Skoči na vsebino

Kako povabiti dekle na ...


xena

Priporočene objave

quote:

quote:

Gregs, kaj ko bi ti kaj več razložil o tej "pasivni" tehniki? Kam se nastaviš oz. kako privabiš lovsko razpoložene samice? Mogoče kakšen ukrep za spodbujanje lovskega nagona? Jaz bi se kakšni dobri že pustil ujeti, pa me zanimajo finese...

Gregs noče izdati svoje, kot je videti, zelo uspešne tehnike... Oz. ne želi, da bi jo še kdo drug uporabil.

Codeine, lepo si to povedal...

Skrivnosti se NE izdaja...

No, ce pa vsaj malo odstrem to skrivnost: malce razumevanja zensk je potrebnega... in intuicije...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razumevanje se v teoriji že lepo sliši. Samo problem je, da je včasih lažje razumet jedrsko fiziko kot ženske. In kako deluje ta intuicija?

Uzdaj se u se i u svoje kljuse!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ali pa...

- Bond. James Bond. (to vedno vžge, no ja vsaj v filmu!)

- Kaj ima sto zobov in zadržuje pravo pošast? Moja zadrga.

- Ali nisva midva hodila skupaj na dve različni šoli?

- ...

---

Legends may sleep, but they never die!

A lahk zdej en od moških pove, če je kdaj kaj od tega uporabu pa da je učinkovalo? Sam po mojem, če si je že upu uletet s kako tako izjavo pol je prišel po mojem nazaj tak kot tale smeško No če bi jst bla moški, bi raj preizkusla Gregsov način...

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja wild thing......mesanica obeh stilov nekako deluje.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wild Thing... prav imas...

Ehehe... lahko vas poducim na kaksnem forumskem... ehehehhe....

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

To pomeni, da je odkrivanje skrivnosti naslednjo soboto, al nas samo rajcaš .

Pa ne okol govort !

Čas, kraj, žrtev in strategija napada se ne izda, če ne napad ni uspešen Tk da kdaj gra Wild thing v akcijo nej ostane zaenkrat skrivnost, sicer ma pa zdej nekak bolj umirjeno obdobje. To si lahk tut predstavljaš tako, da išče ustrezne žrtve, sam resnica je v bistvu bolj taka, da je treba zdej tut mal na študij mislit, tako da niti ne vem, če bi lahko prišla v soboto, tut če bi motor že bil v stanju. Se pa verjetn prikažem v sredo, prav?

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljsi je, da jo kar takoj vprasas: A das al ne das? Pa vsaj ves pri cem si!

Drugace se ti lahko zgodi sledece. Bejba ti ob 03:00 uri v tvojem avtu pred njeno hiso rece:

Ej stari, hvala, ker si me pelu v Kitajsko na vecerjo, pa hvala za tisto ta veliko sadno kupo oh pa da sploh ne omenjam, kako si prijazen, ko si me v Cassi castil vse tiste Jack Daniels cole. Tok si me vsec, sam sorry, k ti nisem prej povedala, da mam ful resenga fanta, tko da mi ni do tega, da bi kej mela s tabo.

In pol gres lepo s trdim domov! In brez prebite pare v zepu tudi.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

To pomeni, da je odkrivanje skrivnosti naslednjo soboto, al nas samo rajcaš .

Pa ne okol govort !

Čas, kraj, žrtev in strategija napada se ne izda, če ne napad ni uspešen Tk da kdaj gra Wild thing v akcijo nej ostane zaenkrat skrivnost, sicer ma pa zdej nekak bolj umirjeno obdobje. To si lahk tut predstavljaš tako, da išče ustrezne žrtve, sam resnica je v bistvu bolj taka, da je treba zdej tut mal na študij mislit, tako da niti ne vem, če bi lahko prišla v soboto, tut če bi motor že bil v stanju. Se pa verjetn prikažem v sredo, prav?

Live free, ride free, die free!

Wildica, mislim, da je IKE mislil mene, da povem skrivnost...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

quote:

To pomeni, da je odkrivanje skrivnosti naslednjo soboto, al nas samo rajcaš .

Pa ne okol govort !

Čas, kraj, žrtev in strategija napada se ne izda, če ne napad ni uspešen Tk da kdaj gra Wild thing v akcijo nej ostane zaenkrat skrivnost, sicer ma pa zdej nekak bolj umirjeno obdobje. To si lahk tut predstavljaš tako, da išče ustrezne žrtve, sam resnica je v bistvu bolj taka, da je treba zdej tut mal na študij mislit, tako da niti ne vem, če bi lahko prišla v soboto, tut če bi motor že bil v stanju. Se pa verjetn prikažem v sredo, prav?

Live free, ride free, die free!

