Skoči na vsebino

Po kolenu Vol. 2


chris

Priporočene objave

...točn to gre men po glavi zadnje dni...da bi za na cesto kej bl umirjenga nabavu,za na stezo pa cestaka mel :grim

:doze: sem tud jest včeri vidu, ko sem se "peljal" na Ljubelj ... sam še na grobnik <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej razlagaš. kako dirkališče ne bi ničesar spremenilo in kako je nepotrebno, potem pa novince pošiljaš prav na dirkališče!?

pa veš zakaj? :hmm:

ker če dirkališče ne bo ničesar spremenilo, potem naj novinci vsaj vadijo v kontroliranem okolju - ker tako ali tako vemo, da kolenčkanja s cest ne bomo pregnali...ja?

ja :004

ča bi dovolj pozorno prebral kaj sem spisala bi med vrsticami morda našel idejo, da sem ZA dirkališče, a imam dovoj realen pogled na situacijo da ne pričakujem da bo s postavitvijo dirkališča s cest pregnano vse prepotentno na mopedu... :004

Naj ti namignem, da so tudi tisti, ki na dirkališče gredo zgolj rekreacijsko, na cesti bolj umirjeni. Nekateri celo razmišljajo, da bi motocikla za cesto sploh ne bi (več) imeli

nekateri :) ..svašta :blink: resno?

ampak mi govorimo o večini - recimo tisti večini ki jo lahko človek sreča na poti na in z Grobnika, ki pili po ovinkih kolikor gre :) ..pa ki se potem na kak moto happening tudi ubije :kva2:

In kolikor se spomnim, mu je cel tisti 1 teden pred crash-em vso vesoljno članstvo Motosveta pisalo, naj se umiri in naj se zadev loti počasi in zlagoma. Prav nihče mu ni rekel, da je bednik, ker ima motor že dva dni pa še ni vozu po kolenu.

kar pa se tiče tega dečka..definitvno je ideja zrastla na njegovem zeljniku a ne? razni topici o ridah in mariji reki niso imeli nič zraven :whistle: pa tudi štorije o pobrušenih tačkah, drsnikih in "pussy streakih" ne :photo:

če se slehernik na forumu počuti nedolžnega ko naklada o svojih podvigih na koleno, na uho in na zobe, mu lahko povem da ga gleda miljon oči in njegove besede bere malo morje sugestivno dovzetnih ljudi, ki se bodo - v želji da bi sledili njegovemu zgledu - polomili. Ker vsi hočemo nekaj na instant.

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar pa se tiče tega dečka..definitvno je ideja zrastla na njegovem zeljniku a ne? razni topici o ridah in mariji reki niso imeli nič zraven  :whistle: pa tudi štorije o pobrušenih tačkah, drsnikih in "pussy streakih" ne  :photo:

Ah to pa ne, saj te teme so le za Motosvet profesional kader :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya ima na žalost prav. Vzor potegne. Sploh mlade.

se strinjam ampak mislim da so Rossi & Co. slabši vzor in definitivno bolj vplivajo na mlade kot en motosvet zato predlagam ukinitev prenosov MotoGP in kodiran dostop samo za psihološko uravnovešene osebe :devil:

vsaj v mojih časih še ni bilo MS-ja pa nas to ni nič oviralo, da nebi poskušali it "na koleno" ali skakat z mopedi in krosarji v stilu prenosov in filmov, ki smo jih videli po TV .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya ima na žalost prav. Vzor potegne. Sploh mlade.

Ja, vzgledi vlečejo - vendar je na MS ogromno drugih in drugačnih zgledov in fant se je sam odločil, h kateremu ga bo potegnilo...

D.

PS: A bomo tudi vse filme tipa 'Biker Boyz' in 'Torque' prepovedali? :devil:

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: A bomo tudi vse filme tipa 'Biker Boyz' in 'Torque' prepovedali?  :devil:

to bi morali že iz čiste higijene, taki bullshit ni prebavljiv niti za nas bolj zrele :SS :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi morali že iz čiste higijene, taki bullshit ni prebavljiv niti za nas bolj zrele  :SS  :grrr

Hehe... Se strinjam - videl sem samo par scen iz Torque-a in sem se odločil, da celega ga ne bom gledal.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal se nam obeta še en moment, ki bo ljudi odganjal iz dirkališč. To so obljubljena dražja zdravsvena zavarovanja za ljudi, ki se ukvarjajo z rizičnimi športi. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal se nam obeta še en moment, ki bo ljudi odganjal iz dirkališč. To so obljubljena dražja zdravsvena zavarovanja za ljudi, ki se ukvarjajo z rizičnimi športi.  :SS

hipotetično

kako pa nekdo ve, da se ukvarjam z BASE jumpingom?

sigurno bo treba obvezno obkljukat rubriko: ALI SE UKVARJATE Z NEVARNIM ŠPORTOM

:closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hipotetično:

ko (bognedaj) te bodo polomljenega peljali izpod mostu v bolnico, boš čez kakšen teden (če te uspejo poflikat) dobil še prijetno visok račun. Če boš pa obkljukal, bo pa menda krilo zavarovanje.

Imam občutek da se bo število "padcev po stopnicah" v kratkem drastično povečalo.

LP in Sorry za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hipotetično

kako pa nekdo ve...

