Skoči na vsebino

Kako povabiti dekle na ...


xena

Priporočene objave

Glede na to da sem samski (srecno locen) ne bom dosti filozofiral.

Zenske ste prevec "ponosne" in emancipirane in se nosite, kot da bi "jo" samo ve imele, moski pa s(m)o prevec ratali pussy-ji in nimajo/mo jajc nastopit kot pravi moski...

'Nuff said.

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja to so bli tisti dobra stari casi, ko ni nihce nic kompliciral,

READ MY FACE

To me mal spominja na unga, ki je rekel, da so babe včasih tko uštimal, da so ble plave pod očmi, zdej se morjo pa mazat.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...kako bejbo povabit na date? Ja pizda,kako drugač,kot da greš do nje,ji eno neumno prjavš,da sploh ne ve kaj si ji povedu,pol jo pa povabiš,sam ne na kavo,to je brez veze,...nekam tko,da ni ravno vsakdanje,magar v lunapark z avtočki se vozit,pol pa sledi nasledni date,al pa tud ne...,sam fantje,če bi jo radi sam podrli je to preveč truda,edin če vas to rajca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi ti pokazes tvojo lulo bom jaz pol tebi MORDA mojo pokazal!

Še zmeraj je uspelo!

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kako vabiti dekle na....... Bedasto vprašanje. Naj vas rešim muk in ugibanj??? Pridite na FS pa bom demonstriral.

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Popravil/a - YZFgeorge dne 13/04/2002 ob 21:30:00

TOREJ?????? HHMM.... SEJ NE DA BI SI MISLILA, DA SI IMEL MENE V MISLIH.. SAMO... ŽAL MI JE... JAZ NISEM NIČ OPAZILA NOBENEGA DEMONSTRIRANJA!!!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

moski pa s(m)o prevec ratali pussy-ji in nimajo/mo jajc nastopit kot pravi moski...

Einherjer - tipični pussy

Joj, saj me bo še pobralo od smeha&kašljanja!!!

Pocasi se dalec pride, hitro pa se dlje.

LuCy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

TOREJ?????? HHMM.... SEJ NE DA BI SI MISLILA, DA SI IMEL MENE V MISLIH.. SAMO... ŽAL MI JE... JAZ NISEM NIČ OPAZILA NOBENEGA DEMONSTRIRANJA!!!!

I want some more!!!!

Carica is back, v vsem svojem sijaju, končno!!!!

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Kako vabiti dekle na....... Bedasto vprašanje. Naj vas rešim muk in ugibanj??? Pridite na FS pa bom demonstriral.

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Popravil/a - YZFgeorge dne 13/04/2002 ob 21:30:00

TOREJ?????? HHMM.... SEJ NE DA BI SI MISLILA, DA SI IMEL MENE V MISLIH.. SAMO... ŽAL MI JE... JAZ NISEM NIČ OPAZILA NOBENEGA DEMONSTRIRANJA!!!!

I want some more!!!!

Pupa, predajam besedo moji gospodarici...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tkole je to... Ne treniram "tek van do-ja", tepem bl ala "klint istvud"(v prvem šusu gredo zobi, v drugem pa vse ostalo...) Aja,pa obe noge dam za vrat(istocasno!!!) O slikci govoriva,de se razumeve!(beeee).Moj suzenj mi je namrec vceraj obelodanil neprijetno vest, da vaše velicanstvo z mojim izborom slicice ni ravno najbolj zadovoljno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Aja,pa obe noge dam za vrat(istocasno!!!)

JOJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ Pupa.....ne mi takih tuki gor pisat,ker potem se moja že davno zakrnela erotična fantazija začne prebujat,današnja moda pa nekega silnega prebujanja ne dopušča.

NAUK TE ZGODBE.......ZATAKNIL SE BOM ZA PRVI ŠTOK!!!!!!(od vrat mislim)

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Einherjer - tipični pussy

Joj, saj me bo se pobralo od smeha&kasljanja!!!

Pocasi se dalec pride, hitro pa se dlje.

LuCy

Lucy, ti kar mene ven povabi (sej cifro mas se ne?) pa bos videla, kako bom okrog tebe hodil kot mungo okrog kace (ali je bolj razumljivo macka okrog vroce kashe?).

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

JOJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ Pupa.....ne mi takih tuki gor pisat

Klimbra, BIIIG mistake. Try to read the previous posts carefully! Tip:pay more attention to the names of the persons who wrote them.

LP, PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe:

Tud če je Nataša, mora bit PUPA.

Tiste pupe so lahko za 360 stopinj noge okrog vrtele.

