Skoči na vsebino

Yamaha YZF 600 R Thundercat


loyo

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...

kompletne ? kakšna je cena ?

poškodovana je prednja plastika in bočna leva..ostale so dobre, drugače pa kompletne ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sem preletel celo temo pa nise zasledil nobene pametne glede slabega žarometa na thundecat-ki . Sem zamenjal cel kup žarnic , probu tudi nek xsenon kit , pa je vse za en k...c. Ima kdo kak predlog- kaka predelava luči, dodatna luč ali kaj podobnega ?

Pa nebi glih kakih 200-300€ plaču. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem preletel celo temo pa nise zasledil nobene pametne glede slabega žarometa na thundecat-ki . Sem zamenjal cel kup žarnic , probu tudi nek xsenon kit , pa je vse za en k...c. Ima kdo kak predlog- kaka predelava luči, dodatna luč ali kaj podobnega ?

Pa nebi glih kakih 200-300€ plaču. :blush:

A ni nekje bilo napisano, da se luč veže direkt na akumulator in se jo prižiga preko releja? Tako naj bi žarnica dobila dovolj toka, da sveti tako kot mora. Nisem štromar, zato me ne obesit, če sem narobe napisal.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa rabu enga pacienta, ki bi mi dovolil pogledat na njegovi mački ,kako so speljane original cevi za zrak , ker je moja predelana in imam mal težave z pretokom zraka :glare: . Treba bi blo kakšno plastiko snet, da se vidi ,kako so speljane tam pri nosilcu luči...Tak da če je komu kdaj dolg čas...se priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa rabu enga pacienta, ki bi mi dovolil pogledat na njegovi mački ,kako so speljane original cevi za zrak , ker je moja predelana in imam mal težave z pretokom zraka :glare: . Treba bi blo kakšno plastiko snet, da se vidi ,kako so speljane tam pri nosilcu luči...Tak da če je komu kdaj dolg čas...se priporočam.

hmmmm hmmmmm za pogledat ni blema, jst sicer vozim mačko še zmer . . . . in ta bo ostala doma, sicer ni edin mopi pr bajti!

Če maš predelan motor pol je en mal srajne vse skupi . . . .

sicer bi ti rabu tole

post-15855-0-11023500-1344099735_thumb.jpg

to je sicer komplet!

Če kaj rabiš za ketko, ti lahko marsikaj zrihtam . . . . .

za več info me kontaktiraj na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale tema je pa v temi že lep čas, še kdo vozi mačko ?

hehehehehehe . . . . . .jap jst jo še zer naganjam! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm hmmmmm za pogledat ni blema, jst sicer vozim mačko še zmer . . . . in ta bo ostala doma, sicer ni edin mopi pr bajti!

Če maš predelan motor pol je en mal srajne vse skupi . . . .

sicer bi ti rabu tole

post-15855-0-11023500-1344099735_thumb.jpg

to je sicer komplet!

Če kaj rabiš za ketko, ti lahko marsikaj zrihtam . . . . .

za več info me kontaktiraj na PM

To imam doma, mankajo mi tanjše cevi ,katere gredo skozi kovinski nosilec lučke, nato ena cev vodi skozi grušt v filter oziroma do uplinjačev, mislim da moja dobi preveč tega zraka in posledično preveč becina in jo zaliva..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

črna v slabem stanju, tud večkrat na tleh...rumena solidna, vredna jurja, rdeča vredna nakupa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novi lastnik rumene zadeve:)

Že iščem steklo zadnjega levega smernika in levo stopalko voznika. Če se komu kaj valja kje? (odgovoril bom čez kakšne tri dni, ko pridem nazaj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za sprednje sem siguren da mam, zadnje moram poiskat...javim. sam ne vem če se ti splača hodit po njega, ker stane okol 9€ nov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

hm hm hm

eno vprašanje . . . . za vse tiste k ste lastniki ketke

a ma . . . mogoče . . . .doma ketko v delih!??

rabu bi teleskope prvih vilic . . . . .

sestavlam še eno ketko . . . . .

bom počaku z ebay-om . . . . upam da dobim tu pri nas . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred časom sem se tu potožu nad slabo svetilnostjo spredne luči ''ketke'' :( in mi je negdo predlagal naj vežem luč direkt na akumulator in glej ga zlomka luč še enkrat bolje sveti - krasno !! :yea1:

Zahvaljujem se za nasvet Treborju :OK: in upam da bo še komu pomagalo, saj so kokr slišim ti motorji znani po slabih lučeh. Trebor maš v dobrem :beer2: .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!