Skoči na vsebino

Yamaha YZF 600 R Thundercat


loyo

Priporočene objave

kaj zdej? tema umrla? :)) ste že kej peljal svojo mačko na sprehod? :grim

Hmmmmmm . . . . .. nazadnje 30,12,2012 . . . konkreten sprehod . . . . je mela moja mačka do Pirana in poziranje na čelu kolone skozi Portorož za nazaj proti domu! :OK:

post-15855-0-27824100-1358032325_thumb.jpg

Zadnji sprehod pa učeraj . . . . . .sam tolk da se mal segreje . . . . . . . in pol prejahu na tejko . . . . . blatne radosti in to . . . . :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

kaj zdej? tema umrla? :)) ste že kej peljal svojo mačko na sprehod? :grim

zivjo sm nov klele. am smo ze ogrel olje mal ja pa zadnjo gumo skurl zj pa novo pa bo sezona počasi se začela:) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta tema bo izumrla, ker se ti motorji enostavno ne kvarijo, tako da ta debata odpade, lastnike se pa raje vozijo ,kot tu čepijo :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta tema bo izumrla, ker se ti motorji enostavno ne kvarijo, tako da ta debata odpade, lastnike se pa raje vozijo ,kot tu čepijo :yes:

Točno tko . . . . odlično +10  :OK:  SEDI!   :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta tema bo izumrla, ker se ti motorji enostavno ne kvarijo, tako da ta debata odpade, lastnike se pa raje vozijo ,kot tu čepijo :yes:

Eni se pa pustimo povozit pa smo pol brez :D Popravljeno . Popravil MilanAndonovski
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni imajo pa moped po pol leta v garaži, da moramo potem drugi mešat olje na njemu, hehe.

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js  sm pa lih dons gume menjal in sel en krog okol bohinja, pa se mraz ni biu;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

pozdravljeni!

ima kdo izkušnje z zadnjim amortizerjem. :kva2:

zanima me za koliko cm se posede vaša mačka na zadnjem amortizerju.

meni se za 4,5cm nastavljena na najtršo pozicijo.( pri 105kg) :klicaj:

se mi zdi da je amortizer slab,ker se samo na poziciji 6 in 7 nekako vredu obnaša. vse ostalo pa že na dotik vse plava pod roko.

 

kaj mislite je amortizer zanič al pretiravam. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni!

ima kdo izkušnje z zadnjim amortizerjem. :kva2:

zanima me za koliko cm se posede vaša mačka na zadnjem amortizerju.

meni se za 4,5cm nastavljena na najtršo pozicijo.( pri 105kg) :klicaj:

se mi zdi da je amortizer slab,ker se samo na poziciji 6 in 7 nekako vredu obnaša. vse ostalo pa že na dotik vse plava pod roko.

 

kaj mislite je amortizer zanič al pretiravam. :blush:

Ne pretiravaš zanič je vzmet ne amortizer,če se da zamenjaš samo vzmet, če se ne da potem ni to amortizer ampak teleskop in ta se menja v kompletu !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na thundercat je splošno znano, da ima zanič zadnji amortizer. Zadeve večinoma spustijo dušo po dobrih 30-40k km. Pač odvisno od teže motorista. Spusti plinski del in ga ni mogoče obnovit. Lahko samo menjaš za novega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdrav,

eno vprašanje, imam mehke stranske torbe in se mi na thundercatu naslanjajo na žmigavc (originalni seveda). Ma kdo podoben primer in kako ga je rešil? Po eni strani me skrbi da bom odlomil smernik, po drugi strani pa je zaskrbljujoča tudi širina (sploh pri polno razprtih torbah je zadeva kar konkretno širša od širine krmila)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav,

eno vprašanje, imam mehke stranske torbe in se mi na thundercatu naslanjajo na žmigavc (originalni seveda). Ma kdo podoben primer in kako ga je rešil? Po eni strani me skrbi da bom odlomil smernik, po drugi strani pa je zaskrbljujoča tudi širina (sploh pri polno razprtih torbah je zadeva kar konkretno širša od širine krmila)

Enostavna rešitev . . . . zamenjaj originalne žmigavce z manjšimi!

Jst tut uporabljam stranske torbe in nimam nobenih problemov . . . . . .saj manjši žmigovci ne štrlijo tolk!

 

zadeva zgleda takole! 

post-15855-0-36948800-1378760416_thumb.jpg

 

s strani jih zategnem z trakovi od torb . . . . za nosilec tačk za sopotnika, po sredini pa z pajkom da dobim ravnino da ne visijo k dve vreče . . . . in odzadaj pa stisnem po sredini tako da se torbe naslonijo na žmigovce . . . . . in stvar ne opleta in je fiksna!

po sredini pa dodam še sredinsko torbo!

 

z sredinsko torbo pa zgleda tako

post-15855-0-68955900-1378761146_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem že tudi sam razmišljal v to smer, čeprav bi načeloma raje obdržal originalne

Hm originalne lahko zadržiš, ni problem . . . . .sam jih moraš dol uzet in skrajšaj gomico in notranjo cev za polovico in monitiraj gor!

Še lažje bo če nabaviš prva dva žmigovca k sta skor za polovico krajša in jih montiraš nazaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Pozdrav,

 

eno tehnično vprašanje predno gre na servis: Ker mi čez zimo sprazne akumulator, sem včeraj moped vžgal na potisk, kot že nekajkrat prej, in se nato peljal bp en krog. Ob vrnitvi sem ugotovil da štarterja ne zavrti več, samo pod sedežem začne ropotat.

Kaj bi lahko bilo narobe in ali sem to povzročil z vžiganjem na horuk?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akumulator st ti je spraznu pa sulfatiziral. Tist pod sedežem slišiš rele štarterja. Bo treba menjat akumulator

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok če je samo to pol ni problem :) Sem domneval da se je napolnil med vožnjo, ker luči in kontakt je vse normalno.

Najlepša hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

A na mački noben več ne sedi? ta tema je kr mrknila

Še še . . . . . :grim  :grim  :grim   :ras:  :grim  :grim  :grim

Tema mora "mrknt"  ker je dobr motor in ni kej za komentirat  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi prodal, nebi prodal...bi...nebi...attachicon.gif4.jpg

Ne prodej, ne prodej, ne, ne, ne  K TI BO ŽAL!!!!!  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!