sploh ne veš, na KAJ za enega hudiča vabimo to virtualno dekle. Osnovni zakon pri kateremkoli vabilu je: lepa beseda (in lepa gesta) navadno lepo mesto najde. Včasih pa tudi ne. Greš na kavo?-Hvala, sem alergična na kavo!/Greš na koncert?-Hvala, sem gluhonema!/Izvoli vrtnico.-Hvala, ne jem banan....To so odgovori, ki ti tudi kaj povedo.

TOREJ: Robicop in moja malenkost vabiva vse zainteresirane na drink. Kraj in čas dogajanja bo določen naknadno in bo objavljen na MS. Udeležba ni obvezna, je pa zaželena. OK, Robicop? Da nama ne bo kdo najedal.

LP, PEPE

No lepo da ste se vse pomenili... Hotscko... pri tebi sem brez besed... ker si vedno bolj bolan...... kar se pa povabila tiče... sem pa jaz definitivno za.... bolje zadevo prepiti kot prespati... hehehee

No malo heca... ampak..... celoten moj "napad" sploh ni bil namenjen kot napad... ampak kot samo..... prošnja... v joku je bilo pa tudi neki kao napada... ampak to predvidevam, da smo vsi skužili, da je bil joke, ali pač?

Lp iz MB

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga Pupa & Hočko, človek bi gladko obupal nad vama, če vaju ne bi imel rad. Prosil vaju bom za uslugo, meni osebno:

1.)nehajta bevskati drug na drugega

2.)pokadita pipo miru

3.)premislita in mi povejta, če ni tako življenje lepše

Is that too much to ask

Vajin frend (hope so) PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih so zadeve brezkompromisne.... pa tudi ne da se kak drugače narediti... toliko v vednost in ravnanje...

BTW.... valda da si moj frend.... tanartabulj frend!!!!!

Lp iz MB!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Včasih so zadeve brezkompromisne.... pa tudi ne da se kak drugače narediti... toliko v vednost in ravnanje...

BTW.... valda da si moj frend.... tanartabulj frend!!!!!

Lp iz MB!

I want some more!!!!

Helo Pupa prišla pajčevino spucat v Maribor, ker drugače bo vse zaraslo!!!

Muce, kje ste???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Lucy, ti kar mene ven povabi ....

Hm, glede na to kaj si ti misliš o ženskah.....

quote:Zenske ste prevec "ponosne" in emancipirane in se nosite, kot da bi "jo" samo ve imele ...pa res veliko pričakuješ.

quote:...pa bos videla, kako bom okrog tebe hodil kot mungo okrog kace (ali je bolj razumljivo macka okrog vroce kashe?).

EinherjerNo, me pa res blazno zanima, kaj je to mungo ?

Pocasi se dalec pride, hitro pa se dlje.

LuCy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!