Skoči na vsebino

Po kolenu Vol. 2


chris

Priporočene objave

..

K jo bom vidu na cesti pa se bom lepo nagnu in malenkost dvignu koleno d ne bo drajsalo, d ne bom izpadu norc pr njej :blush:  :lol:

se pravi se sekiraš kako boš izpadel pri drugih... :BUA: :P

:D

Ma jst sm mislila, da si ti tud motoristka :hmm: In če si, kje se ti voziš? U krogu, po stanovanju, kjer je bol varno :slap: Ker, če ne spadaš med motoristke, poglej za kak forum, kjer pišejo od kvačkanja ali kuhanja, tisti so bol varni... :yes: Al je spet tu debata kdo je pravi motorist in motorist je samo tisti, ki pelje po kolenu in tisti dol s ceste :? al tud usi ostali :? Ma jst ne štekam :doze:

ne, Chris je izjavila da vse motoriste dol s ceste. In za tem stoji :rolleyes:

...

Aja..pa še neki...ni potrebna zmeri ne vem kakšna hitrost,da se brusi koleno po cesti  :naughty: 

naj me popravijo tisti k kolenčkate,če sem se zmotil :blush:

nisi se zmotil, na koleno se komot odpelješ pri 20 km/h (sprobano zanč na igrišču ;))

vendar bo motor dosti bolj pokonci (logično)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še vedno velja: MOTORISTE DOL S CEST, kolenčkanje prepovedat, pa vsakmu mulcu, k ma prevelik ego, prepoved (doživljenska) izpita za motor. Kok bi vas blo brez  :grim

Konec in pika :P

definitivno se nahajaš na napačnem foruma :yes: še bolj v napačni temi :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, naj ti pojasnim še enkrat; sem za turistično vožnjo.....

a ni vsaka vožnja na zadnjem zicu bolj ko ne turistična? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi se sekiraš kako boš izpadel pri drugih...  :BUA:  :P

:D

ne, sam njej gre tako v nos tole :D

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5. Varno? 100% varno ni nikjer. Je pa manjše tveganje, če se goniš po pisti in ne na cesti. Konec koncev je varneje tudi za nasproti vozeče, ne samo zate.

6. Ne vem zakaj naj bi nekoga sodili po tem, ali sodi sem na forum ali ne, če je proti vožnji po kolenu. Pač nismo vsi za iste vrste motorja, vožnje,... In ne vem zakaj ne bi nekdo smel povedati svojega mnenja, brez da bi nekdo zafrajaril nazaj... Pač sem proti butastim vožnjam po cestah - izživljajte se na pistah in je to to.

se pridružujem mnenju!! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOTORISTE DOL S CEST........

:? ....glede na to, da imaš rada turistično vožnjo, kje bi jo pa speljala če ne po cesti? Po mestu, na kolesarski stezi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? ....glede na to, da imaš rada turistično vožnjo, kje bi jo pa speljala če ne po cesti? Po mestu, na kolesarski stezi?

odlična opcija je letalo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da je chris kar naenkrat začela tako zagreto zagovarjat svoje stališče :hmm:

Nekaj dni za tem, ko so bli gorenci na grobniku :whistle:

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sym, za par deset miljonu, boš edino papirje zrihtu in zemljo ogledu, d ne govorim kupu... pa spremenu namembnost v gradnjo... davki, ojejej, že če NG pogledam k so zdej davke na nepozidane zazidalne parcele udarli :wacko:  :wacko:

Vem, mam že izračun narjen ... ;) "nekaj 10 mio" je blo kr tko okvirno rečen ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, mam že izračun narjen ... ;) "nekaj 10 mio" je blo kr tko okvirno rečen ...

ej, pa če bi midva nrdila eno akcijo pa probala kej pršparat za naslednjo sezono in takoj marca k se mal otopli začela prekopavat ljubljansko barje in delat dirkališče :OK: Bi kar na roke, k če najameva buldožerje in podobno mehanizacijo bo mal dražje :BUA:

