Skoči na vsebino

Yamaha YZF 600 R Thundercat


loyo

Priporočene objave

Hmmmm....

Če bi jst dodal spodi pod R6 ali pa namesto R6 podatke za moj motor, bi to moglo iz skos? A morem bit še na kaj drugega pozoren?

Ena opcija pač, če se ne da dobit TUV bomo pa tko ;) To je drgač TUV za moj izpuh, ki ga imam namontiranega na mopedu! Številke so iste...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi kdo pove, če je mogoče meu blažilnik krmila kdaj montiran na Thundercatki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, v Laškem, malo od mojega doma, ko mi je en mulc z rolko nasprot prpelu! Mulca je zabrisalo rolka pa direktiva pod moje sprednje kolo in bam! Ko v filmu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Imam en problem pri yamahi thundercat, ko jo navijem mi posveti lučka za olje. V motorju naj bi zdaj bil motul 15w40 in me sedaj zanima če bi jaz dolil kakšen deci olme 15w40 bi blo to kaj narobe??(če se olja mešajo?). hvala za odgovore

Popravljeno . Popravil XRider1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Imam en problem pri yamahi thundercat, ko jo navijem mi posveti lučka za olje. V motorju naj bi zdaj bil motul 15w40 in me sedaj zanima če bi jaz dolil kakšen deci olme 15w40 bi blo to kaj narobe??(če se olja mešajo?). hvala za odgovore

Če si že blizu naslednjega servisa, kr olje menjaj pa je zadeva rešena :D

Drugače pa načeloma nebi smelo bit nič narobe, če se olja mešajo. Vsaj mislim da ne. Če mene vprašaš je bolše met malo drugega zraven, ko pa na suho laufat. Vsekakor pa je bolše, da maš kr eno olje v motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mineralno in sintetično olje se nikakor ne sme mešati, ker se peni in se s tem poslabša mazanje. naprej pa tako ali tako sam ves kaj to pomeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko maš pa olja notr? Si preveril? Ker si rekel, da ti lučka posveti ko naviješ, sklepam, da ga je premalo!

Kupi isto olje in ga dolij, sj to nebi smel bit problem!

Popravljeno . Popravil snoopek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servis naj bi bil lih narejen, tko da bi ga rabu samo dolit. ampak ker mam doma samo olmo, me zanima če bo to kej narobe če dolijem kakšen deci. Na okencu mi pa kaže malo pod sredino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servis naj bi bil lih narejen, tko da bi ga rabu samo dolit. ampak ker mam doma samo olmo, me zanima če bo to kej narobe če dolijem kakšen deci. Na okencu mi pa kaže malo pod sredino.

Zdej če je ista sestava, viskoznost itd... potem pomoje nima kaj bit, je pa res, da bi sam raje kupil takšnega, kot je bil v štartu notr. Odločitev pa je tvoja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Stvar je sledeča, kar se mojega izpuha tiče, je prestar da bi mi akrapovič dal oz prodal dušilec in certifikat, zato sem stvar uzeu v svoje roke in dušilec naredil sam. Poleg tega sem še nalepko dol dal, tko da kar se tiče policije bi moglo bit uredu. :) kaj menite?

Zgleda pa tako nekako :)

post-32216-0-60823500-1307450400_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je sledeča, kar se mojega izpuha tiče, je prestar da bi mi akrapovič dal oz prodal dušilec in certifikat, zato sem stvar uzeu v svoje roke in dušilec naredil sam. Poleg tega sem še nalepko dol dal, tko da kar se tiče policije bi moglo bit uredu. :) kaj menite?

Zgleda pa tako nekako :)

Super zgleda :D A to si original v nalepko obleko? Drugače pa če bi rad imel homologiran športni izpuh na mački, nabavi MASS izpuh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super zgleda :D A to si original v nalepko obleko? Drugače pa če bi rad imel homologiran športni izpuh na mački, nabavi MASS izpuh.

ne ne, to je akrapovič drgač, samo sem nalepko "akrapovič" dol dal, pa "Home made dušilec" not dal ;). zaenkrat bom kar takole imel, pa bomo vidli kaj bojo policaji rekli.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne, to je akrapovič drgač, samo sem nalepko "akrapovič" dol dal, pa "Home made dušilec" not dal ;). zaenkrat bom kar takole imel, pa bomo vidli kaj bojo policaji rekli.

Zanimivo...kak si pa naredo dušilec? :D Meni bi tudi prav prišo včasih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo...kak si pa naredo dušilec? :D Meni bi tudi prav prišo včasih :P

Po leovincejev modelu; dve cevki-ena v drugi, zavariš, pa prišraufaš na izpuh :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In boš mel zdej skos dušilec notr?! :P

jap, ker je pritrjen samo na štirih koncih tako da ima še vedno dober zvok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst, ko dam svojega notr, sploh nima več štime ;)

to je najbrš zato ker imaš originalni dušilec, moj pa ni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, originalen je ;) mam ga pa tko vedno sabo, če gremo slučajn kam čez mejo, da ga poknem notr ;) predvsem v Avstrijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, originalen je ;) mam ga pa tko vedno sabo, če gremo slučajn kam čez mejo, da ga poknem notr ;) predvsem v Avstrijo

v avstriji se pa sploh ni za igrat glede tega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

a je že kdo na mački menjal žarnice pri števcu in obratomeru? nič ne vidim ponoči :P

Nisem še...imam pa navodila servisna navodila na PCju. Če rabiš, mi daj mail na pm pa ti jih pošljem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je že kdo na mački menjal žarnice pri števcu in obratomeru? nič ne vidim ponoči :P

Jaz sem jih. Odstraniti moraš vso plastiko okoli armature, da prideš do samih števcev. Odstraniš še šipo, da lahko potem z 10 ključkom odviješ oba vijaka, ki držita števce na mestu. Nato snameš še zajlo za števec, ki pride s strani, da lahko same števce potegneš ven in nato zamenjaš žarnice. Če se pa da, lahko pustiš zaljo pri miru in samo števec ven izvlečeš skupaj z njo. Žarnice mislim, da so 12V/ 1,2W, samo nisem siguren. So pa tri žarnice. Ven jih potegneš skupaj z gumijastim ležiščem in jih zamenjaš. Sestaviš pa po obratnem vrstnem redu :yes: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!