Če se ti bo na dirkališču kaj pripetilo in rubrike ob sklenitvi zavarovanja ne boš obkljukal bo zavarovalnica rekla samo hvala in nasvidenje. Noči v bolnici pa so boleče in DRAGE! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal se nam obeta še en moment, ki bo ljudi odganjal iz dirkališč. To so obljubljena dražja zdravsvena zavarovanja za ljudi, ki se ukvarjajo z rizičnimi športi.  :SS

Saj verjetno bo za imetnika izpita 'A' kategorije to že avtomatsko...

Sicer pa rekreacijska vožnja po dirkališču ali 'trening varne vožnje' ni rizični šport.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam ampak mislim da so Rossi & Co. slabši vzor in definitivno bolj vplivajo na mlade kot en motosvet zato predlagam ukinitev prenosov MotoGP in kodiran dostop samo za psihološko uravnovešene osebe  :devil:

vsaj v mojih časih še ni bilo MS-ja pa nas to ni nič oviralo, da nebi poskušali it "na koleno" ali skakat z mopedi in krosarji v stilu prenosov in filmov, ki smo jih videli po TV  .)

Tudi vidva z Dancijem imata prav. Hočem rečt samo to, da te v avtošoli naučijo plavat z rokavčki, pol te pa spustijo na Niagarske slapove. Zdaj pa se znajdi kot veš in znaš. In potem naredi NARAVA selekcijo. Eni imajo več sreče, drugi manj. Eni si upajo preveč, eni ravno prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

QUOTE(PERVY @ 19 Sep 2005 @ 12:16)

se strinjam ampak mislim da so Rossi & Co. slabši vzor in definitivno bolj vplivajo na mlade kot en motosvet zato predlagam ukinitev prenosov MotoGP in kodiran dostop samo za psihološko uravnovešene osebe  trance_14_devil2.gif

vsaj v mojih časih še ni bilo MS-ja pa nas to ni nič oviralo, da nebi poskušali it "na koleno" ali skakat z mopedi in krosarji v stilu prenosov in filmov, ki smo jih videli po TV

ja ampak ce lahko to dela un pizdek iz sosednje ulice ...bom pa jest tud....in bom raj crknu kot da mi ne rata :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam ampak mislim da so Rossi & Co. slabši vzor in definitivno bolj vplivajo na mlade kot en motosvet zato predlagam ukinitev prenosov MotoGP in kodiran dostop samo za psihološko uravnovešene osebe  :devil:

vsaj v mojih časih še ni bilo MS-ja pa nas to ni nič oviralo, da nebi poskušali it "na koleno" ali skakat z mopedi in krosarji v stilu prenosov in filmov, ki smo jih videli po TV  .)

Rossi@MotoGP jim je v vseh pogledih bolj nedosegljiv, kot pa recimo Gregs@Motosvet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi@MotoGP jim je v vseh pogledih bolj nedosegljiv, kot pa recimo Gregs@Motosvet...

pa saj Gregs ne zna na koleno it. :P :lol1:

(Gregs, stari, wasn't me :grrr )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa saj Gregs ne zna na koleno it.  :P  :lol1:

(Gregs, stari, wasn't me  :grrr  )

ja, asfalt se dvigne gor proti kolenu. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi@MotoGP jim je v vseh pogledih bolj nedosegljiv, kot pa recimo Gregs@Motosvet...

Ne štekam tvojega argumenta.... daj obrazloži tole, za nas, tablontne... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:

sej se hecaš a ne? :)

ne :closedeyes: ... kaj ma veze z dejstvom, da zgledi vlečejo to, kar je napisal Sym... in Nagaya... kaj češ, vi ta pametni morate kdaj bolj jasno napisat da mi tablont razumemo... :closedeyes:

Če mislite da je sosedov Franček slabši zgled kot Rossi al pa en v filmu, ki dela salte z motorjem... no, se ne strinjam s tem... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne :closedeyes: ... kaj ma veze z dejstvom, da zgledi vlečejo to, kar je napisal Sym... in Nagaya... kaj češ, vi ta pametni morate kdaj bolj jasno napisat da mi tablont razumemo... :closedeyes:

ni blema dirkačica :004

če je vesoljni hormonsko neuravnovešeni tišaško razpoloženi adolescentni publiki Rossi zgolj ikona s televizijskih zaslonov, je Gregs sosedov fant....in sosedovega fanta je lažje posnemat kot profesionalnega drikača....ker če ima Rossi profesionalne trenerje. profesionalne kuharje, profesionlne krojače, maserje, zdravnika-legendo in top of the class motocikel, ima gres samo to, kar si lahko z nekaj stiskanja pasu privošči skoraj vsakdo....

....ima povprečen motor, povprečno količino časa za "trening" in povprečne slovenske ceste na katerih "trenira"......zato ga je lažje posnemat... :)

in če gre Gregs lahko na koleno, gre lahko tud tazadnji kekec iz Zgornjega Kašlja če se tako spomne :)

Če mislite da je sosedov Franček slabši zgled kot Rossi al pa en v filmu, ki dela salte z motorjem... no, se ne strinjam s tem... :closedeyes:

in tega ni nihce rekel...

...je pa res da otroci ne posnemajo Toma in Jerrya..sosedovega mulca ki je mački petardo v rit potisnil in prižgal pa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!