Wildica, mislim, da je IKE mislil mene, da povem skrivnost...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Kako naj bi ti rajcal IKE-a, al je IKE mogoč ženska?

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj najbrz ni mislil rajcat v smislu zenska-moski, ampak v smislu, da ga firbec matra... eheehheeh....

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Saj najbrz ni mislil rajcat v smislu zenska-moski, ampak v smislu, da ga firbec matra... eheehheeh....

Ne samo njega, mislim, da vse zanima, kako poteka ta tvoja pasivna metoda...

---

Legends may sleep, but they never die!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Saj najbrz ni mislil rajcat v smislu zenska-moski, ampak v smislu, da ga firbec matra... eheehheeh....

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

OK če ti tk praviš. Sej ne vem v bistvu v čem bi bla skrivnost te pasivne metode, čakaš pač da kera pride, tako kot ribič ko pride lovit ribe k jezeru polnem ribic, sam trnek vrže, pa čaka da se kera ulovi. Ne vem zakaj je sicer ribam zanimiva ravno tista hrana, ko visi na trneku, čeprav je majo okol sebe polno, pa še nevarno je da se bo ujela. Vem pa kako je s tem pri ženskah. Zdej pa sami še mal razmislte.

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Saj najbrz ni mislil rajcat v smislu zenska-moski, ampak v smislu, da ga firbec matra... eheehheeh....

... kako se reče ... čista sredina ... .

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wild Thing ... ne se bat, nisem ona ... .

Glede ribičije pa ... kratek povzetek ... če visi ni zanimivo , če pa okrog miga pa je ... res bo treba razmislit ... a govorima o isti vabi .

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zdej pa sami še mal razmislte.

ne ga no srat wild thing....najprej nam ne priznate moznosti misljenja,potem naj pa sami mislimo.... jah punce...se bo treba odlocit

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Najboljsi je, da jo kar takoj vprasas: A das al ne das?

Ali obratno. Tk, da ženska takoj ve, a bi moški sam rad mel, al bi se še dal za kaj drugega uporabit. Tista, ki te ne kresne je taprava pa je cilj dosežen.

Ena se že najde, aneee.

Lp Xena

---

Ne verjemite vsemu, kar vam trobijo drugi!

Popravil/a - xena dne 13/04/2002 ob 14:48:32

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregsu še menda trneka ni treba vrečt, ribice kr same iz jezera skačejo.

Tk sm jst iz tega vn razbrala.

Xena

---

Ne verjemite vsemu, kar vam trobijo drugi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako vabiti dekle na....... Bedasto vprašanje. Naj vas rešim muk in ugibanj??? Pridite na FS pa bom demonstriral.

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Popravil/a - YZFgeorge dne 13/04/2002 ob 21:30:00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ze samo zaradi tega pridem......ce bo vreme

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kako vabiti dekle na....... Bedasto vprašanje. Naj vas rešim muk in ugibanj??? Pridite na FS pa bom demonstriral.

Torej... lahko začnemo kar stave pobirati... ! Ali mu bo uspelo ali pa bo ...!!!!!!!!!

---

Legends may sleep, but they never die!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...zanimiva ravno tista hrana, ko visi na trneku, čeprav je majo okol sebe polno, pa še nevarno je da se bo ujela. Vem pa kako je s tem pri ženskah. Zdej pa sami še mal razmislte.

Wildica: Ej, zdaj pa ne stekam popolnoma nic!!! Torej: sem recimo jaz nataknjena hrana ali tista kilezi naokoli?!

Codeine: eheheh... skrivnosti se ne izdaja... razen ene male, ki sem jo ze napisal.... Je pa enkrat taka lepa ribica padla na to foro... ehehehe.....

Xena: ehehe.... da ne bom kaj prevec rekel... ampak ribic je toliko, kolikor jih sam hoces. Ker ce nimas usklajenih treh stvari, torej zelje, besed in dejanj, potem ti tudi poln ribnik ne koristi... ce si zelis eno, delas pa drugo...

Torej, zivljenjski nasvet: ZELJA JE PREMALO! Za svoje zelje in sanje je potrebno DELATI!

Alena: kere teoretike?!

Mimogrede: samski stan ni nujno slabo... tako da vsi samski, ne sekirajte(mo?) se...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kako vabiti dekle na....... Bedasto vprašanje. Naj vas rešim muk in ugibanj??? Pridite na FS pa bom demonstriral.

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Popravil/a - YZFgeorge dne 13/04/2002 ob 21:30:00

U mater George to si pa zaj povedo, pa če ne drugo pridem da samo to vidim. Boš pol še malo povedo zraven kak pa kaj a ne.Se že veselim.

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

To bo še zanimivo.... Bomo opazovali naše teoretike v praksi...[:D

lp alena

Povej ki boš bova skupaj to pogledala!

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!