Skoči na vsebino

Yamaha YZF 600 R Thundercat


loyo

Priporočene objave

Jaz se bom verjetno nad števec spravo pozimi, ker bo potrebno tudi zajlo za števec menjat saj mi števec včasih stoji na 0 kak km potem pa se začne spet premikat. Bom pa ob tem še kr lučke zamenjal z novimi, saj te že malo bogo svetijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@snoopek....jaka mi je nekaj reko, da si ti zamenjal zadnji amortizer. A mi lahko poveš katerega si dal gor in če je blo potrebno kaj predelave?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

;)

Ja, dal sem od R6 amortizer gor. Nič predelave ni blo treba. U bistvu je dal že on, k je mel prej motor ga gor, ker je prejšnji lastnik nekaj šraufal in je plin ven spustil pa je bil zanič.

Nobene predelave, paše gor ;)

Nekaj mi je jaka omenjal, da maš ful mehek motor ja. Jst sm ga zadnjič stršal in je sedaj super, trd, u nulo :) Tudi sprednje vilice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ammmm reku je, da od teh taprvih modelov ena ;) pomoje do 2002 nekje ;) Pasal je pa šrauf na šrauf tko, da to ni panike! Cena je bla okoli 150 za rabljenega!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok...na moji mački je nastal problem z elektriko. Zdaj pa nevem točno kaj bi lahko blo. Danes se mi je na furi spet sprazno akumulator. Ko sem prišo domov, sem ga vzel ven in sem zraven ugotovil, da je aku kr fajn vroč. Zdaj pa nebi glih rad kupoval nov aku, če je slučajno kaj drugega hin in mi bo še nov aku skurlo. Par dni nazaj sem meril aku z digitalnim merilcem in je vgašnjen kazal 12V, pri prižganem motorju v neutralnem in v obratih je kazalo med 14 in 15 V, pri prižganih lučeh pa je kazalo med 13 in 14 V. Drugače pa na furi ko stojim na kakem semaforu s prižganimi žmigavci in v neutralni brzini, opažam da mi malo lučka N utripa zraven na armaturi. A ma kdo kako idejo?

Popravljeno . Popravil MilanAndonovski
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok...na moji mački je nastal problem z elektriko. Zdaj pa nevem točno kaj bi lahko blo. Danes se mi je na furi spet sprazno akumulator. Ko sem prišo domov, sem ga vzel ven in sem zraven ugotovil, da je aku kr fajn vroč. Zdaj pa nebi glih rad kupoval nov aku, če je slučajno kaj drugega hin in mi bo še nov aku skurlo. Par dni nazaj sem meril aku z digitalnim merilcem in je vgašnjen kazal 12V, pri prižganem motorju v neutralnem in v obratih je kazalo med 14 in 15 V, pri prižganih lučeh pa je kazalo med 13 in 14 V. Drugače pa na furi ko stojim na kakem semaforu s prižganimi žmigavci in v neutralni brzini, opažam da mi malo lučka N utripa zraven na armaturi. A ma kdo kako idejo?

Zna bit da je regler crknil :huh:

Popravljeno . Popravil tucko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zna bit da je regler crknil :huh:

Kak se ga pa zmeri...kak mora delovat, da vidim v kakem stanju je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Helow ;)

Mam en micen problem, oziroma me zanima če do ve ;)

Na čeljustih sta dva taka modra (vsaj pr men) zvezdaste oblike šraufa? En večji drugi manjši, predvidevam da se to da zategnat oz. odšraufat dol al se motim?

Namreč, o pritisnem zavoro, se mi zdi, da hoče malo ven olje tiščat! Prej sem opazu, ko sem motor pral, da se ustvarjajo mehurčki in to samo na desni strani in na tem večjem zvezdasto oblikovanem šraufu...