Vsaj na primorskem je bilo tako.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, Ran, v tvojih besedah je veliko resnice. Ampak me nekaj trga po kosteh in se zna zgoditi, da bo kaka nevihta. Mestimično govna.

LP, PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Natasha from Russia rules, dame in gospodje....Noge dolge kot pondelk...pa zlo elasticne!

Klimbra, dobro beri posto, kakor je rekel PEPE!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robicop.... dolge noge gor dolge noge dol.... Saj ne debatiramo zdej kdo ima kok dolge noge. Tudi ni mi v interesu, da bi kake taekwondoistične udarce uporabljala, saj mi je to pod nivojem... če ni nasprotnik vsaj toliko dober ko jaz. Upam, da je bilo moje stališče v sredo kljub vsemu dobro zastopano. Vse kar sem hotela povedati... da izmed toliko slikic, ki so na razpolago, bi si lahko izbrala kaj drugega... če je ugotovila, da je ena taka že.

To je kot prvo.

Kot drugo... daleč od tega, da bi se za karkoli imela... ampak dejstvo je, da sem kako leto dalj časa tu kot ona, da imam mogoče kkaarrr nekaj več postov napisana kot ona, pa bi namesto nekih klint istvud al kaj že groženj pogledala stvari iz drugačega zornega kota in si umislila kako drugo metodo... recimo da prebrska, če bi ji še kaka druga slikica ustrezala....

.... čist tko.. BTW...... za razmislek!!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SHITTTTTTTTTTTTTTT....pa res....ENAKA SLIKCA...pa osterlega senilnega dedca zmede.

PUPA....se opravičujem,moj prejšnji post pa namenjam Natashi from russia.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Natasha, ne za hudo jemat in takoj noge za vrat dajat, razen če sta z Robicopom posebej naklonjena tovrstni gimnastiki. Poglej, Pupek je navezan na svojo slikco in tudi mi smo je vajeni take. Klimbra je takoj zbrko naredil, evo. Saj tega nisi mogla prej vedet, ampak v sredo je Pupa to čisto kulturno razložila Robicopu, vem, ker sem bil zraven. Meni tudi ne bi bilo čisto vseeno, če bi si kdo mojo vrečko na glavo tlačil, pa imam precej manj statusa v MS kot Pupa. In staža tudi. Ampak ko sem slikco zagledal, sem takoj vedel, da sem to jaz. Bumf, moja je! Neke vrste zaščitni znak, štekaš?

Bi prosil obe dami, da si podata nežne ročice, v najlepši slogi.

PEPE, svetovni prvak v pacifizmu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Bi prosil obe dami, da si podata nežne ročice, v najlepši slogi.

PEPE, svetovni prvak v pacifizmu

Pa družno noge za vrat, obe naenkrat. Čigav že?

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa družno noge za vrat, obe naenkrat. Čigav že?

Lojzi ma vas rad

To bo pa glavni dobitek tombole na naslednjem FS, I guess.

PEPE

Za svež dah in bleščeče bel nasmeh - WC NET, belilni gel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Robicop.... dolge noge gor dolge noge dol.... Saj ne debatiramo zdej kdo ima kok dolge noge. Tudi ni mi v interesu, da bi kake taekwondoistične udarce uporabljala, saj mi je to pod nivojem... če ni nasprotnik vsaj toliko dober ko jaz. Upam, da je bilo moje stališče v sredo kljub vsemu dobro zastopano. Vse kar sem hotela povedati... da izmed toliko slikic, ki so na razpolago, bi si lahko izbrala kaj drugega... če je ugotovila, da je ena taka že.

To je kot prvo.

Kot drugo... daleč od tega, da bi se za karkoli imela... ampak dejstvo je, da sem kako leto dalj časa tu kot ona, da imam mogoče kkaarrr nekaj več postov napisana kot ona, pa bi namesto nekih klint istvud al kaj že groženj pogledala stvari iz drugačega zornega kota in si umislila kako drugo metodo... recimo da prebrska, če bi ji še kaka druga slikica ustrezala....

.... čist tko.. BTW...... za razmislek!!!

I want some more!!!!

Jao, Pupa, Pupa, pa še vsi, sej je bil sam mejhn hec, no, ne tko resn jemat tega, kar je napisala moja gospodarica, sva se hecala mal...A ni kle noben za štose???????? Ampak noge da pa vseen za vrat, he-he...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa družno noge za vrat, obe naenkrat. Čigav že?

Lojzi ma vas rad

Ce se nobeden ne javi, se lahko jaz za vas zrtvujem...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!