Če nam bo kdo prpravlen priskočit na pomoč naj pokliče 090 n.e.b.o.n.i.č. pa se vse zmenmo :photo:

Do takrat pa bomo Chris ustraševali po cesti O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da je chris kar naenkrat začela tako zagreto zagovarjat svoje stališče  :hmm:

Nekaj dni za tem, ko so bli gorenci na grobniku  :whistle:

in zakaj se men zdi da je večino tega letelo na Rock-a :hmm:

motosvetlimonadapress :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno tema brez mojih postov ni več tako zanimiva....

In očitno vam 4 različne španske limonade po TV niso dovolj.... Morate še svojo ustvart.... Pa sem mislila, da limonade samo še babice gledajo.... I guess I was wrong :lol1: :lol1: :lol1: :slap: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:oops:

ehm.. mi kdo pomaga najdet sliko Bladzota na kolenu s svojo R1200GS?

(iskalnik mi nije jača strana)

kurc.. prepočasni ste za mene..

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?ac...e=post&id=43884

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno

Pa še vedno velja: MOTORISTE DOL S CEST, kolenčkanje prepovedat, pa vsakmu mulcu, k ma prevelik ego, prepoved (doživljenska) izpita za motor. Kok bi vas blo brez

in drugo

Ma jst sm mislila, da si ti tud motoristka :hmm: In če si, kje se ti voziš? U krogu, po stanovanju, kjer je bol varno :slap: Ker, če ne spadaš med motoristke, poglej za kak forum, kjer pišejo od kvačkanja ali kuhanja, tisti so bol varni... :yes: Al je spet tu debata kdo je pravi motorist in motorist je samo tisti, ki pelje po kolenu in tisti dol s ceste :? al tud usi ostali :? Ma jst ne štekam :doze:

pa oboje v popolno skrajnost...

če se s chris strinjam v smeri prepovedi kolenčkanja mulariji s prevelikim egom in premalo izkušnjami, se mi ideja o odstranjevanju motoristov s ceste vseeno zdi preveč radikalna..se mi pa zdi da je to njeno oštro mnenje glede na trenutno stanje na naših cestah in v glavah večine mladih ali pa novopečenih motoristov (to ni eno in isto) ki je grozljivo, popolnoma upravičeno in ima osnovo....

pa drugi strani pa je tole razmišljanje fabi........hja...naduto - pravi da je mogoče najboljše, če umirjeni in civilizirnai motoristi prodajo svoje motorje in se lotijo štrikanja.....malo able bable in blah blah.....pa še en zvrhan lonc ega povrhu....a iz posta se lahko razbere tudi to, da je motociklizme pač bolj nevaren kot prevažanje z avtomobilom - "varen" ne bom napisala ker to v nobenem pogledu ni...

nevarnost pa je nekaj kar je potrebno vzeti v zakup...žal..

kar pa zopet ne pomeni da gremo z vsako vožnjo v smrt...in mislim da ze tako riskantnega početja pač ni potrebno delati extremno nevarnega z vožnjo po kolenu tam, kjer je cesta nevarna in promet nepredvidljiv......

dejstvo pač je da je, tako kot je nekdo zapisal, s kolenom na asfaltu ovinek odpelajti suvereno in brez napak - kar pomeni da možnosti popravljanja v primeru nepredvidljive situacije na cesti, kot je recimo krava sredi voznega pasu, ni....

ali pa recimo OLJNI MADEŽ ......

mislim da se kolenčkanja po cesti tudi z gradnjo dirkališč ne bomo znebili... ceste so priročne, so cenejše, predvsem pa o zbirališča kot so ride recimo - bolj opazna..oziroma tamkajšnji vozniki so bolj opazni.....in menim da se kolenčkanja po cesti ne sme obsojati, dokler to poteka na manj nevarnih (spet ne bom pisala "varnih") lokacijah - planinske ride so katastrofa :SS kar se varnosti tiče,... pa tudi z nekaj etike obnašanja voznikov.......