Mogoče kdo ve, kaj bi to blo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helow ;)

Mam en micen problem, oziroma me zanima če do ve ;)

Na čeljustih sta dva taka modra (vsaj pr men) zvezdaste oblike šraufa? En večji drugi manjši, predvidevam da se to da zategnat oz. odšraufat dol al se motim?

Namreč, o pritisnem zavoro, se mi zdi, da hoče malo ven olje tiščat! Prej sem opazu, ko sem motor pral, da se ustvarjajo mehurčki in to samo na desni strani in na tem večjem zvezdasto oblikovanem šraufu...

Mogoče kdo ve, kaj bi to blo??

glede teh šravfov imaš nekako prav, ker pa sem lajik glede tega ( šravfanja sicer) in ker se pri bremzah, olju in gumah ni za zajebavat ti svetujem, da ga odpeleješ do serviserja in naj on preveri kako pa kaj...vsaj jaz bi tako naredil.... če nimaš dobrega serviserja ti povem po PM, da nebom delal reklame winkiss.gif upam da sem ti s tem kaj pomagal kot bivši lastnik thundercatke. kdaj si nazadnje menjal olje in ali si ga prezračil če si ga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

;)

Olje je bilo menjano pred cca 2000 kilometri oz. malo manj, in sistem prezračen! Mam pa že zmenjeno za servis, tako, da mi bodo pogledali kaj se dogaja, ker nebi rad ostal kje brez bremz... ;)

Hvala za pomoč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

;)

Olje je bilo menjano pred cca 2000 kilometri oz. malo manj, in sistem prezračen! Mam pa že zmenjeno za servis, tako, da mi bodo pogledali kaj se dogaja, ker nebi rad ostal kje brez bremz... ;)

Hvala za pomoč!

kupi DOT 4 tekocino pa prid en dan do mene, sej sm skor sosed. bova postimala pa se kak rugler zraven spila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi DOT 4 tekocino pa prid en dan do mene, sej sm skor sosed. bova postimala pa se kak rugler zraven spila...

:D

Sj mam menjano olje ;) DOT 5 ;) Drugače pa grem danes v LJ pa da vidim kaj bo mojster rekel ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi en pove, a disk ploščica prime čez cel disk ali je isto kot pri avtu, da se dela rob na koncu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj mam menjano olje - DOT 5

iskreno upam, da tega olja NIMAS v zavornem sistemu tvojega motorja!

za podrobnosti zakaj si oglej temo o zavornih oljih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iskreno upam, da tega olja NIMAS v zavornem sistemu tvojega motorja!

za podrobnosti zakaj si oglej temo o zavornih oljih.

ce mas DOT5, pol je to sraje, ce mas pa DOT5,1 je pa dokaj vredu, ceprov je totalni overkill

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mam eno vprašanje. Je mogoče ciklistka na mački taka ali pa moj stil vožnje, ker sem ugtovil, da sem zadnjič prišel na sprednji gumi do roba, zadnji pa še manjka skoraj 1cm. A ma kdo kako idejo? Ali je mogoče vzmetenje nepravilno nastavljeno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mas DOT5, pol je to sraje, ce mas pa DOT5,1 je pa dokaj vredu, ceprov je totalni overkill

Hmmmm....

zakaj so potem meni rekli, da naj dam dot 5 olje notr? p... jim matrna, spet so me nategnal!

In kaj se lahko zgodi?!?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm....

zakaj so potem meni rekli, da naj dam dot 5 olje notr? p... jim matrna, spet so me nategnal!

In kaj se lahko zgodi?!?!

ne da se mi pisat.

klik

na servisu so ti pa skoraj ziher dali DOT 5,1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom jutr pogledu na embalažo ka piše... sem že pozabu, ker je že neki časa od tedi ko sem menjal. U glavnem, kupil sem ga oz. mi ga je šel kolega iskat in prodajalc je reku, da je dost bolš kot 4, ker je kao odporen na večje temperature... če pa so me nategnal, oz. me je, mu ga bom v torek u glavo zabrisu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!