predvsem pa je obsojanja vredno šopirnjene in postavljanje s kolenčkanjem po forumih, kjer lahko predvsem novinci in manj izkušeni dobijo občutek da so manjvredni ker ne kolenčkajo..in želja biti vsaj enak je, vemo :doze: , neustavljiva...ker smo pač ovce ki rade lobirajo :004 .......

pred časom se je na forumu našel nek dečko (za njim jih je bila prava poplava) , ki je kupil superšportni motocikel, ...bil je brez izkušenj in znanja vožnje...a bistveno je bilo da v 14 dnevih pride na koleno.... :photo: ......kajti brez "kolena" je nihče, nobody.....ni motorist.......je samo manjvreden bednik........seveda se je po 1 tednu "učenja" sesul.....kapitalno in totalno.....ok ne totalno ker se je po padcu pobral, izpljunil denar za popravilo in poizkušal dalje, pa mu kljub temu ni uspelo....

zato vsem tistim, ki kolenčkanje obvladajo - ne prodajajte ga naokoli kot suho zlato, ker to ni....predvsem pa ga ne prodajajte novincem kot "mus"...ti naj se ga učijo na dirkališču in naj gredo šele nato kolenčkat na cesto - če pač ze morejo in ce ne gre drugače......

biti motociklist je tisoč in ena stvar...ne samo koleno....tudi dobro vozit ne pomeni it na koleno v vsakem zavoju......

zagotovo pa kolenčkanje ima svoj čar, ki ga pač ne moremo zanikati....pa cigarete tudi, pa alkohol tudi,......

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya.... :worship: :worship: ...

...sej mene tud "jebejo" k mam kombinezon že več kt en let pa drsnike še nedotaknjene,pa seveda tak motor k kar sam sil po kolenu ane :) ...a jebi ga,zakaj bi tvegal padec na cesti in nevemkaj probaval,če se velik bl ziher pelem tko kt se pelem,se pravi nč po kolenu čez ovinke :) pa glih tolk hiter kt tist k gre po kolenu .) ...pa sem že probaval po kolenu tud na cesti,sam sigurno ne na Ridah :grrr ...tm maš že z ovinki precej dela za zvozit lepo,kaj šele da bi se na kolen koncentriral :nono:

lp cagiva B)

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya.... :worship:  :worship: ...

...sej mene tud "jebejo" k mam kombinezon že več kt en let pa drsnike še nedotaknjene,pa seveda tak motor k kar sam sil po kolenu ane :) ...a jebi ga,zakaj bi tvegal padec na cesti in nevemkaj probaval,če se velik bl ziher pelem tko kt se pelem,se pravi nč po kolenu čez ovinke :) pa glih tolk hiter kt tist k gre po kolenu .)  ...pa sem že probaval po kolenu tud na cesti,sam sigurno ne na Ridah :grrr ...tm maš že z ovinki precej dela za zvozit lepo,kaj šele da bi se na kolen koncentriral :nono:

lp cagiva B)

Ne sekiraj se kaer okol mene tudi hodijo taki pacijenti pa mi pijejo živce z " ja nov motor si kupila pa drsniki so še novi, kaj čakaš????" pol jim pa odvrnem, da je na intenzivni negi še dovolj prostora zanje in naj kar začnejo "kolenkati" če jih je volja.

V bistvu pa jaz moram zdaj bolj paziti ker sem 1x že izkoristila srečo na cesti tak da jim kar ponudim intenzivno in to je to - pa mam mir :OK:

Se bom že še opogumila in spet drsala - vse ob svojem času :grim

Popravljeno . Popravil TinaRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da se kolenčkanja po cesti tudi z gradnjo dirkališč ne bomo znebili...

pravzaprav nasprotno.

vaja dela mojstra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!